Skocz do zawartości

Xiaomi Mi Band


sarcics

Rekomendowane odpowiedzi

W RN2 wzrostu zużycia baterii nie zauważyłem (BT włączony cały czas), zostawiam na noc 30% i rano dalej 30%, w dzień bez używania telefonu, a z BT też nie znikają %.

A jak u Ciebie działa to odblokowywanie ? U mnie jeśli telefon był przez dłuższy czas dalej od opaski np. w kieszeni od spodni to dlugo musze czekać, aż "zalapie" i odblokuje. Zauważyłem, że wtedy pomaga bliskie spotkanie telefonu z opaską czyt. dotknięcie. Ale jak mam telefon stosunkowo blisko reki przez dluzszy czas i chcę odblokować to wiadomo łapie od razu. Mam RN2 z najnowszym MiUi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa dni miałem opaskę na prawej ręce, telefon też prawa kieszeń i działało bez zadyszek. Wczoraj przełożyłem na lewą rękę i raz "zaspał" z odblokowaniem. Jak na ilość odblokowań na dzień (dużo) jest i tak bardzo dobrze, a to chyba normalne, że im dalej tym zaczyna gorzej łapać. 5.9.18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm ok. Miał ktoś z Was tak że opaska nie mogła się zsynchronizowac z mifit? W sensie że wszystko jest ok i za jakiś czas otwieram mifit żeby sprawdzić np kroki ,a komunikat synchronizacja kręci się w kółko. Po czym wchodzę w urządzenia i jest komunikat że brak połączenia z opaska. Restart połączenia czasem działa a czasem trzeba dużej poczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm ok. Miał ktoś z Was tak że opaska nie mogła się zsynchronizowac z mifit? W sensie że wszystko jest ok i za jakiś czas otwieram mifit żeby sprawdzić np kroki ,a komunikat synchronizacja kręci się w kółko. Po czym wchodzę w urządzenia i jest komunikat że brak połączenia z opaska. Restart połączenia czasem działa a czasem trzeba dużej poczekać.

Miałem tak praktycznie cały czas na poprzednich wersjach aplikacji. Teraz na najnowszej synchronizuje za każdym razem. No może raz na 3 dni muszę dłużej poczekać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja na przykład spoglądam. Po to sobie ustawiłem wzór powiadomienia z kilkakrotnym mignięciem koloru, że spokojnie zdążę zobaczyć. A kolorami się sugeruje, bo jak to jakaś pierdoła typu Tapatalk, jakaś gra, e-mail - a jestem zajęty - to nie biegam za telefonem :-P

Mi4 / sMIUI / Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio stałem się posiadaczem mibanda.Opaska sprawowała się dobrze jednak nie mierzyła snu przez zbugowaną wersję softwere na co ktoś na zagranicznym forum poradził mi podpiąć miband do ipada (by w ten sposób wymusić aktualizacje mibanda). Jak napisali tak zrobiłem i pomiar snu działa jednak teraz na wersji systemu 5.15.8.21 nie działają powiadomienia wibracjami gdy ktoś dzwoni do mnie na sparowany telefon.

Jest jakiś sposób na zdowngradowanie systemu w opasce(oprócz tej rosyjskiej aplikacji bo nie mogę z nią sparować opaski)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...