Jendro

Użytkownicy
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Jendro

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Redmi Pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Folii ani szkła mnie mam. Prawdę mówiąc problemy były już c chwilą używania tuż po zakupie. Był tam Global jakieś maści. Dlatego oddałem do MiCentrum, aby wyczyścić wszystkie śmieci i wgrać miui.eu.Tak do końca nie zmieniło problemów. Albo jest to problem techniczny, abo może w Androidzie.Może się mylę , zrobię wipe i zobaczę czy to poprawi Podziękowania i szacun dla Wojtkamarchewki- zrobiłem tak jak zaproponował. Telefon działa i ma się dobrze. Jeszce raz dzięki wszyskim za zainteresowanie
 2. Co do full wipe, czy to ma być tylko do ustawień fabrycznych i na nowo zainstalowania MIUIpolska, czy wipe do Androida i postawienia go na nowo?
 3. Myślę, że jest to jedyne wyjście. Dzięki
 4. Nie wiem , co się dzieje z moim telefonem Redmi Pro 1. Pisząc np. sms , klawiatura samoczynnie zaczyna pisać /przypadkowe znaki/. Aby to opanować -wyłączenie telefonu 2. Przeglądając strony w internecie , drgania lub powiększanie stronty itp. -aby opanować jak wyżej 3. Czasem telefon nie działa na dotyk, a przy włączeniu słychać ,że coś w tle się dzieje. Telefon ma zainstalowany Miuipolska / przez MiCenter, we Wrocławiu/ Dwa razy robiłem aktualizację , obecna MIUI 8.3/7.3.9. Robiłem wielokrotnie restarty, różne ustawienia, zmiana klawiatury itp.nic nie pomaga. Co można zrobić , aby to wyeliminować? Dziękuje za porady i sugestie.
 5. Od dwóch tygodni mam wgrane Miui eu, wgrane przez Micenter we Wrocławiu.Jestem zadowolony, wszystko chodzi jak należy Nic prostszego jak zadzwonić lub napisać maila do Micenter- i wszystko będzie jasne. Pozdrawiam
 6. Od dwóch tygodni mam wgrane Miui eu, wgrane przez Micenter we Wrocławiu.Jestem zadowolony, wszystko chodzi jak należy
 7. Po otrzymaniu smsa akceptujące odblokowanie bootleadera, czy jesten ograniczony czasowo na ważność pozwolenia. Czy jest bezterminowe?
 8. Mam już przywrócone wysyłanie SMSów. Przywróciłem ustawienia fabryczne i wszystko wróciło do normy.
 9. Czy można zresetować telefon do ustawień fabrycznych? Jak to zrobić i czym to grozi , nie mam na myśli utratę danych. Chce mieć telefon taki jaki wyciągnełem z pudełka.
 10. Dzięki wszstkim za odzew . Problem tkwi chyba w oprogramowaniu, przy próbie wysłania esmsa pojawia się komunikat : /tłum.: wyślij raport o błędzie do Mi do analizy ..... Raport zostanie wykorzystany, aby pomóc rozwiązać ten problem i nigdy nie będą udostępniane w dowolnym kontekście komercyjnym./ Oczywiście wysłałem, zobaczę co z tego wyniknie . Skłony jednak jestem do przejścia na xiaomi.eu.
 11. Ok,tak zrobię. A co do global to wchodzę na" informacje o telefonie" i czytam- MIUI Global 8.0 Stabilna *.0.1.0.0 (MHQCNDG). Niby jest?
 12. Zakupiłem Redmi Pro z MIUI Global. Widzę, że nie działa aplikacja wysyłania sms. Smsy przychodzące, można przeczytać i są powiadomienia, natomist nie można wysłać- nie możliwości nawet napisania. Czy ktoś wie jaka jest przyczyna i czy można przywrócić
 13. Też przymierzałem się do odblokowania bootloadera i wgrania MiuiPolska, ale przeraziłem się,że coś skopię i dlatego wolę jak zrobią to fachowcy z MiCenter we Wrocławiu.
 14. Polecam ten sklep. Przesyłka przez PostNL szybka i bezproblemowa