PanPreza

Użytkownicy
 • Content count

  94
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

About PanPreza

 • Rank
  Zaawansowany
 • Birthday

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi5S PLUS
 1. Nie ma internationala. Jest tylko oryginalny chinczyk bez b20
 2. Ja właśnie przeniosłem 4 numery do Plusa z czego 3 osoby używaja xiaomi i nikt mi nie narzeka. Gdzieś czytałem, że Plus wogóle myślał o rezygnacji z tego 5mhz co ma sferia. Zresztą i tak na wioskach LTE nie bedziesz mieć, bo w roamingu jest max H+
 3. Plus olewa wogóle LTE800. Mają tylko 1 blok 5mhz, co u mnie na wsi przekłada się na zarwotą prędkość 2 mega w porywach jak wiatr dobrze wieje i ptaki nie przelatują akurat. Reszta sieci będzie rozwijać LTE 800. Szczerze mówiąc brak LTE jak jestem na wsi mi wogóle nie przeszkadza, a w domu w Poznaniu idzie po 1800 albo 2600 i śmiga 100 mega downloadu.
 4. Pewnie u goldiego. Niema.
 5. To teraz tylko kwestia praktycznego braku gwarancji, bo to co dostaniesz "na piśmie" to nie jest prawdziwa gwarancja. Global jest gut, ale zawsze możesz przejść na miui.pl. Z baterii będzie pan zadowoloony. Żona ładuje 2x w tygodniu, czasem 3.
 6. note2

  Nie obsługuje tyylko LTE 800. Brak wersji international. Nie próbowałem płacić telefonem, także na drugie nie odpowiem.
 7. 1. NIe warto - np. 5s nie ma stabilizacji w aparacie. 2. Play ma LTE?? Na czyich nadajnikach? A tak poważnie to brak B20 czyli LTE 800 3. Polecam Ibuygou z gwarancją realizowana u Acida. Zapłacisz trochę drożej niż u goldiego z ali, ale goldiego gwarancja jest w Chinach. No chyba, że olewasz gwarancję to Goldway 4. patrz punkt wyżej
 8. Brałbym lecz jest parę ale: 1. Co za rom jest na telefonie, że ma nasz język - jak global to gut, jak miui eu to gut, jak inny to nie gut i trzeba go się jak najszybciej pozbyć bo może oznaczać chiński kombinowany. 2. Nie przeszkadza Tobie praktyczny brak gwarancji.
 9. Jeśli wyłącznie polska dystrybucja to żaden z dostępnych modeli nie spełnia Twoich wymagań, bo żaden nie ma 4 giga ramu.
 10. Zamawiasz DHLem z IBG i mas telefon za 3-4 dni. Moja żona ma Redmi 3 i nie narzeka na ekran. No jak bedziesz szukać pikseli, to znajdziesz, ale jak to telefon nie dla cyferkowego napinacza, tylko do uzywania w zupełności dziewczynie wystarczy. A z baterii będzie bardzo zadowolona.
 11. Jak nie masz w telefonie, to ściągnij z google play aplikację od Xiaomi - Mi Mover
 12. Mi ten problem też nie jest obcy zarówno jak miałem MI5 jak i teraz w 5s Plus
 13. Raczej jest delikatny, a przynajmniej te plastikowe wstawki udające metal tracą farbę. Ramka telefonu też szałowo juz nie wygląda.
 14. Jeśli się przydam mógłbym pomóc w Mi5, MI5S MI5S+,
 15. Na pewno coś wejdzie pod te plecki, bo sa przecież dość luźne. Zirytowałem się na to i noszę bez niczego.