Jump to content

Android 5.1 Lollipop

misiekmr
 Share

Recommended Posts

Witam!

Ukazał się nowy ROM na nasze Mi4, a mianowicie Android 5.1.

Tutaj link do tematu na forum MIUI z ROMem:

http://en.miui.com/thread-93699-1-1.html

Przed instalowaniem na ślepo radzę przeczytać temat.

Z uwagi na to, że ROM jest jeszcze świeży bardzo możliwe bugi :).

Pozdrawiam!

Edited by misiekmr

Jasne. Sam miałem na Mi3 5.0. Tylko był taki smutny i biedny w funkcje. Choć i tak lepiej jak w 4.4. Dopiero w 5.0 pojawiło się dnd gdzie w MIUI było od dawna a tego brakowało. I wiele wiele innych.

Wysłane z MI Note

Nie jest tak do końca z tą baterią. Wszystko fajnie w teorii. Ale nie każdy telefon dobrze znosi Lolipopa...tak jak na mi2 najlepszy miałbyć 4.1... Tak pewnie mi3/mi4 najlepiej funkcjonować będzie na 4.4

Mi2s powered by sMIUI

ZA to ma lepsze zarządzanie pamięcią oraz baterią.

Pamięcią...? A co powiesz o tych wyciekach pamięci których nadal nie naprawiono w 5.1? klik

jest spora szansa że miui by to zrobiło po swojemu i by było dobrze no ale...

Pamięcią...? A co powiesz o tych wyciekach pamięci których nadal nie naprawiono w 5.1? klik

jest spora szfansa że miui by to zrobiło po swojemu i by było dobrze no ale...

Na pewno robia więcej niz cale xiaomi. Stwierdzam fakt. Chinczycy jak na razie to tylko duperele robią, a bledy jak byly, tak są.

• 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

z ciekawości wgrałem ten rom z linku awygo.Trzeba przyznać że szybki romik,szybszy niz miui.Troche kuleje tlumaczenie,w przypadku video nie można ustawić swojej lokalizacji,na miui mozna wybrac folder a na lollipot już nie.Kilka jeszcze dupereli brakuje,kilka niepotrzebnych,przeszkadzajacych dodatków,ale zapowiada sie ciekawie.

Edit

nie,to nie jest z linka awygo,ja instalowałem 5.0.2,tą z awygo linku to aktualiować można

Edited by wertjacek

• 1 month later...
  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...