don_kamillo

Nowy sposób na pobieranie motywów z zhuti

Recommended Posts

Znalazłem nową możliwość ściągania motywów ze strony zhuti.com. Xiaomi zablokowało możliwość ściągania motywów w sposób opisany tutaj. Może niektórzy już znają, ja poznałem dzisiaj.

Wchodzimy na stronę http://zhuti.xiaomi.com/ i wybieramy interesujący nas motyw.

Może być pierwszy z brzegu: http://zhuti.xiaomi.com/detail/c906c23d-e549-4e17-96af-a7a4af097064.

Teraz wchodzimy na stronę MTZ Downloader.

Wklejamy tam końcówkę z linku z motywem, czyli c906c23d-e549-4e17-96af-a7a4af097064. Zaznaczamy, czy ma to być MIUI8, czy coś i klikamy download MTZ.

Miłej zabawy.

Edited by don_kamillo
  • Like 3

Wszystko pięknie, fajnie, ale znowu błąd o motywach ze źródeł trzecich, mimo konta developer. Ktoś, coś?

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

A jak masz rom, bo w xiaomi.eu jak dobrze pamiętam to zdjęliśmy to zabezpieczenie dla wszystkich platform?

MIUI Global 8.2
Co ciekawe, kilka dni temu miałem wszystko odblokowane. I tak dzisiaj nadal mogę zmieniać czcionki które pobrałem i zainstalowalem, ale wszystko co nowe już mi się blokuje...

• Thanks 1

Nie wiesz czy ten serwis nie ingeruje w plik mtz, więc nie można powiedzieć, że oficjalnie pobrany też by się tak zachował.

11 godzin temu, krainawilka napisał:

A to, że wszystko działało a teraz nie, nie jest dziwne?

23 minuty temu, ZduneX25 napisał:

Nie wiesz czy ten serwis nie ingeruje w plik mtz, więc nie można powiedzieć, że oficjalnie pobrany też by się tak zachował.

To akurat można sprawdzić.

Najpierw trzeba pobrać ten motyw: http://zhuti.xiaomi.com/detail/ba7e9a0f-4733-45d6-b13c-05a28cbf83ab

A później ten sam stąd: http://en.miui.com/thread-444627-1-1.html

@krainawilka zauważ, że ostatnio Xiaomi sporo rzeczy blokuje, usuwa, wyrzuca, poprawia, przed wprowadzeniem MIUI9. Polityka w zakresie instalacji motywów firm 3 też uległa zmianom. Tutaj masz linka z jakimś tutorialem, jak instalować motywy. Dostałem go od typa z en.miui.com, który robi motywy: https://www.youtube.com/watch?v=Ze6PVI3T7YQ

• Like 2

Dnia 12.07.2017 o 07:50, don_kamillo napisał:
To akurat można sprawdzić.
Najpierw trzeba pobrać ten motyw: [mention=29132]krainawilka[/mention] zauważ, że ostatnio Xiaomi sporo rzeczy blokuje, usuwa, wyrzuca, poprawia, przed wprowadzeniem MIUI9. Polityka w zakresie instalacji motywów firm 3 też uległa zmianom. Tutaj masz linka z jakimś tutorialem, jak instalować motywy. Dostałem go od typa z en.miui.com, który robi motywy: 

Jeszcze jakby w ten sposób można było odpalić czcionki ;)

• Like 1

To prawda, już kilka osób o tym pisze na en.miui.com a program MIUI Theme Editor odwala kawał dobrej roboty.

Jest nawet Creator dla chcących spróbować swoich sił.

Tak sobie myślę, że można też przez MIUI Theme Editor wybrać sobie motyw, a następnie wgrać inną czcionkę (w formacie .ttf) - tego co prawda jeszcze nie próbowałem, ale edytowałem kilka innych rzeczy i wszystko pięknie działa.

Mam pytanie, może podpowiedzieć skąd pobrać i jak instalować czcionki? Tylko przez TWRP?

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Witam,

Mam problem z motywami, a dokładniej aplikacja nie działa pobiera motywy ale nie może ich pobrać.

Odkryłem to po próbie zastosowania motywu Mi note 2 black od Acida. Już kiedyś kiedyś zarejestrowałem się na tej stronie z motywami jako designer i wczytałem motyw mi note black, wszystko działało. Potem po jakimś czasie stawiałem system od nowa i od tego czasu mimo zalogowania się na konto xiaomi nie mogę zastosować motywu, w przypadku motywu wczytanego z pliku mtz pisze ze nie można z źródeł trzecich, rejected 408 lub 402, a zwykłych motywów nie mogę pobrać ani nic. Zwyczajnie pobiera i potem od nowa pojawia się przycisk pobierz. 

Jak mógłbym rozwiązać ten problem?

pozdrawiam.

Dnia 5.09.2017 o 16:28, Voltron napisał:

Witam,

Mam problem z motywami, a dokładniej aplikacja nie działa pobiera motywy ale nie może ich pobrać.

Odkryłem to po próbie zastosowania motywu Mi note 2 black od Acida. Już kiedyś kiedyś zarejestrowałem się na tej stronie z motywami jako designer i wczytałem motyw mi note black, wszystko działało. Potem po jakimś czasie stawiałem system od nowa i od tego czasu mimo zalogowania się na konto xiaomi nie mogę zastosować motywu, w przypadku motywu wczytanego z pliku mtz pisze ze nie można z źródeł trzecich, rejected 408 lub 402, a zwykłych motywów nie mogę pobrać ani nic. Zwyczajnie pobiera i potem od nowa pojawia się przycisk pobierz. 

Jak mógłbym rozwiązać ten problem?

pozdrawiam.

Mam ten sam problem

Mam ten sam problem
Czy motywy pobierane przez telefon to wszystkie motywy czy gdzieś można pobrać jakieś nieoficjalne?