Jump to content

frugo

Użytkownicy
 • Posts

  18
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

frugo's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Siedzę na android 9 global stable od tygodnia i zauważyłem gorsze działanie gpsa, częściej gubi sygnał albo w ogóle się nie łączy i muszę czasem zrestartować. Podobnie z samym zasięgiem sieci jeżeli chodzi o internet, plus zawsze nie powalał w mojej miejscowości ale ostatnio to tragedia jest ledwo cokolwiek się ładuje, prędkości słabiutkie, dopiero w większym mieście jest lepiej, chociaż zdarza się gubić zasięg. Wcześniej tego nie uświadczyłem, być może po prostu przypadek.
 2. frugo

  Android Oreo

  Próbowałem w boxie ustawić na sztywno i DHCP, nic. Rezerwowałem IP w DHCP dla boxa i wtedy też nic. Wifi normalnie na laptopie i telefonie działa, konflikt IP też odpada bo zwracałem na to uwagę. Naprawdę mam wrażenie że wszystko sprawdzałem i nic nie pomaga. To jest chore... Może spróbuję jutro do fabrycznych ustawień router przywrócić. Zobaczymy co wtedy.
 3. frugo

  Android Oreo

  Na mi6 mogę wybrać 2,4 czy 5 i na obu działa. O kanałach też znalazłem info, żeby dać poniżej 10 i też się nimi bawiłem na obu routerach, niestety to też nic nie dało.
 4. frugo

  Android Oreo

  Napisałem tak, żeby było jasne, że sprawdzałem też z bliska żeby było wiadomo, że to nie kwestia zasięgu bo docelowo chcę używać boxa w innym pokoju niż stoi router. Także ethernet odpada, tak samo jak kwestia zasięgu, bo moje wifi nie działa wszędzie. A skoro hotspot z telefonu działa to... sam nie wiem...
 5. frugo

  Android Oreo

  Może ktoś pomoże bo ja już nie wiem. Mam cały czas problem z wifi, łączy się, ale w ogóle internet nie działa, nic kompletnie się nie ładuje. Co ważne to udostępniłem sobie internet z telefonu i na nim śmiga bez problemu, więc problem prawdopodobnie leży po stronie wifi, z tym, że nie wiem kompletnie gdzie. Próbowałem innego routera, box stoi obok routera, zmieniałem ustawienia sieci, kanały itd. Łączyłem się przez DHCP i ustawiałem wszystko statycznie w boxie, do tego próbowałem na buildzie 2179, 2303 i wszędzie to samo. Dodam też, że nie korzystałem z boxa ponad miesiąc i ostatnio jak go używałem to normalnie działało, co prawda zrywało wifi co jakiś czas, ale jednak działało. Teraz natomiast nie działa nic...
 6. frugo

  Android Oreo

  Zrobiłem tak jak w instrukcji, wszystko przebiegło pomyślnie, ale wifi dalej nie działa na boxie. Łączy się, ale ciągle jest komunikat, że brak dostępu do internetu. Mam teraz zajebistą podstawkę pod kwiatek, nigdy więcej takiego gówna nie kupie.
 7. frugo

  Android Oreo

  Nie mogę sobie poradzić z tym gównem, kilka dni temu jeszcze chodził jako tako, a teraz mimo, że box jest połączony z wifi nic nie działa. Build 2303, można próbować różnych rzeczy czy to inna sieć, zmiany w ustawieniach wifi czy boxa, soft czy hard resety, wipy i k**wa dalej nic. Dość mam tego chińskiego bubla j**anego. Co mam zrobić żeby zaczęło to jakoś działać?
 8. frugo

  MIUI 8.3.2

  Nie wiem gdzie zapytać więc napisze tutaj. Mam mi6 global 9.2.3.0 i chcę spróbować MiuiPolska, ale czy będzie możliwe korzystanie z Android Pay (w sumie to już Google Pay) bez żadnych dodatkowych instalacji?
 9. Od przedwczoraj mam dziwny problem z baterią w moim Mi6, soft global stable 8.5. Otóż zawsze bateria trzymała około 2 dni a SOT na poziomie 5-7h. Od 2 dni bateria trzyma około 24h a SOT 2-3h przy czym różnica jaką zauważyłem to duże zużycie baterii przez Usługi Google, wiem że kiedyś wyłączałem Google Now bo mnie denerwowały powiadomienia itd. a teraz znowu mam to włączone i za nic nie wiem jak to wyłączyć. Co się może kryć pod tymi usługami jeszcze, jak temu zaradzić?
 10. Ten sam problem mam, próbowałem już wiele rzeczy i nadal nic
 11. Testowałem starsze aplikacje, najstarsza była ze stycznia i w żadnej nie było tej opcji i w żadnej nie działały dymki...
 12. Nie wiem gdzie znaleźć starszą wersje
 13. Mam aktualna wersje Messengera, wklejam ssy z ustawień, nie widzę takiej opcji... Przeszukałem całe ustawienia i nie ma tego nigdzie, chyba że jest gdzieś dobrze ukryte...
 14. W aplikacji mam włączone wszystkie powiadomienia, natomiast nigdzie w ustawieniach nie widzę tej opcji
 15. Ja na globalu 8.5 zazwyczaj mam między 5-6h na ciągłym wi-fi i mobilnym... Chyba trochę słabo w porównaniu do was
×
×
 • Create New...