moris10

Użytkownicy
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About moris10

 • Rank
  Użytkownik
 • Birthday 05/26/1985

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Rzeszów

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi mi4

Recent Profile Visitors

534 profile views
 1. Witam Zgodnie z prośbą zamieszczam zdjęcia moich słuchawek, które podejrzewam, że są podróbkami Xiaomi Piston 3. Ogólnie słuchawki maja opakowanie zbliżone do oryginału, słuchawki też w zbliżeniu wyglądają jak oryginały, mają główny kabel w oplocie. Jednak co zauważyłem na minus: - plastikowy tył słuchawek, z aluminium jest pilot, jack i rozgałęźnik. - zakłócenie po włożeniu do urządzeń (niskie tony), - jack jest złoto-biały - kiepskie wykończenie przy połączeniach (jack, rozgałęźnik), krzywy jack - dźwięk jak w darmowych słuchawkach co dostałem do batonów Grześki :), - krzywo naklejona tylna naklejka na opakowaniu, źle ułożone gumki w opakowaniu. Słuchawki kupiłem na Aliexpress u sprzedawca http://www.aliexpress.com/store/1468023 w ramach akcji 11.11. Obecnie jestem na etapie sporu ze sprzedawcą.
 2. Dzięki za odpowiedź Dobrze podejrzewałem, że moje do podróbki.
 3. Witam Mam pytanie do szczęśliwych posiadaczy słuchawek Xiaomi piston 3. Czy słuchawki zewnętrzną cześć (tą szorstka) mają z aluminium? Czy popodłączeniu do telefonu słychać zakłócenia(puki niskiej częstotliwości)? Czypozłacane jack ma biały czy czarne przegrody izolacyjne? Czy jest wysokadbałość o wykończenie? Niestety mam wrażenie, że otrzymałem podrobione słuchawki. Pozdrawiam
 4. Wersja MIUI: 5.11.19 Posiadany smartfon: Mi4 / Mi2 Jakim użytkownikiem jesteś? Z długim stażem Opis znalezionego błędu Witam W moich dwóch telefonach xiaomi mi4 i mi2 brak jest możliwośćość włączenia usług drukowania. Brakuje u góry paska, którym włączyło się usługę. Problem napewno występuje od 2 miesięcy(aktualizuje ROM co tydzień), jak było wcześniej to nie wiem, bo nie miałem potrzeby korzystać, z usług drukowania. Znamktoś może sposób jak włączyć te usługi?
 5. Witam Mam Xiaomi Mi4 LTE 16GB. Obecnie mam miui 5.8.20. Każda kolejna aktualizacja (5.8.27, 5.9.1, 5.9.10) powoduje, że telefon nie widzi karty SIM, nie działa wi-fi. Pokazuje błąd nie można odczytać numeru IMEI. Ciągle wracam do aktualizacji 5.8.20. Proszę o info jak rozwiązać problem.
 6. Są może plany wydania MIUI na Lollipop dla MI4?
 7. Witam Zna ktoś może serwis GSM, który jest w stanie naprawić telefon Xiaomi Mi2? Telefon został uszkodzony przez zwarcie w ładowarce. Obecnie nie włączy się zarówno na baterii, jak i na samej ładowarce. Pozdrawiam