Skocz do zawartości

Pilot Mi BOX S


flaaacha

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

W PL raczej będzie problem ze znalezieniem zamiennika w dobrej cenie. Nie ma się co bać przesyłki z Chin, przy dobrych wiatrach, dojdzie w jakieś 2 tygodnie. Jeśli koniecznie chcesz kupić w PL, to warto się zastanowić nad jakimś pilotem z funkcją Air Mouse, takie kosztują już od 30 zł, ale wymagają do działania odbiornika wpinanego na USB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Czy znalazł ktoś kompatybilnego pilota BT z klawiaturą, przynajmniej cyfrową?
Hy, co masz na myśli klawiatura cyfrowa ?
Ja używam air mausa a dokładnie coś takiego
https://allegro.pl/oferta/mx3-air-mouse-pilot-klawiatura-mysz-airmouse-podsw-7003018289?bi_s=ads&bi_m=listing%3Amobile%3Aqueryandcategory&bi_c=MjI4NjgzZGUtMTkyNC00MTMzLWIzNWMtNDNlM2Y2ZTczODIwAA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=d46df93e-c1c0-4868-b476-9afe0d95c52c


Wysłane z mojego BAH-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Dnia 31.05.2019 o 15:58, bigtoy napisał:

Klawiatura cyfrowa - jak sama nazwa wskazuje - to klawiatura z cyframi od 0 do 9 :)

Ten pilot współpracuje z MiBOX S po BT?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klawiatura cyfrowa - jak sama nazwa wskazuje - to klawiatura z cyframi od 0 do 9 default_smile.png

Ten pilot współpracuje z MiBOX S po BT?

Trzeba było pisać że chcesz klawiaturę numeryczna, ale że samą, o takiej do boxów nie słyszałem ale pewnie nada się jakakolwiek do tabletów oczywiście połączona przez BT.

 

Tak ten pilot działa z miboxem "s" tylko po BT ten model miboxa nie ma podczerwieni. Pilot ten ma również pełną klawiaturę a klawiatura numeryczna jest aktywna po przełączeniu przycisku funkcji specjalnych.

 

Wysłane z mojego BAH-L09 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Odświeżę temat. U mnie po podłączeniu do telewizora przez HDMI cec, sterować mogę normalnie pilotem telewizora. Niestety dzieciaki mi zalały pilota i teraz nie działa jak należy. Z tego co widziałem to tylko na Ali w normalnych pieniądzach do dostania. Ale oficjalny sklep Xiaomi nie ma ich w swojej ofercie, więc to raczej nie są oryginały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 9 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...
 

Witajcie,

Mam Xiaomi Mi box S 4K i pilot od TV Xiaomi XMRM 10. Pilot został sparowany z Xiaomi Mi Box, przyciski działają po za numerycznymi ( potrzebne do wtyczki Enigma 2 z Kodi do wybierania numerycznego kanałów Tv ) Można coś zmienić w ustawieniach Mi Box by numeryczne zadziałały, czy może jakaś aplikacja Android TV?

Edytowane przez FenomenR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...