Jump to content

maur26

Użytkownicy
 • Posts

  30
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Asus Zenfone 4

maur26's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

2

Reputation

 1. Do ilu aplikacji można ustawić powiadomienia w MiFit 2.0 i czy jest możliwość ustawienia różnych kolorów diod dla różnych powiadomień. Mam opaskę z kolorowymi diodami od ponad roku i od początku używam MiFit w wersji 1.4.113 z powiadomieniami, zastanawiam się nad aktualizacją do 2.0
 2. Czy spotkał się ktoś z dużym transferem danych przez MiFit? Co jakiś czas aplikacja potrafi wysłać lub pobrać duże ilości danych. W zeszłym tygodniu w tle wysłała lub pobrała ponad 1,1 GB danych, dobrze chociaż że przez WiFi.
 3. Jak wszystko. Nie stać Cię na telefon - ukradnij, brakuje Ci do piwa - są pełne markety zawsze możesz wypić w przebieralni. Szkoda Ci kilka złociszy na aplikację?
 4. Musi być podpięty do sterownika skoro reaguje na stuknięcie (np. wyłącza budzenie lub potwierdza połączenie z telefonem). Również z pojedynczymi diodami nie powinno być problemu, przecież potrafi pokazać jedną diodę ( mała ilość kroków)
 5. Witam. Pojawił się u mnie problem. Od wczoraj zainstalowany na Androidzie Mi_Fit_1.4.113_1015_PL pobiera kosmiczne ilości danych. Wczoraj w czasie synchronizacji pożarł mi resztę transferu około 200Mb, miał też problem z synchronizacją. Dziś od rana znowu zaczyna. Nadmienię, że wyczyściłem już dane, wylogowałem się odłączyłem opaskę i wszystko sparowałem od nowa. Używam go od pół roku i nigdy nie było takiego problemu ( zużywał kilka mega miesięcznie) Czy ktoś miał taki objaw - możecie się podzielić Waszymi spostrzeżeniami?
 6. A może miałeś problem z połączeniem z serwerem? Jak jest problem z serwerem to nie pokazuje snu z ostatniej nocy i pokazuje kroki tylko na bieżąco a nie zapisuje ich.
 7. Ja posiadam Miband z Androidem. Gdy miałem problem sparowałem na chwilę z Iphonem - pomogło. Może odwrotnie też pomoże. Warto spróbować.
 8. To zależy gdzie się rozerwała
 9. Najpierw ustaw blokadę np. kodem PIN. Dopiero wtedy podświetli Ci się SmartLock.
 10. U mnie z godziną snu było podobnie, a co dziwniejsze nie dało się tego edytować
 11. Ale w ustawieniach opaski czy telefonu? W ustawieniach telefonu ustawiałem. Funkcja nazywa się smartlock ale u mnie nie działa tak jak powinna. Myślałem że coś ustawia się w ustawieniach mifit. U mnie tego ekranu na zdjęciu nie mogę przewinąć w dół.
 12. Witam. Dlaczego w swoim telefonie nie mogę przewinąć tego ekranu, czy ustawię odblokowanie telefonu opaską nie przewijając tego ekranu? Czy na końcu tego ekranu jest jakieś potwierdzenie odblokowania? Również ekran ze stanem naładowania jest niepełny, nie można zobaczyć ile dni minęło od ładowania. Używam Mi_Fit_1.4.113_1015_PL ale sprawdzałem też najnowszą wersję z tego forum
 13. Ale przecież opaska powiadamia tylko jak jesteś w zasięgu. Czyli powiadomi Cię gdy ktoś dzwoni - jak nie odbierzesz będziesz mieć nieodebrane
 14. Skąd taką aplikacje pobrać. Tak na przyszłość.
 15. Wczoraj zainstalowałem najnowszego mifita z romu - zaktualizował mi firmware do najnowszego. Po tym zabiegu przestały mi działać wibracje. Nie pomagały instalacje innych wersji mifit, rozłączanie i parowanie, parowanie z innym tabletem - wibracje padły. Całe szczęście syn ma Iphona. Sparowałem opaskę z iphonem opaska się z aktualizowała do wersji 1.0.10.9. i po ponownym połączeniu z moim telefonem wszystko wróciło do normy. Wróciłem do starej wersji mifit z powiadomieniami.
×
×
 • Create New...