PanPreza

Użytkownicy
 • Content count

  108
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

About PanPreza

 • Rank
  Zaawansowany

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi Mix
 1. Kup ten sam w innym kolorze.
 2. Acid ma serwis tak? No to wypełniasz formularz, pakujesz z telefonem do paczki, wysyłasz kurierem. Acid pomaga i za pomoc wysyła Tobie fakturę na maila Cena pomocy jest taka, że nie warto mi sie meczyć z kombinowaniem samemu.
 3. Możliwości fotograficzne nie są najmocniejszą stroną Xiaomi, ale dla normalnych ludzi (czyt. ludzi co nie oglądają na kompie zdjęć w powiększeniu x10000 i nie spuszczają się nad tym na forach, że przy powiększeniu 9000 zdjęcie staję się nieostre) zdjęcia są ok. Jak dla mnie Mi5, Mi5S+ i MiMix robią dobre zdjęcia. S+ robi z tej trójki najlepsze przy słabym oświetleniu w trybie stereo. Bateria MIMIx > Mi5S+ > MI5 (w dwóch pierwszych przypadkach bateria jest świetna) No i ekran - jakie masz wymagania. Uprzedzając pytania. 5S+ i Mix mieszczą się spokojnie w kieszeni spodni. O wydajność w powyższych przypadkach nie masz się co martwić.
 4. Weź Mi5 i będzie pan zadowoloony. Miałem, polecam. Sprzedałem, bo dla mnie za mały ekran, ale kolega który kupił jest zadowolony również.
 5. I nic nie zrobisz z tym wybudzaniem. Nie ma żadnych ustawień na to. Przeryłem wszystko. Mnie ta sama irytacja brała jak używałem 5S+ i tak samo jest w Mixie
 6. W niektórych apkach wyłącza się automatycznie, a w reszcie możesz sobie schować ręcznie przesuwając navbar w dół.
 7. Stwierdziłem, że kolejny raz nie chce mi sie męczyć i wujek Acid w 15 minet to załatwił pewnie. Z przesyłką 4 dni i cieszę się normalnym miui
 8. Zadam nietypowe pytanie. Po co Tobie pendriwe przy 256 giga pamięci?
 9. Redmi 4 lub jeśli chcesz ekran full HD to Redmi Note 4. Z Redmi będziesz zadowolona z baterii bardzo. Moja żona ma Redmi3 i baterie ładuje 2 max 3 razy w tygodniu.
 10. Jak jest syfmiui to bootloadera nie ma? Jakoś to musieli wrzucić
 11. Na syfmui da się globala wrzucic? Jakoś się do naszego rodzimego PL/EU przyzwyczaiłem
 12. Oke. To trza zacząć pracę z bootloaderem
 13. A prosiłem psów, żeby nie grzebali i zostawili w spokoju. Chyba im napiszę w komentarzach małą reklamację. A info z tego linka? Fałsz? http://www.tablety.pl/android/2017-02-22/miui-8-2-aktualizacja-ota-xiaomi/amp/
 14. Elo, Dostałem dzisiaj swojego Mixa od goldiego i mam zagwozdkę. Prosiłem ich by nie instalowali swojego syfiastego romu i zostawili oryginalny. Jednakże sprawdziłem, że jest w info global stable 8.0.8.0.0 (MAHCNDI). Przekonany byłem, żę na Mixa nie ma globala. Ktoś może rozwieje te wątpliwości, że to nie jest syfrom od goldiego? Część rzeczy i tak nie jest po Polsku.
 15. Nie ma internationala. Jest tylko oryginalny chinczyk bez b20