Taziff

Użytkownicy
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Taziff

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi MiMIX2
 1. Problem z tym że z początkiem miesiąca minęły 2 lata jak kupiłem... No nic jeszcze coś popróbuje, a jak nie pójdzie to przycisk do papieru będzie nowy. Dzięki za zainteresowanie się tematem.
 2. Wgrałem czysty soft MiFlashem i niestety dalej to samo.
 3. Witam, mam problem z telefonem który dzisiaj mi się zresetował i po tym zaczął wisieć na logo MI z napisem u dołu "Unlocked" wydając czasami z głośnika do rozmów harknięcie. Mogę wejść do fastboota, mogę wejść do recovery. W TWRP normalnie widzi pliki. Próbowałem wgrać system na nowo przez fastboota, przez TWRP.
 4. MiMix2 mam problem z Facebookiem. Cały czas crashuje od tej aktualizacji. Próbowałem czyścić dane, wgrywać na nowo aktualizacje, wpis cache/dalvik i dalej to samo. Ktoś napotkał taki problem?
 5. Ok rozwiązałem swój problem poprzez instalację wersji beta aplikacji "Google"
 6. Działa u was dzwonienie i pisanie SMSów z poziomu asystenta? U mnie twierdzi, że ta funkcja jest niedostępna na tym urządzeniu. MiMIX2
 7. Potwierdzam że w Mi Band 2 powiadomienia przychodzą z opóźnieniem. Niestety nie wiem czy to wina aplikacji MiFit czy firmware bo za aktualizowałem je na raz.
 8. Taziff

  MIUI 7.9.14

  Ma ktoś może pomysł dlaczego po aktualizacji podczas uruchamiania telefonu mam logo z miui 8?
 9. Witam, tak jak w temacie, kupię wyświetlacz z ramką najlepiej w kolorze czarnym.
 10. Czy istnieje możliwość otrzymywania powiadomień z obserwowanych tematów na Tapatalka bez spamu e-maili na skrzynkę? Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka
 11. Aha dobrze wiedzieć Na BlackBerry nie było z tym problemów. Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka
 12. Standardowy dźwięk po odpaleniu systemu. Dziwna sprawa bo po ponownym jego ustawieniu głośność jest taka jak trzeba. Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka
 13. Próbowałem zaimportować kontakty z Facebooka do książki w Miui lecz skutek był tego marny. Dodam że w liście kont tak jak na screenie z pierwszego postu mam jedynie Messanger i Google, Facebook w ogóle tam się nie wyświetla. W sekcji konta w ustawieniach nie mam możliwości dodania konta Facebook. Czy istnieje jakaś możliwość aby po odinstalowaniu aplikacji Facebook zrestartować jej ustawienia i wyrzucić wszelkie pliki z nią związane, aby po ponownym jej zainstalowaniu odpaliła się tak jak za pierwszym razem?
 14. Witam, mam problem z cichym dźwiękiem powiadomienia o przychodzącym smsie. Szukałem w ustawieniach, ale nic nie znalazłem. Wszystkie suwaki na full. Inne powiadomienia chociażby od Gmaila są sporo głośniejsze. Urządzenie to Mi4C z najnowszą dostępną aktualizacją.
 15. Potwierdzam, na Mi4c mam podobne problemy co mnie trochę denerwuje. Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka