Jump to content

Recommended Posts

Czy można ustawić na ekranie mi band 3 zamiast "Bieżnia" np: "Jazda na rowerze"? Tak aby móc uruchamiać aktywność (Jazdy na rowerze) bez uruchamiania aplikacji MiFit na telefonie, a bezpośrednio przez MiBand3.

• 2 weeks later...

Witam,

Podepnę się do pytania- jak opaska mi band spisuje się przy jeździe na rowerze? Testował ktoś z Notify&Fitness? Obecnie używam tylko tej drugiej apki, ale w najbliższych dniach planuje porobić jakieś trasy rowerowe i zastanawiam się, która apka się do tego lepiej "nada" :)

4 minuty temu, arttur07 napisał:

jak opaska mi band spisuje się przy jeździe na rowerze?

Zadanie opaski przy jakiejkolwiek aktywności to jedynie mierzenie pulsu i machania ręką. Śledzenie trasy, GPS to już MiFit, czy inna aplikacja i dane GPS z telefonu.

8 godzin temu, arttur07 napisał:

Witam,

Podepnę się do pytania- jak opaska mi band spisuje się przy jeździe na rowerze? Testował ktoś z Notify&Fitness? Obecnie używam tylko tej drugiej apki, ale w najbliższych dniach planuje porobić jakieś trasy rowerowe i zastanawiam się, która apka się do tego lepiej "nada" :)

N&F spisuje się bardzo dobrze. Oczywiście jest tak jak napisał poprzednik: dane z GPSu zapisuje telefon, a opaska robi głównie za czujnik pulsu i wyświetlacz informacji.

Natomiast apka ma jedną podstawową zaletę w stosunku do Mi Fit i innych. Udostępnia opcję (płatną dodatkowo) synchronizacji aktywności z serwisami sportowymi typu Strava czy Endomondo. Dla tych, którzy chcą porównać swoje treningi albo udostępniać je znajomym rzecz niezastąpiona.

Dziękuje za odpowiedzi ;)

Oczywiście wiedziałem, że sama opaska nie zrobi nic więcej od mierzenia pulsu. Zbyt ogólnie zapytałem :)

Głównie miałem na myśli zczytywanie GPSu i która z nich to lepiej robi. Ale skoro piszecie,  że N&F jest ok to nawet nie będę ponownie instalował Mi Fita, sprawdzę w terenie w najbliższym czasie(oby bo na razie pogoda nie sprzyja :P )

3 godziny temu, Bajafra napisał:

Mam takie pytanie czy w ogóle można zmienić tryby treningu w mi band 3? Tzn. zamiast bieżni i ćwiczeń żeby było np. spacer i bieganie.

Przeczytaj drugi post w tym wątku. Tam już padła odpowiedź.