Tymcio

Asystent Google po Polsku w teorii od dzisiaj

Recommended Posts

Zgodnie z zapowiedziami, dzisiaj wystartował oficjalnie polski Asystent Google. Nie przeraźcie się, jeśli jednak nie będzie Wam jeszcze działać. Google zapowiedziało, że pomimo dzisiejszego startu, na telefony polskich użytkowników trafiać on będzie stopniowo przez najbliższych kilka tygodni... Także miało być dobrze i dzisiaj miał wystartować, a w zasadzie nic się nie zmieniło i kolejni użytkownicy będą go dostawać, tak jak ma to miejsce już od prawie 2 miesięcy.

asystent-google.thumb.png.8d7d4e4ed8a7b4ecc626377618668bba.png

Wszystko fajnie, tylko boli mnie fakt, że na chwilę obecną nie ma żadnych planów dotyczących spolszczenia głośników :(

Więcej informacji z komentarzem Google - https://rootblog.pl/asystent-google-w-polsce-dostepny-od-dzisiaj-tylko-w-teorii/

Uaktualniłem,pobrało j.polski jednak nie widzę zmian na Mi6 Wersja 10.3 xiaomi eu 9.1.10 Nie chce ze mną rozmawiać:(

np. mam odkurzacz i się nie uruchamia tylko przechodzi do wyszukiwarki google,oczywiście mam zainstalowaną aplikacje Gooogle Home po zmianie ustawień w tel na english odkurzacz startuje-po polsku nie {po powrocie z english na polski już nie mam dostępnej wersji polskiej asystenta}

Edited by dark695

@dark695 zaktualizowałeś aplikację Google, która dostała tylko nowy wygląd. Asystenta Google dostaniesz bez żadnej dodatkowej aktualizacji ;)

29 minut temu, Tymcio napisał:

@dark695 zaktualizowałeś aplikację Google, która dostała tylko nowy wygląd. Asystenta Google dostaniesz bez żadnej dodatkowej aktualizacji ;)

Może i tak rano zaglądałem i wydaje mi się,że był polski Jeżeli tak to czekam

U mnie również jest :)
83d949bc6f0d32ddb49fd59ca64aada8.jpg

wysłane z RN5 via Tapatalk

Nie wiem czy ten dział,ale jakie komendy wchodzą,bo mam problemy z tvbox-em,oraz odkurzaczem,amplituneremi nne urządzenia sonoff-a też różnie Z apki ręcznie uruchamiam?

Może utworzyć jakiś dział z komendami?Wiem wersja beta i raczkuje ale teraz nawet mam problem z odkurzaczem po angielsku Amplituner Onkyo w ogóle nie reaguje mimo,że dodane Google Home

Asystent na razie działa jedynie na słuchawkach i smartfonach po polsku, nigdzie indziej.

• Sad 1

Da się odpalić odkurzacz itp, ale nie wszystkim steruje. Najlepsze jest to że nie rozpoznaje Smart TV z Androidem :D  Pewnie za jakiś czas dodadzą wsparcie.

Odkurzacz działa, choć nie wszystkie komendy, lampki tak samo bez problemu ;)

Działa u was dzwonienie i pisanie SMSów z poziomu asystenta? U mnie twierdzi, że ta funkcja jest niedostępna na tym urządzeniu. MiMIX2

u mnie działa od rana, wcześniej niektóre komendy działały w google now. najłatwiej sprawdzić czy działa to kazań mu opowiedzieć żart ;)

dość dobrze działa, fajnie, że asystent jest "polski" i czuje nasz język ("łubudubu" ), a nie jest to sztywna maszyna językowa. 

szkoda, że nie działa po bluetooth ze słuchawkami. mam interkom w kasku motocyklowym i taka pomoc asystenta była by wspaniała w trasie ;)  

• Thanks 1

Przy komendzie "wyłącz tv box" wyłącza telewizor a box dalej włączony na odkurzacz zmieniałem nazwy i nic nie daje z oświetleniem podobnie jakie komendy dajecie na odkurzacz?

eLy1RRlo_o.png

Ale wiesz że odkurzacz musisz mieć nazwany odkurzacz nie? Bo jak masz "Nazwa firmy i modelu" to Ci go nie uruchomi. 

9 godzin temu, galakty napisał:

Ale wiesz że odkurzacz musisz mieć nazwany odkurzacz nie? Bo jak masz "Nazwa firmy i modelu" to Ci go nie uruchomi. 

Zmieniam nazwy na Miki pusia itp nic nie daje, z angielskim chodził teraz po angielsku się nie uruchamia odinstalowałem apke Google Home na nowo instalka i nic nie dało

część urządzeń  jakie mam ręcznie uruchamiają się 

Amplituner oraz mibox nie reagują  co mam nie tak

Edited by dark695

Nazwy są cały czas ja zmieniam nazwy odkurzacz zadziałał jak zmieniłem na "Tom" inne urządzenia sofa tez,ale odpowiedź została jak na screenie -ważne,że sofa działa Przy lampce zapala mi się latarka w telefonie :(

Edited by dark695
  • Thanks 1

Polska wersja Asystenta na razie nie wspiera Voice Match.

• Like 1

Moment, odwołuję moje słowa - Voice Match mam włączone i działa, ale opcja "Odblokuj za pomocą Voice Match" nie działa.

11 godzin temu, rock'n'rolla napisał:

Ni cholery nie chce mi się to włączyć :(

U mnie to samo i nie potrafię sobie z tym poradzić. Kwestie konta google wykluczyłem bo na innym telefonie z moim kontem google działa.

• Thanks 1

U mnie w voice match przy dodawaniu głosu wywala nie można otworzyć mikrofonu proszę spróbować później 

Edited by mario1974

29 minut temu, mario1974 napisał:

U mnie w voice match przy dodawaniu głosu wywala nie można otworzyć mikrofonu proszę spróbować później 

Może brak uprawnień dla aplikacji Google? Kiedyś mogła pytać Cię o dostęp do mikrofonu i odmówiłeś

Max3 na globalu 10.2.1.0 - działa wsio na co na razie wpadłem, że mogło by być potrzebne... Voice match trybi na standardowe Ok Gugle. Niestety mając zapodane dwa simy bez ustalonego wyboru na połączenia robi niestety cyrki przy wyborze... Sesemesy wysyła również podwójnie... 

• Thanks 1