corfu85

Użytkownicy
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About corfu85

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  MI6

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. U mnie nie działa. MIUI Global 10.4.1 (zablokowany)
 2. Możesz podać linka do strony gdzie kupiłeś. A jak ramki nie zasłaniają ekranu ?
 3. custom rom Czyli na miuipolska i emiui czy na cm? bo szukam rozwiazania z powiadomieniami z viber i już trace nadzieję na powodzenie. Chodzi mi oto czy na przykład w miuipolska i emiui viber działa normalnie? Jeśli nie znajdę rozwiązania to sprzedaje mi6 chociaż jestem zadowolony z niego, ale viber jest jedną z najważniejszych aplikacji jak dlamnie. Problem jest też w tym, że polecałem xiaomi wielu osobom i jak będą miały ten sam problem bo używają vibera to będę miały pretensje do mnie. Wiec do puki nie znajdę na to rozwiązania, to już nikomu nie będę polecał xiaomi. Bo 99% moich znajomych ma vibera, dlatego też te powiadomienia są dlamnie ważne.
 4. Witam Mam problem na mi6 z powiadomieniami z vibera pojawiają się losowo, raz normalnie przyjdzie kilka wiadomości ale w większości przypadków niema żadnej reakcji telefonu, dopiero po wejsciu w aplikacje widac, że któryś pisał. Soft to global 8.5.1.0 NCAMIEG ale na 8.2.2.0 było to samo, telefon z X-Kom. Załączam zrzuty ekranu z ustawieniami.
 5. Gdzie w 8.5.1.0 jest opcja "wyświetlania nad innymi aplikacjami"?
 6. Witam Mam problem z powiadomieniami z vibera pojawiają się losowo, raz normalnie przyjdzie kilka wiadomości ale w większości przypadków niema żadnej reakcji telefonu, dopiero po wejsciu w aplikacje widac, że któryś pisał. Soft to global 8.5.1.0 NCAMIEG ale na 8.2.2.0 było to samo, telefon z X-Kom. Załączam zrzuty ekranu z ustawieniami. Może miał już ktoś taki problem albo wie co trzeba zrobić? A jeszcze jedno gdzie w 8.5.1.0 jest opcja "wyświetlania nad innymi aplikacjami"? Bo nie mogę tego znaleźć, a może to coś da.