Skocz do zawartości

Alternatywne systemy + Firmware + Kernel dla Mi 5 - Aktualizacja 18:27, 31 lipca 2017 - Bez aktualizacji listy systemów


majdan12

Rekomendowane odpowiedzi

@RSL

Nie wiem jak z Global powinno być poprawnie ale ja na czysto przez MiFlash (zaznaczony Flash All) zainstalowałem najnowszy Global Developer - Android 7 i pięknie działa z ustawieniami z XDA (wstawiłem tu chyba adres do nich).

Jeśli chcesz Xiaomi.eu i telefon na czysto to wgraj jakiś Global Developer - Android 6 przez MiFlash a następnie zainstaluj przez TWRP, Xiaomi.eu - Android 6 (wersja 6.11.10) a następnie zainstaluj przez TWRP Xiaomi.eu - Android 7 i tu nie zalecam instalować systemu z dziś bo jeszcze może być poprawiany jak to czasami się zdarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=16043]RSL[/mention]

Jeśli chcesz Xiaomi.eu i telefon na czysto to wgraj jakiś Global Developer - Android 6 przez MiFlash a następnie zainstaluj przez TWRP, Xiaomi.eu - Android 6 (wersja 6.11.10) a następnie zainstaluj przez TWRP Xiaomi.eu - Android 7 i tu nie zalecam instalować systemu z dziś bo jeszcze może być poprawiany jak to czasami się zdarza.


Po co tyle kombinowania? Wgrywasz china dev na 7.0 i na to xiaomi.eu, nie ma potrzeby wracać na androida 6.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AdamKli

Jeśli jesteś pewien że można używać Xiaomi.eu przy takiej instalacji to ok.

Tylko żeby nie było tak że ktoś pobierz nowszy Global/China Developer niż Xiaomi.eu który chce zainstalować.

Bo na 

nie ma wyboru wersji systemu i trzeba samemu na forum wynaleźć adresy.

Edytowane przez majdan12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mr X

Dobra, ale wiesz nikt z nas nie porównywał jakości w kontrolowanych warunkach oświetlenia, wiec trzeba by zrobić taki test w domu, bo na zewnątrz jakbyś chciał robić to, potrzebował byś drugi Mi 5 z i MIUI aby w tym samym czasie wykonać zdjęcie na obu telefonach aby były identyczne warunki oświetleniowe. Oczywiście na alternatywnych systemach trzeba użyć odpowiednią aplikacje aby nagrywać 1080p 30 fps.

Edytowane przez majdan12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RSL

Ten system mi się nie podoba :) nie może być tak że kilka ustawień w systemie jest, ja mam mieć system bardziej rozbudowany niż MIUI. Uciec z MIUI do systemu który ma kilka ustawień, no to był by szczyt marzeń każdego :-D

Szczerze mówiąc to mi się nie chce bawić telefonem, niech sobie leży i czeka na moją wenę testera :-D

Za dużo systemów jak na 2017 rok :-) chyba się wypaliłem.

Edytowane przez majdan12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RSL

Na Mi Max sporo systemów przerobiłem oraz na Mi 5 i coś jeszcze na RN3P było, no i organizm daje mi znać żebym sobie przerwę zrobił a z telefonu w domu i tak prawie nie korzystam bo przy PC siedzę.

''Nic nie może przecież wiecznie trwać''.

Edytowane przez majdan12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...