Skocz do zawartości

Będzie android 4.4!


Kamil10p

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej dlatego, że obowiązujący ustrój to KAPITALIZM i skoro nie mają innego telefonu ze średniej półki cenowej to po co mają zmniejszać cenę. Sprzedaje się bardzo dobrze.

A co do ceny Ryża - swojego kupiłem w lutym za 189$ i była to najtańsza dostępna oferta. Od marca ten sam Ryż kosztuje 158$ czyli spoooro taniej. Po prostu wchodzi Ryż 1s i kapitalizm wymusza pozbycia się magazynowych zapasów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji na oficjalnym forum można wyczytać:

JellyBean 4.2 MTK patchrom updating was stopped by MIUI Devs

W połączeniu z informacją o udostępnieniu przez MTK kodów to chyba zapowiedź bliskiego v6 z KittyKattem dla Ryża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji na oficjalnym forum można wyczytać:

W połączeniu z informacją o udostępnieniu przez MTK kodów to chyba zapowiedź bliskiego v6 z KittyKattem dla Ryża

Bardziej wygląda mi to na update andka. Wątpię, żeby po roku porzucili telefon (który jeszcze świetnie się sprzedaje).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam jest mowa o zaprzestaniu aktualizacja źródeł patchromu na githubie co nie znaczy, że sami przestają rozwijać, może zwyczajnie wracają do zamykania kodu, tak jak jest to w przypadku mi1,2,3 ich kod nigdy nie ujrzał światła dziennego, a aktualizacje są i bedą.

W takim wypadku jedynym minusem dla urządzeń MTK byłoby odcięcie możliwości portowania MIUI na inne MTK'i.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...