bembenek

FW 1.1.5.16 i pomiar snu - rozjazd totalny

Recommended Posts

Dwa dni temu aktualizacja MiFit i automatycznie aktualizacja zegarka, no i kolejne dwie noce wyniki zupełnie od czapki, spałem 7-8h, a w MiFit widzę wczoraj 3h z kawałkiem, dziś 4h z kawałkiem. Porażka, i to podwójna, bo to była jedna z niewielu funkcji tego zegarka, które działały w miarę dobrze i akurat tej funkcji używałem.

Wiecie czy da się wrócić do starszego FW? Czy ktoś jeszcze zauważył taką awarię po ostatniej aktualizacji? Pytam osoby, które używają zegarka, a nie tylko go "modują" i "zpalszczają" :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Generalnie to chyba najlepiej będzie jak pozbędziesz się tego zegarka... tak sfrustrowanego użytkownika jak Ty to jeszcze na tym forum nie spotkałem. U mnie po zmianie softu żadnych negatywnych zmian nie widzę. Pomiar w punkt.

Wysłane w biegu...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pomiar czego "w punkt"? Po zmianie softu z jakiego na jaki?
Z poprzedniego ma nowy... modowany. A pomiar "w punkt " to taki co dokładnie pokazuje czas zaśnięcia i pobudkę.

Wysłane w biegu...

Share this post


Link to post
Share on other sites
21 godzin temu, bembenek napisał:

Dwa dni temu aktualizacja MiFit i automatycznie aktualizacja zegarka, no i kolejne dwie noce wyniki zupełnie od czapki, spałem 7-8h, a w MiFit widzę wczoraj 3h z kawałkiem, dziś 4h z kawałkiem.

Wczoraj rano zrobiłem update zegarka. Mi z kolei wydaje się, że czas snu przesadnie się wydłużył. Zarejestrował sen kiedy leżałem i oglądałem wieczorem TV, a dotąd nigdy tego nie robił. Tak więc słabo ale nie w tą stronę co u Ciebie :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wydaje mi się, że oni już wcześniej zaczęli psuć tę funkcję. Kiedyś było tak, że jak na chwilę wstałem w nocy, to zegarek to rejestrował, nie wiem z jaką dokładnością, czy zgadzał sie czas, ale pamiętam, że z grubsza chyba tak, nawet się dziwiłem, że taka w sumie zaawansowana funkcja, a działa w miarę dobrze (a nie działa głupi budzik czy przypomnienia). Potem ta dokładność jakby się pogorszyła, wiedziałem, że wstawałem w nocy, a zegarek tego nie zauważał. No a teraz to już kompletna porażka, równie dobrze mogę tę rejestrację snu całkiem wyłączyć, bo tylko wprowadza mnie w błąd.

Może to nie jest usterka, tylko sztuczne postarzanie produktu, przecież już jest w sprzedaży wersja 2.

Share this post


Link to post
Share on other sites

bembenek,

spróbuj dwóch rzeczy:
1. reset do ustawień fabrycznych w zegarku
2. ustaw w MiFit w ustawieniach "wykrywania tętna" opcję "Automatyczne wykrywanie tętna i Asystent snu" i częstotliwość pomiaru ustaw na 1 min
Powinno pomóc.
 

Edited by walek75

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now