Jump to content

Recommended Posts

WItam.

Czy opcja z pierwszego posta jest jeszcze aktualna?

Mam Vacumm 1. Strefy są gada po angielsku. Aplikacja 5.4.19 jakoś tak.

Zgodnie z tym co powyżej odinstalowałem. Zainstalowałem 5.1.24 wbyieram Singapur odkurzacz znajduje łaczy się otwiera się mapka klilam w "..." i potem nie mogę otworzyć już nic ani general setting ani innej opcji jedynie powrót. Odkurzacz z apki działa.

Jakiś sposób na uzyskanie tego TOKENA? Próbowałem jakąs wersje 5.1.17 z ruskiej strony też to samo co wyżej. Coś źle robię? Jakieś pomysły... ?

Pozdrawiam. Fugaci

• mrosi changed the title to Odkurzacz Xiaomi wersja 1
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Cześć,

Chciałbym nagrać własne komunikaty od zera (użyczyć swojego głosu), a nie zainstalować gotową polską paczkę pobraną z tego forum - to już mam za sobą.

W folderze z danym głosem mam komunikaty w formacie wav oraz plik xxx.pkg

Czy wystarczy podmienić pliki wav na własne czy może trzeba wygenerować nowy plik xxx.pkg ? Jeśli tak to jak i czym?

Podejrzewam, że muszę rozpakować plik xxx.pkg, podmienić pliki na własne i spakować całość do xxx.pkg - tylko jak i czym?

xxx - nazwa głosu
  • 2 weeks later...

Dzień dobry,

zakupiłem parę dni temu odkurzacz Xiaomi MiJia Mi Robot Vacuum. Pobrałem aplikację używając kodu QR dołączonego do instrukcji w zestawie odkurzacza. Aplikację mam zatem aktualną i od prawidłowego producenta. Po założeniu konta w aplikacji nadszedł czas na połączenie odkurzacza oraz aplikacji. Wygląda to tak, że będąc podłączony do mojego WIFI (play LTE 2,4 gh) aplikacja każe nacisnąć 2 przyciski na odkurzaczu aby zresetować wifi, dioda mruga i wszystko wygląda ok. Przechodzę do kolejnego kroku i aplikacja każe wejść do ustawień sieci w telefonie i wybrać nowo utworzoną sieć (bodajże xiaomi-vacuum-jakieścyfry888), po wybraniu sieci i powróceniu do zminimalizowanej aplikacji xiaomi rozpoczyna się proces łączenia. Sieć xiaomi-vacuum, do której jestem podłączony po paru sekundach znika, natomiast łączenie trwa nadal. Po "ukończeniu" łączenia, gdy kółeczko wypełni się do 100% nie wyskakuje żaden komunikat, natomiast zostaję cofnięty do kroku pierwszego, gdzie aplikacja każe zaakceptować mi warunki i ewentualnie zresetować sygnał wifi odkurzacza..

Powtarzałem tę czynność około 20 razy. Dodam, że po którejś udało mi się połączyć, chociaż nie zmieniałem metody, ale niestety nie z moją siecią, a z siecią mojej dziewczyny ORANGE LTE. Niestety jej router nie jest dla mnie dostępny, ponieważ używa go na codzień a odkurzacz nie może być podłączony do obu sieci naraz. Czy ktoś zna sposób w jaki mogę bez problemu sparować odkurzacz z aplikacją używając mojej sieci? 

Będę wdzięczny za każdą pomoc. 
Pozdrawiam serdecznie 

• 4 weeks later...

Pytanie czy tego tokena da się wydobyć w jakiś inny sposób?
Mam zainstalowaną tą ruską apke ale gdy próbuje wejść w general setting to wyświetla się komunikat aby zaktualizować aplikacje. Jest gdzieś najnowszy (lub taki z którego da się wejść w general setting) mi home zmodowany przez ruskich specjalistów?

• 5 months later...

Zależy jakie masz potrzeby, mopowanie podłogi? To zdecydowanie nie kupować - ale czy jedną szmatką oblecisz 40/50 m2 bez płukania?? Masz większą powierzchnię? Mop ma ograniczenie chyba w okolicach 70m? Bram zapisywania map to może być niedogodność - jeśli potrzebujesz tego. Napisz czego wymagasz i o czym "śnisz" w kwestii robocika.

ps. nasz buja się dwa lata i nie mam ochoty zastanawiać się jak wygląda świat bez niego :)

1 godzinę temu, jaq71 napisał:

Zależy jakie masz potrzeby, mopowanie podłogi? To zdecydowanie nie kupować - ale czy jedną szmatką oblecisz 40/50 m2 bez płukania?? Masz większą powierzchnię? Mop ma ograniczenie chyba w okolicach 70m? Bram zapisywania map to może być niedogodność - jeśli potrzebujesz tego. Napisz czego wymagasz i o czym "śnisz" w kwestii robocika.

ps. nasz buja się dwa lata i nie mam ochoty zastanawiać się jak wygląda świat bez niego :)

Szukam czegoś co w miarę porządnie odkurzy w momencie nieobecności w mieszkaniu , około 55m2. Jeśli chodzi o mopowanie, jakoś mam wrażenie że obecny sposób jest daleki od ideału , tak jak pisałeś, jak można oblecieć na jednej szmacie całe mieszkanie...

Myślałem o 1s z uwagi na trochę odświeżone bebechy jak i parę dodatkowych funkcji w aplikacji jak ściany wirtualne czy strefy "no go". Cena nie jest specjalnie większą bo około 1100,- z magazynu w PL.

No i tak właśnie się bujam z decyzją .

Ja mam prawie 2 lata V1, normalny odkurzacz leży w piwnicy, był sporadycznie przynoszony, ale teraz na uzupełnienie V1 kupiłem Xiaomi Mi Handheld I normalny odkurzacz, zamieszkał na stałe w piwnicy, bo nawet nie ma jak go sprzedać.

• 2 months later...

Witam
Czytam od kilku dni forum bo myślę o zakupie odkurzacza i waham się między robotem pierwszej generacji z media makrt z gwarancją albo s50 z alli...wiem że s50 ma większe możliwości, aktualizacje (dodam że mopowanie jest mi zbędne). Moje pytanie jest takie czy robot pierwsze generacji dostaje jakieś aktualizacje? Czy można zmodyfikować aplikację? Jest w nim po jakiejś przeróbce sprzątania możliwość danego obszaru, zrobienia wirtualnej ściany lub podziału na pokoje? Proszę o pomoc doświadczonych użytkowników

Pozdrawiam
Tobiasz