Jump to content

Redmi 1S - pytania ogólne - wątek zbiorczy

Recommended Posts

• Replies 825
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

A to ma jakiekolwiek znaczenie? Czy jak mój Mi4 dostanie 5.0 w czerwcu, albo lipcu to co? Rzucę telefonem o ścianę i kupię Nexusa bo mi numerka wyższego nie dali w kwietniu? Będzie kiedy będzie.

Wyniki w antutu nie są wyznacznikiem. Niektórzy lubią cyferki ale najważniejsze, żeby system działał sprawnie. Ja na przykład mam 19 tyś coś tam ale fon śmiga jak należy. Co do strony z 4pda, zaraz wr

laci1 - jeśli dziewczyna spełnia się grzebiąc w romach, ustawieniach, kocha robić swapy,fixy (wciąż mówimy o telefonie ) lub jeśli chcesz żeby Cię rzuciła to śmiało bierz 1s

Posted Images

Ja nie mam ładowania pulpitu. Wejdzie w wyświetlacz, domyślny launcher, Mihome i zobaczcie czy macie włączoną opcję pozostaw w pamięci.

Zaznaczone. To było pierwsze co sprawdziłem. A może coś z "tweaków" jest nie wrzucone do paczki instalacyjnej. Powrót do V45 bez straty ustawień chyba nie jest polecany?

• 4 weeks later...

Dziś. Dodali nowy ThemeManager więc taby będą po Chińsku ale olewam to bo nie ma sensu się w tym babrac.

Babrać w zmiany w ThemeManager czy ogólnie w utworzenie ROM-u na v50 przez MIUIPolska?

Bo nie ukrywam że czekając na V6 miałuby się ochotę wgrać już coś nowszego.. ;)

a ja przynaje ze samo wczytanie tego antyweba w standardowej przegladarce powoduje lekkie lagi w niej, a po uruchomieniu aparatu i powrocie do niej cala strona jest na nowo siorbana, poza tym tak jak w v47 po wybraniu innego motywu niz domyslny po paru lnastu minutach sie on sam resetuje do domyslnego

poki co zostawiam to tak jak jest bo full wipe zrobie jak miui 6 wyjdzie, a poki co to jedynie wydajnosc widze poprawiona, i antutu prawie 21500 pokazuje

Dzięki za testy :)

To ja się wstrzymam z powrotem do MIUI jak wyjdzie V6.

Powinien być na nowszym androidzie a to sprawi, że mi band który od tygodnia testuję na CM będzie też działał pod miui.

Przegladarka miui ogolnie laguje wystarczy wgrac inna i bedzie dobrze np chrome nie laguje juz na antywebie. Ja uzywam wersji z xiaomi.eu i nic sie nie dzieje, nic nie wywala, nie ubija aplikacji, nie laguje, nie zmienia sie motyw na domyslni. Telefon dziala tak jak powinnien.