Skocz do zawartości

MIUI10


korno

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, Grzesiuso napisał:

Podziel się  z innym co takiego jest obłędnego?

Kek. Nic :D. Odpalam tel po aktu i... wygląda niewiele inaczej :D. Pamiętam zmiany między 7, a 8, to było coś nowego, świeżego, między 8, a 9 też jednak było widoczne odświeżenie, a w 10... jedyne co się rzuca w oczy, to menu uruchomionych apek, powiadomienia i paski głośności i janości :D. Ot wielkie MIUI10. Zmiany są kosmetyczne, przynajmniej te widoczne, nie wiem natomaist ile zmieniło się "pod maską".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, birdm napisał:

Czyli pewnie gdzieś do sierpnia/września? Jakoś może doczekam:)

Raczej nie... Obstawiam, że do połowy lipca już jakieś modele dostaną aktu do MIUI10. Chyba, że będą chcieli wydać dla wszystkich na raz, wtedy tak, poczekacie z globalem do połowy/końcówki sierpnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@simcold proszę:

@Nezumi Mylisz sie. Jakis czas faktycznie nie bylo, ale pozniej wrocilo. Dzwiek dostarczonej wiadomosci, owszem jest taki jak powiadomien, ale gdy dostaje sms'a nawet na ostatnim Miui9 mialem swoj wlasny dzwonek mp3 i mozna go bylo zmienic.

Co mi sie jeszcze nie podoba, to, ze nawet znaczka LTE. 3G nie ma gdy jestesmy podpieci pod wifi. Dopiero na danych bez wifi pojawia sie obok zagiegu LTE/3G.

Screenshot_2018-06-20-11-30-35-309_com.android.settings.png

Edytowane przez mates21
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłem MIUI 10 na Mi5. Generalnie nie mam zastrzeżeń - podobają mi się zmiany. Przypominają iPhone? Kwestia gustu, mnie się podoba.

@Acid Zdaje się, że nie zostały przetłumaczone daty, to jakiś bug? Na ekranie angielsku, pasku powiadomień, w aplikacji smsy - mam język angielski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, mates21 napisał:

Mylisz sie. Jakis czas faktycznie nie bylo, ale pozniej wrocilo. Dzwiek dostarczonej wiadomosci, owszem jest taki jak powiadomien, ale gdy dostaje sms'a nawet na ostatnim Miui9 mialem swoj wlasny dzwonek mp3 i mozna go bylo zmienic.

U mnie w dźwiękach tej opcji nie ma już od daaawna :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, daniel.wu napisał:

Wrzuciłem MIUI 10 na Mi5. Generalnie nie mam zastrzeżeń - podobają mi się zmiany. Przypominają iPhone? Kwestia gustu, mnie się podoba.

@Acid Zdaje się, że nie zostały przetłumaczone daty, to jakiś bug? Na ekranie angielsku, pasku powiadomień, w aplikacji smsy - mam język angielski.

Pisali na forum xiaomi.eu że zostanie to poprawione w następnej wersji (jeszcze inne błędy tłumaczeniowe są)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...