Skocz do zawartości

Miui V6 Na Redmi 1S


urzytkownik ja

Rekomendowane odpowiedzi

Ja o tym że nie ładuje dowiedziałem się przy 4% bateri. Myślę spoko wylacze telefon i na wyłączonym będę ładował. Niestety wtedy też nie działało ładowanie i zalaczyla się panika. Dobrze, że na karcie miałem gdzieś jeszcze xc7 i szybko zainstalowałem przez twrp. Telefon ruszył i ładowanie działa.

Tapnięte z HM 1s

Powiem tak.. Zrobiłem czyszczenie śmieci przez panel sterowania i przy 7% baterii podłączyłem tel do ładowarki.. Całe szczęście ze zorientowałem się że tel przestał ładować przy 3% baterii bo tel ledwo co zipal i udało się zainstalować XC 9.. Masakra normalnie jakaś z tymi kernelami 10+..

Tapniete od tak przez 1S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa aktualizacja standardowo na początku chodzi wszystko płynnie zobaczymy co będzie za kilka dni.. Działam teraz bez XC i dam znać jak z baterią.. Chyba że ktoś już używał w ostatnich aktualizacjach system bez dodatkowego kernela i może się wypowiedzieć

Tapniete od tak przez 1S

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tak na marginesie za pytam bo dopiero zaczynam poznawać MUIU: mam obecnie wgrany armani_5.11.26_v7-4.4 jakbym chciał wgrać nowszą (i kolejne) wersję romu, to jak to zrobić aby nie stracić danych i konfiguracji telefonu (konta, ustawienia, aplikacje itp.) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa aktualizacja nowe problemy.. Po restarcie telefonu nie działają mi aplikacje - sklep Google ( biały ekran) Twrp - wywala do pulpitu, YT - nie chce się połączyć z netem ani z WiFi ani po 3g.. Narazie to tyle innych apek nie sprawdzałem..

Tapniete od tak przez 1S

Edit :

Wgrałem od nowa aktualizacje po wcześniejszym wyczyszczniu dalvik i catche i wszystko działa jak należy..

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemy z TWRP :

Jeżeli nie możesz wgrać TWRP przez aplikację polecam ściągnąć Flashify i przez tą apke zainstalować TWRP.. Ja miałem taki problem gdyż po aktualizacji twrp crashuje się przy każdej probie instalacji. W razie czego zapraszam na priv

Tapniete od tak przez 1S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co komplikowac? jedna komenda w fastboot i mamy twrp

No to napisz w takim razie jak to zrobić.. Ja nie znam takiego sposobu o którym mówisz i zapewne ludzie którzy się spotkają z takim problemem nie wpadną na genialny pomysł o którym mówisz =)

Tapniete od tak przez 1S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, iMSQ napisał:

Zapytam może tak - jak to zrobić?

Tapniete od tak przez 1S

1. Ściągasz najnowsze twrp https://dl.twrp.me/armani/

2. Ściągasz i instalujesz drivery http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2588979

3. Plik recovery kopiujesz do katalogu z adb

4. Uruchamiasz telefon w trybie fastboot (POWER + VOL -), podłączasz do PC, doinstalują się drivery

5. Wydajesz komendy:

fastboot devices
fastboot flash recovery twrp-2.8.7.0-armani.img

6. Uruchamiasz telefon koniecznie w recovery (POWER + VOL +) - jak tego nie wykonasz to miui nadpisze twrp swoim mirecovery.

7. Jak wszystko przebiegło pomyślnie to piszesz tutorial w dziale http://miuipolska.pl/forum/forum/15-tutoriale/  by osoby które nie używają szukania na forum ani w google było gdzie odsyłać :)

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za tutorial =) jak nie będę mógł zainstalować angry birds w telefonie to w pierwszej kolejności zobaczę czy w dziale tutorial nie ma tam szczegółowych informacji na temat jak to zrobić =P a tak na poważnie to nie każdy zerka w taki dział jak ma problem z błędem w apce

Tapniete od tak przez 1S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś na nowym MIUI może sprawdzić mi jedną rzecz?
Jeśli ktoś ma tel. z play to ręcznie wybrać inną sieć (np T-mobile) i zobaczyć czy po jakimś czasie nie zgubi zasięgu na stałe?
 

wyjaśnienie o co dokładnie chodzi w temacie o CM: http://miuipolska.pl/forum/topic/4956-lollipop-cyanogenmod-121-r31-2015-11-29/?do=findComment&comment=108360

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...