onoffbass

Użytkownicy
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About onoffbass

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mi mibox 3 parował się z harmony hub zarówno po IR jak i bluetooth. Spróbuj jeszcze dodać jako Amazon Stick. Pamiętaj że parowanie urządzenia wykonuje się w określonym momencie, wtedy gdy apka harmony Ci to wskazuje. A tak poza tym spróbuj zbliżyć hub do Miboxa, u mnie mibox znajduje nowe słuchawki dopiero jak są w odległości koło 1m.
 2. Z mojej strony do odtwarzania filmów z USB lub zasobów sieciowych dodam odtwarzacz Nova Player, świetny jest, u mnie lepiej się sprawdza niż VLC czy MX
 3. Jak ktoś już wyżej pisał - Puffin Browser z wbudowanego sklepu Play. Testowałem wiele przeglądarek i ta się sprawdza najlepiej.
 4. Jednak to zasilacz, od 2 dni mibox na innym zasilaczu chodzi bez zawiechy :) Możliwe że był wadliwy. Z drugiej strony był wciśnięty na listwie miedzy inne dość mocno grzejące się zasilacze, może to przyspieszyło jego zużycie. Mógłbym jeszcze przełączyć się na zasilacz oryginalny by sprawdzić na 100% ale trochę się boje że uszkodzę miboxa.
 5. Myślałem podobnie i już wczoraj wieczorem wymieniłem zasilacz od innego tv boxa - 5V/2A wiec chyba nic nie powinno się stać. Puki co mibox chodzi bez problemu, ale zobaczymy, na nowym zasilaczu nie chodził jeszcze zbyt długo. Ps. staż miboxa to 2 miesiące.
 6. Witam, Do tej pory na moim miboxem wszystko działało dobrze, oreo u mnie nie robiło większych problemów. Dziś podczas normalnego użytkowania box zaliczy 4 samoczynne zawiech i 2 razy się zresetował, pojawiły się te kręcące kulki android tv, ale tylko wyjęcie i wsadzenie wtyczki zasilania sprawiło że sam się uruchomił. Zrobiłem hard reset, też nie bez problemów, za 2 razem zaskoczył, za pierwszym się zawiesił... Po hard resecie 2 godziny spokoju i znów zawiecha Ktoś miał podobny problem, i wie jak go rozwiązać? Box jest z chin wiec z gwarancją może być ciężko.
 7. Dzięki za odpowiedz, już straciłem nadzieje W oryginalnym pilocie Home to ten przycisk miedzy wstecz a przyciskiem poleceń głosowych, wychodzi on z aplikacji na pulpit i mogę szybko zmienić aplikację nie klikając 10 razy wstecz Aktualnie poradziłem sobie dzięki przemapowaniu klawiszy aplikacją Button Mapper, tylko jest z nią jeden problem, aby działała trzeba ją włączyć w ułatwianiach dostępu. Po tej operacji cały nowy widok pulpitu ATV robi się mega toporny... No nic, będę walczył dalej
 8. Jako nowy na forum, witam Wszystkich. Udało mi się przełamać monopol Logitech Harmony do obsługi Mibox przez IR Posiadam OneForAll Smart Control 5, można go programować przez aplikację ale nie było tam dostępnego Miboxa. Przeszukałem internet i już zacząłem rozglądać się za pilotem Logitech ale postanowiłem w aplikacji od OneForAll zmienić region na Chiny i się udało, jest Mibox i to działa Oczywiście nie można wydawać poleceń głosowych (dla mnie mało istotna funkcja), ale bardziej mi doskwiera brak przycisku Home... Czy ktoś korzystając z pilota uniwersalnego z tym sobie poradziła??