Skocz do zawartości

Klawiatura zaczyna sama pisać


Jendro

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem , co się dzieje z moim telefonem Redmi Pro

1. Pisząc np. sms , klawiatura samoczynnie zaczyna pisać /przypadkowe znaki/. Aby to opanować -wyłączenie telefonu

2. Przeglądając strony w internecie , drgania lub powiększanie stronty itp. -aby opanować jak wyżej

3. Czasem telefon nie działa na dotyk, a przy włączeniu słychać ,że coś w tle się dzieje.

Telefon ma zainstalowany Miuipolska / przez MiCenter, we Wrocławiu/ Dwa razy robiłem aktualizację , obecna MIUI 8.3/7.3.9. Robiłem wielokrotnie restarty, różne ustawienia, zmiana klawiatury itp.nic nie pomaga. Co można zrobić , aby to wyeliminować? Dziękuje za porady i sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon nie miał jakiegoś bliższego lub dalszego kontaktu z wodą lub mocno wilgotnym pomieszczeniem? bo objawy trochę na to wskazują :/

Zostaje tylko zrobić tak jak mówi[mention=8121]wojtekmarchewka[/mention] , jak nie pomoże to znaczy, że sprzętowo coś padło :/

Pozdro

 

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Folii ani szkła mnie mam. Prawdę mówiąc problemy były już c chwilą używania tuż po zakupie. Był tam Global jakieś maści. Dlatego oddałem do MiCentrum, aby wyczyścić wszystkie śmieci i wgrać miui.eu.Tak do końca nie zmieniło problemów. Albo jest to  problem techniczny, abo może w Androidzie.Może się mylę , zrobię wipe i zobaczę czy to poprawi 

 

Podziękowania i szacun dla Wojtkamarchewki- zrobiłem tak jak zaproponował. Telefon działa i ma się dobrze. Jeszce raz dzięki wszyskim za zainteresowanie

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Witam. 

Mam nowy problem na swoim xiaomi redmi pro. Telefon żyję swoim życiem. Sam wpisuje teksty jak mam otwarty jakiś edytor lub wiadomości. Sam wybiera numery i dzwoni. Nie pozwala spokojnie przeglądać stron www. Sam je przewija i przełącza . 

Czy ktoś mi pomoże? Czy to wina systemowa czy może ekran mi pada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam.

Żeby nie zakładać nowego tematu napiszę tutaj.

Mam podobny problem jak panowie wyżej, konkretnie wyświetlacz w telefonie zachowuje się dziwnie. 

Jeśli telefon ma <30% naładowania baterii, przy uruchamianiu niektórych aplikacji wyświetlacz wariuje. Przez dwie trzy-sekundy żyje własnym życiem. 

Telefon był przywracany do ustawień fabrycznych, były instalowane różne wersje oprogramowania. Format Data oraz Advanced Wipe tak jak zalecał innemu użytkownikowi @wojtekmarchewka również wykonałem, niestety bez efektu.

Liczę na rady i pomoc.

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...