r0siu

Użytkownicy
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About r0siu

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja polecam File Manager+ Trzeba go wrzucić z pendrive ale działa super. Zarówno na telefonie jak i na Android TV.
 2. r0siu

  DLNA / UPNP Client

  Już mam. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.waxrain.airplaydmr2 Chcę odbiornik mediów dlna. Wiem że ma Mi Box S ma Chromecast jednak ja nie chcę wysyłać zdjęć za pomocą aplikacji Google. Mam swoje programy i chcę wysyłać poprzez dlna i tyle. Aplikacje na telefon mam nie jedną a że mi box nie ma wbudowanego w standardzie programu do odbioru mediów dlna to szukałem czegoś innego niż Kodi.
 3. r0siu

  DLNA / UPNP Client

  Ale ja nie poszukuję aplikacji na telefon. Chcę streamować z telefonu filmy muzykę oraz zdjęcia bezpośrednio na telewizor bez żadnych dodatkowych urządzeń ani stawiania serwerów na routerach. szukam jakieś alternatywy nie chce wszystkiego strimować do Kodi ponieważ o ile firmy działają bardzo dobrze to ze zdjęciami jest problem. Wiele telewizorów oraz jakiś tanich boksów ma w standardzie takiego klienta.ja nie chcę stawiać na telefonie co chwilę serwera i rzucać do niego wybrane zdjęcia tak to wchodzę sobie do galerii wybieram pojedyncze zdjęcie które chcę wysłać i ono się wyświetla na telewizorze.
 4. r0siu

  DLNA / UPNP Client

  To rozumiem. Interesuje mnie jednak tak aby wysyłać z fona jedynym kliknięciem. Coś oprócz Kodi.
 5. r0siu

  DLNA / UPNP Client

  Witam. Nie wiem czy prawidłowo tytułuje usługę w razie pomyłki proszę o poprawę. Z tego co wiem nasz box nie ma w standardzie wbudowanego clienta DLNA / UPNP. Można uruchomić w Kodi i przesyłać pliki jednak zauważyłem że czasami są problemy z zdjęciami. Filmy zawsze działały mi dobrze ale ze zdjęciami są czasami problemy. Czy zna ktoś jakiś dobry program do uruchamiania na (chyba dobrze go nazywam) clienta usług DLNA / UPNP
 6. Jeździłem trochę z nim po części PL i nigdy nie widziałem napisu LTE+ ani 4G+, zawsze było tylko zwykłe LTE. Max co udało uzyskać mi się w speedtest to 60-70Mbit/s.
 7. Hey. Mam mały problem z usługami google. Otóż od aktualizacji zaczęły zjadać mi mocno baterię. (No chyba że system zliczania się myli) Dodam że stało się to po aktualizacji do najnowszej wersji MIUI. Robiłem już pełen format telefonu i nic się nie zmieniło. Wszystko zainstalowane od nowa (nie z kopii) Może ktoś zna rozwiązanie
 8. Jeśli połączone są 2 smartfony to w ustawieniach bluetooth mogę wyłączyć na każdym z nich przesyłanie dźwięku do słuchawek bez usuwania parowania. W ustawieniach mi boxa nie ma takiej opcji. Jeśli uruchomię słuchawki to automatycznie łączą się z mi boxem oraz telefonem. Problem w tym że jeśli chce używać fona to box się pazuje. Jeśli włączę play na boxie a słucham muzyki z fona to włączy się pauza na telefonie a dźwięk uruchamia się z boxa.
 9. Witam. Mam pytanie odnośnie wyłącznie dźwięku przez bluetooth Posiadam słuchawki na bluetoothu z funkcją multipoint. Konkretnie jest to model JBL E25BT. Mam na nich sparowany telefon redmi note 8 pro oraz mi box s. Jeśli uruchomię słuchawki to one łączą się jednocześnie z mi boxem oraz telefonem. Na telefonie puszczam sobie muzykę a na boksie chciałbym aby leciał na przykład YouTube. Na obecną chwilę jest to niemożliwe ponieważ jeśli uruchamiam muzykę na telefonie to wszystko na przystawce zostaje zapausowane. Jedynym wyjściem jest anulowanie sparowania na boksie albo wyłączenie Bluetooth na nim. Czy można na mi boxie wyłączać przesyłanie dźwięku za pomocą Bluetooth kiedy się tylko chce tak jak posiadają to smartfony. Chcę aby słuchawki były połączone z mi boxem ale kiedy mi jest to potrzebne klikam na nim aby dźwięk szedł normalnie przez kabel HDMI a nie zawsze przez bluetooth z automatu.
 10. Ja mam neta z T-Mobile mobilny bez limitu (stara umowa) wyciąga mi od 20Mbit/s do 40Mbit/s zależy od obciążenia. Używałem przez próbny okres czasu Netflixa zarówno na początku po Wi-Fi jak i późnej po LAN przez adapter polecany na tym forum. Mi Box S od początku podłączony pod TV 4K. Sam od uruchomienia nie zmieniałem rozdzielczości w boxie. (Jak się uruchomił tak działał.) Netflix zawsze działał idealnie. Nigdy nie zauważyłem problemów ze oraz klatkował, gubił synchronizacje z dźwiękiem itp. Jedyny problem jaki miałem to z WiFi.
 11. Super smartfon jak za te cenę. Bardzo wydajny procesor, nic nie laguje, nie grzeje się. Bateria taka że szczęka opada. Ponad 10h na ekranie. I jeszcze 20%.
 12. Miałem jakieś chińskie najtańsze szkło z allegro. Używałem go tydzień, było trochę małe więc zamówiłem 3mk HardGlass Max Lite. Naklejone idealnie równo tak jak powinno być. Przestał mi od razu dziać czujnik zbliżeniowy. Nie gaśnie ekran przy odbiorze połączenie i dołożenia do ucha. Nie polecam tego szkła. Obstawiam że to jego wina ponieważ wszystko wcześniej przed jego naklejenie działało prawidło.
 13. Mi przestał działać po założeniu szkła 3mk HardGlass Max Lite wcześniej na innym jednak trochę małym było ok. Muszę wybrać inne.
 14. Sprawdziłem. Tak samo u mnie. Jednak tylko przez pierwsze 5s się to pojawiło. Nigdzie indziej na czarnym tle tego nie zaobserwowałem. Obstawiam winę softu.
 15. r0siu

  Karta WiFi na USB

  Witam. Mam już jednego Mi Boxa S + Adapter USB/LAN + AP. Chciałbym kupić jeszcze jeden jednak jak wszyscy wiemy jak jest z tym WiFi. Nie będę mógł położyć kabla a nie chce kombinacji z adapterem i apekiem przy 2 sztuce. Czy może ktoś wie czy może Mi Box S zadziała z kartą Wifi na USB? Może będzie ona lepiej działać niż ta wbudowana? Czy takie rozwiązanie ma rację bytu?