Skocz do zawartości

Mi band 3 na rower


Barek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam,

Podepnę się do pytania- jak opaska mi band spisuje się przy jeździe na rowerze? Testował ktoś z Notify&Fitness? Obecnie używam tylko tej drugiej apki, ale w najbliższych dniach planuje porobić jakieś trasy rowerowe i zastanawiam się, która apka się do tego lepiej "nada" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, arttur07 napisał:

jak opaska mi band spisuje się przy jeździe na rowerze?

Zadanie opaski przy jakiejkolwiek aktywności to jedynie mierzenie pulsu i machania ręką. Śledzenie trasy, GPS to już MiFit, czy inna aplikacja i dane GPS z telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, arttur07 napisał:

Witam,

Podepnę się do pytania- jak opaska mi band spisuje się przy jeździe na rowerze? Testował ktoś z Notify&Fitness? Obecnie używam tylko tej drugiej apki, ale w najbliższych dniach planuje porobić jakieś trasy rowerowe i zastanawiam się, która apka się do tego lepiej "nada" :)

N&F spisuje się bardzo dobrze. Oczywiście jest tak jak napisał poprzednik: dane z GPSu zapisuje telefon, a opaska robi głównie za czujnik pulsu i wyświetlacz informacji.

Natomiast apka ma jedną podstawową zaletę w stosunku do Mi Fit i innych. Udostępnia opcję (płatną dodatkowo) synchronizacji aktywności z serwisami sportowymi typu Strava czy Endomondo. Dla tych, którzy chcą porównać swoje treningi albo udostępniać je znajomym rzecz niezastąpiona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za odpowiedzi ;)

Oczywiście wiedziałem, że sama opaska nie zrobi nic więcej od mierzenia pulsu. Zbyt ogólnie zapytałem :)

Głównie miałem na myśli zczytywanie GPSu i która z nich to lepiej robi. Ale skoro piszecie,  że N&F jest ok to nawet nie będę ponownie instalował Mi Fita, sprawdzę w terenie w najbliższym czasie(oby bo na razie pogoda nie sprzyja :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...