Taziff

Użytkownicy
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Taziff

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi MiMIX2
 1. Szukałem na forum, ale tego jakoś nie znalazłem. Pierwszy sposób zadziałał. Temat do zamknięcia.
 2. Witajcie, mam problem z dodaniem karty do Google Pay na MI9 z najnowszym MIUI Polska. Dostaję komunikat "Nie udało się ukończyć konfiguracji do płatności w sklepach. Nie możesz użyć tego urządzenia do płacenia w sklepach. Być może został on zrootowany lub zmodyfikowany w inny sposób." Test SaftyNet przechodzi bez problemu. Instalowanie Magiska z modułem nic nie pomaga. Na MiMix2 działało to bez żadnych kombinacji a tutaj takie problemy. Jakieś pomysły?
 3. Problem z tym że z początkiem miesiąca minęły 2 lata jak kupiłem... No nic jeszcze coś popróbuje, a jak nie pójdzie to przycisk do papieru będzie nowy. Dzięki za zainteresowanie się tematem.
 4. Wgrałem czysty soft MiFlashem i niestety dalej to samo.
 5. Witam, mam problem z telefonem który dzisiaj mi się zresetował i po tym zaczął wisieć na logo MI z napisem u dołu "Unlocked" wydając czasami z głośnika do rozmów harknięcie. Mogę wejść do fastboota, mogę wejść do recovery. W TWRP normalnie widzi pliki. Próbowałem wgrać system na nowo przez fastboota, przez TWRP.
 6. MiMix2 mam problem z Facebookiem. Cały czas crashuje od tej aktualizacji. Próbowałem czyścić dane, wgrywać na nowo aktualizacje, wpis cache/dalvik i dalej to samo. Ktoś napotkał taki problem?
 7. Ok rozwiązałem swój problem poprzez instalację wersji beta aplikacji "Google"
 8. Działa u was dzwonienie i pisanie SMSów z poziomu asystenta? U mnie twierdzi, że ta funkcja jest niedostępna na tym urządzeniu. MiMIX2
 9. Potwierdzam że w Mi Band 2 powiadomienia przychodzą z opóźnieniem. Niestety nie wiem czy to wina aplikacji MiFit czy firmware bo za aktualizowałem je na raz.
 10. Taziff

  MIUI 7.9.14

  Ma ktoś może pomysł dlaczego po aktualizacji podczas uruchamiania telefonu mam logo z miui 8?
 11. Witam, tak jak w temacie, kupię wyświetlacz z ramką najlepiej w kolorze czarnym.
 12. Czy istnieje możliwość otrzymywania powiadomień z obserwowanych tematów na Tapatalka bez spamu e-maili na skrzynkę? Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka
 13. Aha dobrze wiedzieć Na BlackBerry nie było z tym problemów. Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka
 14. Standardowy dźwięk po odpaleniu systemu. Dziwna sprawa bo po ponownym jego ustawieniu głośność jest taka jak trzeba. Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka
 15. Próbowałem zaimportować kontakty z Facebooka do książki w Miui lecz skutek był tego marny. Dodam że w liście kont tak jak na screenie z pierwszego postu mam jedynie Messanger i Google, Facebook w ogóle tam się nie wyświetla. W sekcji konta w ustawieniach nie mam możliwości dodania konta Facebook. Czy istnieje jakaś możliwość aby po odinstalowaniu aplikacji Facebook zrestartować jej ustawienia i wyrzucić wszelkie pliki z nią związane, aby po ponownym jej zainstalowaniu odpaliła się tak jak za pierwszym razem?