Jump to content

Medar

Użytkownicy
 • Posts

  24
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi box

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Medar's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

1

Reputation

 1. Dzięki, ale ktoś też napisał że wersja Beta0 to wersja stable i jest pobierana. Pytanie z innej beczki, dlaczego zatem u mnie nie pobiera 3175 ?
 2. A czy sam pobierze wersję stable 3420? Cały czas pojazuje że system jest aktualny, a że dawno blokowałem , to może nie pamiętam że coś mam wyłączone..
 3. Ja to wszystko wiem, napisaniem przecież że mam obecnie wersję 9 i kompilacje 2926, właśnie nie chciałem pobierać 3175 przez błędy. Pytanie jest takie, czy 3488 chodzi lepiej od 2926. Tylko tutaj mam dylemat, no i czy sam pobierze sobie w/w wersję stable ( nie jestem beta testerem), czy wrzucić z pliku.
 4. Tak się zastanawiam, wszyscy się bronią przed nowymi kompilacjami. Czy jest sens instalować z pliku, ciekawe jak szybko pojawi się u mnie Stable ROM.
 5. Z końcem roku wyłączyłem powiadomienia o aktualizacji systemu. Dzisiaj postanowiłem pobrać aktualizację, włączyłem powiadomienia, sprawdzam aktualizacje i mam komunikat że system aktualny, a moja kompilacja to 2926. Aktualizować z pliku do 3420 czy poczekać, a może coś mam jeszcze wyłączone?
 6. A ja u siebie wyłączyłem HDMI CEC w telewizorze i w Miboxie, po tym zniknął problem z wybudzaniem po nocy, ale potrafi w trakcie dnia "gubić" pilota. Instalujecie grudniową poprawkę do Mibox 3 ?
 7. Mam dokładnie ten sam problem co kolega, sparowanie słuchawek powoduje znaczny spadek transferu po wifi. Reload pomaga tylko na chwilę, czy oprócz zmiany wifi z 2,4 na 5 GHz , ktoś ma jakiś pomysł? Mibox nadal na androidzie 6.1. Ps. Problem rozwiązałem, zmiana wifi na 5 GHz też nie pomogła, bo to problem z bluetooth, a konkretnie konflikt z pilotem miboxa. Usunąłem sparowanie pilota i wszystko zaczęło działać normalnie, oczywiście na ten czas sterowałem dodatkowym pilotem areo. Ponowne sparowanie pilota głównego pomimo sparowanych i włączonych słuchawek, nie pogorszyło transferu wifi. Oto prosty sposób na obejście problemu.
 8. Nie przejmuj się, zawsze znajdzie się taki głupio mądry. Ja sprawdzam już 4-ty zestaw słuchawek i ni cholery się nie parują. Słuchawki nowe, bez problemu łączą się z telefonem, a z boxem nie ma mowy.
 9. Byłem ciekawy działania neta poprzez gniazdo USB i kupiłem taką karte: https://sklep.lechpol.pl/towar/kom0986/adapter-karta-sieciowa-usb-2-0-rj45-lan-10-100mb/20588 Komputer identyfikuje ją jako Relatek USB FE Family Controller, o dziwo na Miboxie działa , koszt 9,16zł.
 10. Niestety te linki już nie działają, czy ktoś wie skąd mogę pobrać aplikację Tv vod i Ipla bez reklam?
 11. Byłem ciekawy działania neta poprzez gniazdo USB i kupiłem taką karte: https://sklep.lechpol.pl/towar/kom0986/adapter-karta-sieciowa-usb-2-0-rj45-lan-10-100mb/20588 Komputer identyfikuje ją jako Relatek USB FE Family Controller, o dziwo na Miboxie działa , koszt 9,16zł.
 12. Odłączyć lub spróbować innego pendriva.
 13. Dla wtyczek które są obrócone o 90st. warto zastosować aplikacje set orientation. Automatycznie ustawia ekran w dowolnej pozycji.
 14. Nie wiem, jak u Ciebie, ale u mnie żadnych nr postów nie ma. Czy zamieszczenie linka sprawia Ci aż tak duży problem?
×
×
 • Create New...