Jump to content

Przeglądarka internetowa?


szczuru
 Share

Recommended Posts

Witam, jaką przeglądarkę internetową polecacie? Większość z dostępnych nie ma możliwości sterowania pilotem. 

Znalazlem  info, ze teoretycznie najlepsza będzie Opera for Android TV (w nowszych wersjach zmieniono nazwę na Vewd Browser) ale niestety żadna z wersji, które znalazłem nie chce się zainstalować. 

Testowałem jeszcze Puffina (chyba jako jedyny ma w miarę ok zaimplementowane sterowanie pilotem) ale jest dość ubogi. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

A znacie może jakąś przeglądarkę obsługującą DRM na której da się włączyć full screen? Mój problem polega na tym, że używam Chroma i Horizon GO od UPC. W momencie gdy otwieram stronę, muszę użyć myszki, aby zrobić full screen. Testowałem już wiele androidowych przeglądarek, ale te które znalazłem, to albo obsługują DRM i nie da się wymusić full screen albo na odwrót.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 16.08.2018 o 22:39, dzidexx napisał:

Nie możesz zainstalować aplikacji?

Nowsze wersje oferują tragiczną jakość obrazu, a tych starszych nie obsłużę pilotem, trzeba myszką i to bardzo nieintuicyjnie - ekran wyboru programu jest obrócony o 90 stopni (z użyciem aplikacji force landscape) - testowałem to w pierwszej kolejności, ale w przeglądarce mimo wsystko jest wygodniej. Zrobiłem sobie skrót w menu głównym odrazu do ulubionych kanałów, można sterować pilotem, jakość dobra. Wszystko fajnie tylko brak tego natywnego full screena w Chromie.

 

@upup Firefox też niestety nie da rady

Edited by kpicard
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Pozwolę sobie podpiąć się pod temat. Na tę chwilę używam przeglądarki Firefox for Fire TV. Jestem jednak rozczarowany ubogością funkcji. Np. nie mogę wpisać w pasek adresu strony www, kiedy już jestem na jakiejś stronie, za każdym razem muszę cofać się do samego początku. Nie mogę też powiększyć strony ani ustawić strony startowej i wyszukiwarki. Nie ma też historii. Czy istnieje przeglądarka, która posiada te funkcje i w dodatku daje się obsługiwać pilotem? Mam klawiaturę bezprzewodową z gładzikiem, ale zależy mi na tym.

Edited by nołbady
Link to comment
Share on other sites

  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...