Jump to content

Taziff

Użytkownicy
 • Posts

  25
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 9

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Taziff's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Na szybko sprawdziłem jak u mnie wygląda sytuacja z szybko rozładowywaną baterią i wygląda to tak samo jak u Ciebie. W ciągu godziny 43tyś wywołań tego wątku.
 2. Od jakichś 3 tygodni mam problem z szybko rozładowującym się Mi9. Wcześniej ładowałem raz dziennie teraz musze przynajmniej dwa razy dziennie. Telefon leżąc w nocy przez 5 godzin rozładował się o jakieś 35%. Nie instalowałem żadnych nowych aplikacji w tym czasie. Dodatkowo zauważyłem w tym samym czasie problem z ładowaniem indukcyjnym. Czasami telefon po położeniu na ładowarkę przez 3 godziny potrafi się naładować jakieś 10%. Na tą przypadłość pomaga ponowne uruchomienie telefonu, ale jednak jest coś nie tak bo do tej pory nie było tego problemu. Ktoś spotkał się z takimi problemami w ostatni czasie?
 3. Szukałem na forum, ale tego jakoś nie znalazłem. Pierwszy sposób zadziałał. Temat do zamknięcia.
 4. Witajcie, mam problem z dodaniem karty do Google Pay na MI9 z najnowszym MIUI Polska. Dostaję komunikat "Nie udało się ukończyć konfiguracji do płatności w sklepach. Nie możesz użyć tego urządzenia do płacenia w sklepach. Być może został on zrootowany lub zmodyfikowany w inny sposób." Test SaftyNet przechodzi bez problemu. Instalowanie Magiska z modułem nic nie pomaga. Na MiMix2 działało to bez żadnych kombinacji a tutaj takie problemy. Jakieś pomysły?
 5. Problem z tym że z początkiem miesiąca minęły 2 lata jak kupiłem... No nic jeszcze coś popróbuje, a jak nie pójdzie to przycisk do papieru będzie nowy. Dzięki za zainteresowanie się tematem.
 6. Wgrałem czysty soft MiFlashem i niestety dalej to samo.
 7. Witam, mam problem z telefonem który dzisiaj mi się zresetował i po tym zaczął wisieć na logo MI z napisem u dołu "Unlocked" wydając czasami z głośnika do rozmów harknięcie. Mogę wejść do fastboota, mogę wejść do recovery. W TWRP normalnie widzi pliki. Próbowałem wgrać system na nowo przez fastboota, przez TWRP.
 8. MiMix2 mam problem z Facebookiem. Cały czas crashuje od tej aktualizacji. Próbowałem czyścić dane, wgrywać na nowo aktualizacje, wpis cache/dalvik i dalej to samo. Ktoś napotkał taki problem?
 9. Ok rozwiązałem swój problem poprzez instalację wersji beta aplikacji "Google"
 10. Działa u was dzwonienie i pisanie SMSów z poziomu asystenta? U mnie twierdzi, że ta funkcja jest niedostępna na tym urządzeniu. MiMIX2
 11. Potwierdzam że w Mi Band 2 powiadomienia przychodzą z opóźnieniem. Niestety nie wiem czy to wina aplikacji MiFit czy firmware bo za aktualizowałem je na raz.
 12. Taziff

  MIUI 7.9.14

  Ma ktoś może pomysł dlaczego po aktualizacji podczas uruchamiania telefonu mam logo z miui 8?
 13. Witam, tak jak w temacie, kupię wyświetlacz z ramką najlepiej w kolorze czarnym.
 14. Czy istnieje możliwość otrzymywania powiadomień z obserwowanych tematów na Tapatalka bez spamu e-maili na skrzynkę? Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka
×
×
 • Create New...