Skocz do zawartości

Xiaomi mi5 1080p 60fps


DominikMIUI

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wiadomo mi5 nie umie nagrywać full hd w 60fps ale odkryłem jak nagrywać 720p aż w 120fps BEZ SLOW-MO. Temat zakładam bo nie widziałem takiego na internecie wrzucę poradnik na youtube jak to zrobić i jak to wygląda 

Edytowane przez DominikMIUI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mi5 i innych Xiaomi ciągle jakieś ale jest. Jest OIS ale nie działa albo prawie działa. Jest slow-mo ale kiepskie bez dźwięku. Jest snapdragon ale nie ma 60fps. Szkoda bo technicznie super tylko Miui zdaje się niedopracowane pod pewnymi względami.

 

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.04.2017 o 13:12, DominikMIUI napisał:

custom romy sa jeszcze gorsze bo sa budowane na plikach miui i w 4k masz 15fps

Nie zgodzę się, używam już od jakiegoś czasu Resurrection Remix, w którym przy nagrywaniu w 4K mam 26 klatek.

Edytowane przez qmox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@qmox

Z alternatywnymi systemami jest jedynie problem z 1080p i 30 fps, bo 99,9% aplikacje jakie testowałem nagrywało w 26 fps 1080p, ale jest jedna aplikacja która nagrywa 30 fps 1080p a jest nią Cinema FV-5.

Chyba nie muszę pisać że widziałem więcej niż RR na moim telefonie :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przetestowałem resurrection remix. Moje odczucia subiektywne:
Wydajność na wysokim poziomie. Wygląd systemu dużo mniej mi się podoba niż MIUI. lubię estetykę MIUI a RR bardziej przypomina czystego Androida. No i ma siatkę aplikacji (menu). Musiałem dużo rzeczy ustawić by były dobrze. Nawet przycisk wstecz i ostatnie aplikacje były zamienione. Nagrywanie nie działa wg mnie lepiej niż w miui a aplikacja wygląda jak na smartfonach sprzed 5 lat

Koniec końców wróciłem do najnowszego MIUI POLSKA. To chyba najlepszy system na Xiaomi

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 10 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...