Skocz do zawartości

Alternatywne systemy + Firmware + Kernel dla Mi 5 - Aktualizacja 18:27, 31 lipca 2017 - Bez aktualizacji listy systemów


majdan12

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, RSL napisał:

Wie ktoś może czy AOSPA ma już odblokowanie przyciskając home? haha

Nie ma, jest tylko aktywny czytnik. Po fizycznym wciśnięciu home nic się nie dzieje. 

Ja również wymagam działania obu tych opcji - wtedy czytnik działa najwydajniej. 

Edytowane przez Kios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lockerek

Opera też ciekawa bo ma wsparcie dla Facebook a zużycie baterii nieporównywalne na korzyść opery. Ja nawet nie instaluje GAPP (usługi Google) i używam Yalp Store do instalacji aplikacji z Google Play. Klawiaturę mam 

przeglądarki które polecam:

1

2. Via z Google Play.

3. Naked Browser z Google Play.

Edytowane przez majdan12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się nic nie zmieni to po 20:00 dziś nie będę posiadaczem Mi 5. Czemu sprzedaje? bo dobra okazja się trafiła a aktualnie to i tak tylko zmieniałem co chwile systemy a nie używałem telefonu który trochę kosztował a mi obecnie to i Redmi 4A wystarczy za około 340 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lockerek

To już tajemnica ale nie zbiednieje :-D

@Piano

Ja miałem plan kupować nowy telefon co dwa tygodnie ale ograniczyłem się odnośnie wymian. Redmi 4A pewnie na chwile będzie bo mamie go oddam bo chce kupić jakiś pierwszy smartphone a małe ma wymagania odnośnie smartphone.

Edytowane przez majdan12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=2296]areq1987[/mention]
Jeszcze nie zdarzyło mi się aby Citrus-CAF nie nagrał w 30 fps w wbudowanej aplikacji Snapdragon Camera. Jeśli ktoś ma inny system bez 30 fps to niech używa Footej Camera (najlepiej płatną bo najlepsza jakość zdjęć. W załączniku będzie wersja premium).
RR czy Citrus-CAF? dla mnie obecnie ten drugi wygrywa ze wszystkim. Są przełączniki o których piszesz. Odnośnie aktualizacji to szybko projekt nie upadnie.
 
Footej+Camera-2.0.7+build+103.apk
Po kliknięciu od razu mi instaluje a chciałabym pobrać ten plik - jak? ;)

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...