Jump to content

Tygrysek13

Użytkownicy
 • Posts

  9
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Tygrysek13's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Odświeżę temat. U mnie po podłączeniu do telewizora przez HDMI cec, sterować mogę normalnie pilotem telewizora. Niestety dzieciaki mi zalały pilota i teraz nie działa jak należy. Z tego co widziałem to tylko na Ali w normalnych pieniądzach do dostania. Ale oficjalny sklep Xiaomi nie ma ich w swojej ofercie, więc to raczej nie są oryginały.
 2. Wygląda jakby padł soft albo płyta
 3. U mnie nie działa regulacja głośności z poziomu opaski. Na początku działało, ale popsuli z którąś aktualizacją jeszcze przed PL. Telefon OPPO RX17 Neo. Na systemowej muzyce i na YT.
 4. Witam. Dziś zainstalowałem sobie Amazfia, że za jego pomocą połączyć się ze Stravą. Ku mojemu zdziwieniu po zainstalowaniu apki, zaczęła ona aktualizować opaskę czego efektem była zmiana języka na chiński. No cóż, plan był dobry, ale efekt jak zwykle ;P Czy jest możliwość korzystania z opaski z Amazfitem zostając na polskim języku? Ktoś próbował? Obecnie korzystam ze Stravy na około, czyli połączyłem MiFit z Google Fit i Strave z Google Fit.
 5. No ja pisałem tylko, że na sklepie premiera jest na jutro, a jak sami pisaliście mi band 3 dostał polski język w dniu premiery. Dlatego żyję nadzieją, że może jutro będzie PL
 6. Według informacji na stronie sklepu mi-home.pl premiera opaski ma być jutro, więc może i jutro polski odpalą?
 7. W moim MiFit jest sprawdź dostępność aktualizacji, ale języka polskiego nadal brak.
×
×
 • Create New...