Jump to content

corfu85

Użytkownicy
 • Posts

  15
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  MI9T Pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

corfu85's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

6

Reputation

 1. Ok dzięki czyli albo Google Pay z root albo ING To jak ktoś korzysta z aplikacji z punktu 3. To czekam na odpowiedź.
 2. Hej Mam zamiar przesiąść się z globalna na miu.polska, i chciałem podsumować czy to wszystko działa: 1. Aktualizacje OTA 2. Płatności NFC Google Pay / ING 3. Powiadomienia na AOD Viber / Signal / AquaMail... ???
 3. Tego nie wiem ja przesiadłem się z mi6, ale doplacasz jeszcze za nfc, amoled, lepszy aparat i brak notcha. Więc raczej się opłaca.
 4. Gier, ogulnie dźwięk z telefonu, jak przełączysz na mikrofon to otoczenia.
 5. U mnie nagrywa dźwięk normalnie. Aplikacja od miu na globalu.
 6. Pytanie do używających hydrogel jak ze ślizgiem w porównaniu do szkła?
 7. Cześć Mam problem z mi6 po aktualizacji do 10.4.2 z szybko padającą baterią i restartowaniem się telefonu, czy jest możliwość powrotu do 10.4.1 i jak to zrobić. Dodam jeszcze, że wipe nie pomaga, telefon z polskiej dystrybucji nie odblokowywany.
 8. U mnie nie działa. MIUI Global 10.4.1 (zablokowany)
 9. Możesz podać linka do strony gdzie kupiłeś. A jak ramki nie zasłaniają ekranu ?
 10. custom rom Czyli na miuipolska i emiui czy na cm? bo szukam rozwiazania z powiadomieniami z viber i już trace nadzieję na powodzenie. Chodzi mi oto czy na przykład w miuipolska i emiui viber działa normalnie? Jeśli nie znajdę rozwiązania to sprzedaje mi6 chociaż jestem zadowolony z niego, ale viber jest jedną z najważniejszych aplikacji jak dlamnie. Problem jest też w tym, że polecałem xiaomi wielu osobom i jak będą miały ten sam problem bo używają vibera to będę miały pretensje do mnie. Wiec do puki nie znajdę na to rozwiązania, to już nikomu nie będę polecał xiaomi. Bo 99% moich znajomych ma vibera, dlatego też te powiadomienia są dlamnie ważne.
 11. Witam Mam problem na mi6 z powiadomieniami z vibera pojawiają się losowo, raz normalnie przyjdzie kilka wiadomości ale w większości przypadków niema żadnej reakcji telefonu, dopiero po wejsciu w aplikacje widac, że któryś pisał. Soft to global 8.5.1.0 NCAMIEG ale na 8.2.2.0 było to samo, telefon z X-Kom. Załączam zrzuty ekranu z ustawieniami.
 12. Gdzie w 8.5.1.0 jest opcja "wyświetlania nad innymi aplikacjami"?
 13. Witam Mam problem z powiadomieniami z vibera pojawiają się losowo, raz normalnie przyjdzie kilka wiadomości ale w większości przypadków niema żadnej reakcji telefonu, dopiero po wejsciu w aplikacje widac, że któryś pisał. Soft to global 8.5.1.0 NCAMIEG ale na 8.2.2.0 było to samo, telefon z X-Kom. Załączam zrzuty ekranu z ustawieniami. Może miał już ktoś taki problem albo wie co trzeba zrobić? A jeszcze jedno gdzie w 8.5.1.0 jest opcja "wyświetlania nad innymi aplikacjami"? Bo nie mogę tego znaleźć, a może to coś da.
×
×
 • Create New...