Jump to content

Medar

Użytkownicy
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Medar

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A ja u siebie wyłączyłem HDMI CEC w telewizorze i w Miboxie, po tym zniknął problem z wybudzaniem po nocy, ale potrafi w trakcie dnia "gubić" pilota. Instalujecie grudniową poprawkę do Mibox 3 ?
 2. Mam dokładnie ten sam problem co kolega, sparowanie słuchawek powoduje znaczny spadek transferu po wifi. Reload pomaga tylko na chwilę, czy oprócz zmiany wifi z 2,4 na 5 GHz , ktoś ma jakiś pomysł? Mibox nadal na androidzie 6.1. Ps. Problem rozwiązałem, zmiana wifi na 5 GHz też nie pomogła, bo to problem z bluetooth, a konkretnie konflikt z pilotem miboxa. Usunąłem sparowanie pilota i wszystko zaczęło działać normalnie, oczywiście na ten czas sterowałem dodatkowym pilotem areo. Ponowne sparowanie pilota głównego pomimo sparowanych i włączonych słuchawek, nie pogorszyło transferu wifi
 3. Nie przejmuj się, zawsze znajdzie się taki głupio mądry. Ja sprawdzam już 4-ty zestaw słuchawek i ni cholery się nie parują. Słuchawki nowe, bez problemu łączą się z telefonem, a z boxem nie ma mowy.
 4. Byłem ciekawy działania neta poprzez gniazdo USB i kupiłem taką karte: https://sklep.lechpol.pl/towar/kom0986/adapter-karta-sieciowa-usb-2-0-rj45-lan-10-100mb/20588 Komputer identyfikuje ją jako Relatek USB FE Family Controller, o dziwo na Miboxie działa , koszt 9,16zł.
 5. Niestety te linki już nie działają, czy ktoś wie skąd mogę pobrać aplikację Tv vod i Ipla bez reklam?
 6. Wystarczy że zainstalujesz apke set orientation.
 7. Medar

  USB Ethernet

  Byłem ciekawy działania neta poprzez gniazdo USB i kupiłem taką karte: https://sklep.lechpol.pl/towar/kom0986/adapter-karta-sieciowa-usb-2-0-rj45-lan-10-100mb/20588 Komputer identyfikuje ją jako Relatek USB FE Family Controller, o dziwo na Miboxie działa , koszt 9,16zł.
 8. Medar

  Android Oreo

  Odłączyć lub spróbować innego pendriva.
 9. Dla wtyczek które są obrócone o 90st. warto zastosować aplikacje set orientation. Automatycznie ustawia ekran w dowolnej pozycji.
 10. Medar

  Android Oreo

  Nie wiem, jak u Ciebie, ale u mnie żadnych nr postów nie ma. Czy zamieszczenie linka sprawia Ci aż tak duży problem?
 11. Medar

  Android Oreo

  Nadal mam soft 6.01, jak uważacie warto zainstalować Oreo i betę 2179? A propos, dajcie linka do 2179.
 12. Medar

  Android Oreo

  Zainstaluj "Set orientation" i ustaw na landscape
 13. Box wczoraj działał bez problemów, po dzisiejszym uruchomieniu komunikat o braku łączności z internetem. Ustawienie wifi włączone , widzi router wygnał doskonały, a każda aplikacja daje komunikat o braku łączności z internetem. Na tym routerze pracuje kilka sprzętów i u nich problem nie występuje. Box widzi dostępne sieci, po podaniu hasła daje komunikat o połączeniu. W ustawieniach routera mac adres miboxa figuruje wraz z przydzielonym adresem IP.
 14. Medar

  Aplikacja HBO Go

  Dziękuję panowie.
 15. Medar

  Aplikacja HBO Go

  Przepraszam za pewie głupie pytanie, aby zainstalować Kodi 18 na Xiami mi3 box ( teraz jest 17.6) , to które pliki muszę pobrać z linku poniżej i w zasadzie jak je pobrać?http://mirrors.kodi.tv/nightlies/android/
×
×
 • Create New...