Jump to content

Rozlany wyświetlacz a odzyskanie danych


Krzywy911
 Share

Recommended Posts

Witam, ostatnio na imprezie zbiłem wyświetlacz w moim Redmi Pro, nic nie widać a dotyk nie działa. Czy jest szansa na odzyskanie danych (wiekszosc odzyskałem z chmury jednak zdjęcia z feralnej imprezy nie zdążyły się na nią wysłać)... Telefon się uruchamia i jest podłączony do sieci wifi ponieważ słyszę jak dostaję wiadomości na facebooku. Niestety był zablokowany kodem i po podłączeniu do komputera nie wyświetla zawartości. Debugowanie mam chyba wyłączone :( Posiadam kabel usb otg (usb-c -> usb).

Link to comment
Share on other sites

Najprostsza metoda:

Przytrzymaj power, aż telefon zawibruje, jak to zrobi to naciśnij i trzymaj dodatkowo przycisk zwiększania głośności, po kilku sekundach przestań naciskać power, zostawiając wciśnięty klawisz głośności. Ten również zwolnij po kilku kolejnych sekundach, poczekaj z dziesięć sekund i podłącz się kablem do pc. Zobaczysz redmi pro i uzyskasz dostęp do wszystkich plików. Koniec :)

Ps. OTG działa w obie strony. Nie wiem skąd powyższe stwierdzenie u moderatora.

Edited by sp4ubw
Dokładny opis
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Chciałbym odkopać temat, wpadł mi w ręce xiaomi redmi pro znajomego i ma na nim bardzo ważne zdjęcia, które potrzebuje odzyskać, według sposobu opisanego wyżej nic mi nie wychodzi, Proszę o radę co mogę zrobić.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Witam panowie i panie rozwaliłem swój Xiaomi Redmi Note 3 pękł ekran telefon normalnie się odpala ale jest tylko w niektórych miejscach łapie dotyk, potrzebuję zgrać kontakty z telefonu bo na kartę się nie zgrało czy jest jakiś sposób żeby zgrać kontakty z nie działającego telefonu który podpina się normalnie pod komputer.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Nezumi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...