alon@onet.eu

kopiowanie danych z mi 4c do mi5splus

Recommended Posts

Masz wbudowaną w MIUI funkcję Przenoszenia danych w Ustawienia - Dodatkowe ustawienia.

Wysłane z mojego MI 5

w którym miejsc ?

w 5splus jest w ustawia dodatkowe (w system i urządzenia) i tam na końcu jest przenoszenie danych) a w 4c tego  nie ma ,dokupiłe w chmurze xiaomi 100 gb żeby wszystko skopiować i pokazuje ze nie ma miejsca

Pierwsza instalacja MIUI 8 na telefonie - pierwszy post w wątku. Nieco wysiłku i można znaleźć na Forum...:

• Like 1

Podbije temat bo miałbym kilka pytań, narzędzie do przenoszenia od Xiaomi jest genialne przenosi nawet aplikacje z ustawieniami bardzo użyteczna rzecz.

Natomiast ciekawi mnie jedna rzecz, obecnie mam kartę sim z przypisanym numerem do konta xiaomi na Redmi 3, Mi 5 jest póki co bez karty i zgrywam na niego rzeczy i ustawiam.
Po przeniesieniu sim przełożę z Redmi 3 do Mi5, natomiast Redmi 3 będę chciał dać żonie, co w takim wypadku? Wiadomo na telefonach będą dwa rożne numery ale w ramach jednego konta xiaomi? czy będę musiał założyć drugie?
W przypadku założenia drugiego konta co z bootloaderem który był odblokowany na Redmi 3 na moim koncie, jak rozumiem jest tu ustawienie "fizyczne" które nawet po usunięciu systemu i wgraniu nowego pozostanie?

17 godzin temu, Zeork napisał:

przerzucasz folder w to samo miejsce na nowy telefon i robisz restore. Działa, sprawdzałem.

Też tak robiłem, polecam ;]

Guest
This topic is now closed to further replies.