Skocz do zawartości

Błąd aparatu


piontal

Rekomendowane odpowiedzi

Nabyłem Mi6 i właśnie zorientowałem się że przedni aparat nie działa. Włączając aplikację i przedni aparat jest czarny ekran, a następnie informacja o błędzie aparatu (nie można połączyć się z urządzeniem). W przypadku używania whassup'a obraz jest na chwilę, o słabej jakości, następnie zawiesza się. 

MIUI Global 8.2 8.2.2.0 (NCAMIEC)

proszę o pomoc. czy jest ten problem do rozwiązania, czy jednak bez serwisu się nie obejdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zmienił(a) tytuł na Błąd aparatu

Witam, zaktualizowałem moja mi6 do miui 7.7.14 i apliakcja aparat przestaje dzialac, pisze ze nie można połaczyć z aparatem. Po ponownym właczeniu telefonu przez chwilę działa i dalej wywala. W aplikacji snapchat tak samo jakieś pomysły?

 

 

 

Edytowane przez lwajer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lwajer napisał:

Witam, zaktualizowałem moja mi6 do miui 7.7.14 i apliakcja aparat przestaje dzialac, pisze ze nie można połaczyć z aparatem. Po ponownym właczeniu telefonu przez chwilę działa i dalej wywala. W aplikacji snapchat tak samo jakieś pomysły?

 

 

 

Ja miałem takie problemy z aplikacjami i aparatem na różnych ROMach. Telefon odesłany do serwisu i wymieniony na nowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, michaubpl napisał:

Ja miałem takie problemy z aplikacjami i aparatem na różnych ROMach. Telefon odesłany do serwisu i wymieniony na nowy.

Wiadomo czasem się zdarzją wadliwe sztuki nic nowego ale tutaj chodzi o najnowszą aktualizacjie miui tu też zdarzają się czasem większe błędy lub mniejsze nic nowego.

Próbował ktoś wyczyścić dane aplikacji aparatu i pobawić się uprawnieniami.

A zewnętrzne apk aparatu(open camera.itd) działają? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, sp4ubw napisał:

Czyli czekamy na nowy, a tymczasem powrót do poprzedniego :-)

ok, jak to zrobić? czego potrzebuję? będę wdzięczny za pomoc.

z moim mi4 też mam problem - dlatego kupiłem mi6. na początku z niczego się resetował, można było zaobserwować jak pojawia się ekran taki jak w przypadku przytrzymania przycisku blokady i następował reset.

potem wystąpiła taka sytuacja, że coś się stało z wyświetlaczem, tj. po dotknięciu wyświetlacza, reagował on z opóźnieniem, jakby potrzebował 3 sekundy na odpowiedź. Z kłopotami sprawdziłem jaka jest wydajność i była bliska 100%. Bez serwisu zapewne się nie obejdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

Dzisiaj zakupiłem nowy Mi6 w MediaMarkt, odpaliłem i zaktualizował mi się system do MIUI Global 8.5.1.0 (NCAMIEG). Gdy otwieram aplikację aparatu to cała apka się crashuje po kilkunastu sekundach i brak podglądu na tylnych aparatach- cały czarny ekran. W apkach jak snapchat, open camera czy messenger wszystko działa normalnie. Zanim aplikacja aparatu scrashuje przełączę aparat na kręcenie filmu to wszystko działa normalnie. Jakiś pomysł aby temu zaradzić?

Edytowane przez klopdi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, klopdi napisał:

Rozumiem żeby wgrać Miui Polska mam jechać z tego: https://miuipolska.pl/instalacja-miui-2016-2/
(sorki za takie pytania ale nigdy się nie bawiłem w takie rzeczy ;) )

No zawsze możesz kombinować na lewo i oglądać filmiki na YouTubie sprzed 3 lat :-D
Nikt Ci tego nie zabroni, ale jak coś spieprzysz to wątpię by ktokolwiek byłby Ci w stanie tutaj pomóc.

Poradnik jest dobrze napisany, wszystkie co potrzebne tam jest. Jest tego sporo, ale zanim uzyskasz zgodę na odblokowanie BL'a i odczekasz 72h to będziesz miał dość czasu by się z tym zapoznać ;-)

Lecisz w kolejności Odblokowanie BLa -> Wgranie TWPR -> Wgranie MIUI 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Problemów z aparatem ciąg dalszy. Najpierw wgrałem China developer rom i aparat w podstawowej aplikacji nadal nie działał. Teraz wgrałem MIUI POLSKA (MIUI9 by xiaomi.eu 7.9.14) i aparat główny nadal nie działa w aplikacji. Snapchat, Facebook, Open Camera - wszystko działa normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...