Jump to content

efazeti

Użytkownicy
 • Posts

  25
 • Joined

 • Last visited

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 7 4/128

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

efazeti's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

1

Reputation

 1. Nie chodziło mi o zewnętrzne różnice... Pytam bo kupiłem Mi Box S a dostałem pilot z białymi przyciskami...
 2. Czym się różnią te piloty? Oby dwa są oryginalne?
 3. Wyłączyłem "carrier check" powyższym kodem, opcja "VoLTE" się świeci że niby włączona ale fizycznie nie działa bo nie mam ani ikonki VoLTE a w sekcji "Stan usługi IMS" jest "Usługa VoLTE: Niedostępna".
 4. Czyli Plus ściemnia? Czy po prostu nie będzie działało na Redmi? Bo usługę aktywowałem, przychodzi mi, że VoLTE_VoWIFI aktywne ale telefon twierdzi że operator nie wspiera technologii... Nie będę przechodził do różowych bo mam złe doświadczenia...
 5. u mnie na RN7 nie udało się uruchomić VoLTE/VoWIFI
 6. Witam. Zauważyłem takie zjawisko. Chcę sobie wprowadzić zmiany w pliku buildprop (modyfikacja istniejących wartości i dodanie nowych wpisów). Otwieram w/w plik, robię co trzeba, zapisuje, zamykam, jeszcze raz otwieram dla sprawdzenia - jest ok. Robię restart i bam - plik jest przywrócony do stanu fabrycznego. Dlaczego tak się dzieje? Sprawdzałem kilka menedżerów plików i kilka edytorów tekstowych. Obecnie mam najnowsze miui beta ale na wersji z marca też tak było.
 7. u mnie ten moduł HiddenCore powodował niewygaszanie się ekranu poza tym działa, SafetyNet na zielono
 8. jeśli zainstaluje Magiska z poziomu managera czy też przez TWRP to mam pewne problemy, np. nie mogę edytować plików systemowych przez SolidExplorer, nie mogę usunąć/przeinstalować BusyBoxa (meefik) (wyskakuje coś w stylu "remounting /system to rw ... fail") dlatego właśnie zacząłem sądzić, że niewłaściwie instaluję nowego Magiska skoro instalacja przebiega prawidłowo (nie wyskakują żadne błędy) to czym spowodowane są opisywane wyżej problemy?
 9. jak poprawnie zainstalować wersję v20 Magiska? nie do końca rozumiem na czym polegają te nowości od wersji 19.4 ( A/B partitions, system-as-root )... dodam, że ostatnia poprawnie działająca (albo poprawnie zainstalowana) to była 19.3
 10. próbowałem z redmi 4x i samsungiem s4, efekt jest podobny może mam jakąś trefną sztukę (parę)?
 11. Na allegro, nr aukcji 8340212089 Sporo sprzedanych i brak negatywów więc zakładam że oryginały. Szkoda, że nie mam jak porównać z innym egzemplarzem dodałem zdjęcie pudełeczka w innym temacie to napisałeś tam, że to wersja europejska
 12. mam Redmi Note 7 więc BT5 jest czytam różne opinie o słuchawkach i ludzie generalnie zadowoleni a jeśli już ktoś narzeka to na słabą jakość dźwięku lub na szybko niszczące się pudełeczko-powerbank nie spotkałem się z narzekaniem na gubienie sygnału... myślisz, że warto je odesłać i kupić jeszcze raz inny egzemplarz?
 13. Mam takie pytanie: Czy to normalne, że nosząc telefon w lewej kieszeni spodni słuchawki dość często przerywają podczas zwykłego spaceru? Pytam bo jeśli tak nie powinno być to chciałbym je zwrócić do sprzedawcy.
 14. ma ktoś tego fixa na pogodę i sms? w tamtym wątku linki są nieaktywne
×
×
 • Create New...