misiekmr

Użytkownicy
 • Content Count

  29
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About misiekmr

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

470 profile views
 1. Cześć, i jak poradziłeś sobie z tym problemem?
 2. Próbowałem u siebie i cały czas zmienia z 4K na HD,na MIUI chyba się nie da tego zrobić.
 3. I jak to wypada w porównaniu do MIUI?
 4. Ja aktualnie używam MIUIPolska v6 na Mi4 i faktycznie: to co oferuje MIUI powinno zaspokoić większość aż zanadto.
 5. Ale zawsze lepiej mieć w czym wybierać .
 6. Witam! Ukazał się nowy ROM na nasze Mi4, a mianowicie Android 5.1. Tutaj link do tematu na forum MIUI z ROMem: http://en.miui.com/thread-93699-1-1.html Przed instalowaniem na ślepo radzę przeczytać temat. Z uwagi na to, że ROM jest jeszcze świeży bardzo możliwe bugi . Pozdrawiam!
 7. To z nagrywanym dźwiękiem już jasne, dziękuje.
 8. Dziękuje bardzo za odpowiedzi. W takim razie zostały jeszcze pytania: 6. Jaką jakość dźwięku oferuje Mi4 na słuchawkach? 7. Czy jakość dźwięku podczas rozmów jest zadowalająca? 14. Czy są problemy z nagrywaniem filmów 4K, jakieś artefakty, czy pływanie obrazu? 15. Wykonanie, po czasie nic się nie rozchodzi, nie ściera, nie skrzypi? Oraz zauważyłem filmik na YT z Mi4: Z tego wynika, że dźwięk nagrywany przez Mi4 to porażka . Może mi ktoś podrzucić swoje nagranie w mieście?
 9. Witam! Mam parę pytań odnośnie Mi4 (64GB) w wersji WCMDA: Jaka jest awaryjność tego telefonu? Czy gwarancja (jeżeli zamówiłem z czegoś typu ibuygou) wygląda tak, że telefon odsyłam do Chin na swój koszt i wraca naprawiony na ich koszt? Jak długo trwa średnio taka naprawa - są jakieś normy? Czy jest inny polecany sklep niż ibuygou gdzie mogę kupić Xiaomi Mi4 64GB WCMDA w kolorze białym i wysyłka przebiegnie profesjonalnie tzn. będzie opakowana w papier prezentowy i ominie mnie cło itd.? Jak wypada sam ekran, pikseli na pewno nie widać, ale jak jest z kątami widzenia, oddawaniu barw, czytelności w słońcu, czy występują jakieś przebarwienia? Jaką jakość dźwięku oferuje Mi4 na słuchawkach oraz jaki poziom prezentuje dźwięk wydobywający się z wbudowanego głośnika? Czy jakość dźwięku podczas rozmów jest zadowalająca? Istnieją jakieś inne ROM'y jak Cyanogen itp na Mi4? Jakie jest przewidywane wsparcie Mi4? Czy ładowarka dostarczona z Mi4 obsługuje funkcje Quick Charge? Jaka jest płynność działania Mi4, czy występują jakieś lagi, spowolnienia, traci FPS'y przedewszystkim w interfejsie? Na allegro jest pare aukcji gdzie sprzedawcy oferują gwarancję w PL - czy to jest jakiś przekręt? Jak wygląda sprawa Lollipop'a, Mi4 i MIUI? Czy są problemy z nagrywaniem filmów 4K, jakieś artefakty, czy pływanie obrazu? Wykonanie, po czasie nic się nie rozchodzi, nie ściera, nie skrzypi? Czy jest coś wiadomo o dystrybucji w Polsce/EU? Dziękuje serdecznie za odpowiedzi!
 10. @Acid Pytam dlatego, że niektórzy producenci robią różne numery typu "zaoszczędzimy na elemencie A, nikt się nie kapnie", więc lepiej być pewnym .
 11. I Mi4 nie powinien gorzej wypaść pod tym względem jak Mi3? Pytam tak, bo bardzo zależy mi na szybkim Internecie, a w moim mieście z zasięgiem nie ma problemu.
 12. Jaką maksymalną szybkość pobierania można uzykać na Mi4 64GB wersji WCMDA?
 13. Ehh, a chciałem kupić ten telefon właśnie w takiej wersji, ideał. No nic, w takim razie będę musiał poszukać czegoś innego A jeszcze dla pewności się spytam: Jaką maksymalną szybkość pobierania można uzykać na Mi4 wersji WCMDA?