Skocz do zawartości

Rozlany wyświetlacz a odzyskanie danych


Krzywy911

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio na imprezie zbiłem wyświetlacz w moim Redmi Pro, nic nie widać a dotyk nie działa. Czy jest szansa na odzyskanie danych (wiekszosc odzyskałem z chmury jednak zdjęcia z feralnej imprezy nie zdążyły się na nią wysłać)... Telefon się uruchamia i jest podłączony do sieci wifi ponieważ słyszę jak dostaję wiadomości na facebooku. Niestety był zablokowany kodem i po podłączeniu do komputera nie wyświetla zawartości. Debugowanie mam chyba wyłączone :( Posiadam kabel usb otg (usb-c -> usb).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprostsza metoda:

Przytrzymaj power, aż telefon zawibruje, jak to zrobi to naciśnij i trzymaj dodatkowo przycisk zwiększania głośności, po kilku sekundach przestań naciskać power, zostawiając wciśnięty klawisz głośności. Ten również zwolnij po kilku kolejnych sekundach, poczekaj z dziesięć sekund i podłącz się kablem do pc. Zobaczysz redmi pro i uzyskasz dostęp do wszystkich plików. Koniec :)

Ps. OTG działa w obie strony. Nie wiem skąd powyższe stwierdzenie u moderatora.

Edytowane przez sp4ubw
Dokładny opis
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Chciałbym odkopać temat, wpadł mi w ręce xiaomi redmi pro znajomego i ma na nim bardzo ważne zdjęcia, które potrzebuje odzyskać, według sposobu opisanego wyżej nic mi nie wychodzi, Proszę o radę co mogę zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam panowie i panie rozwaliłem swój Xiaomi Redmi Note 3 pękł ekran telefon normalnie się odpala ale jest tylko w niektórych miejscach łapie dotyk, potrzebuję zgrać kontakty z telefonu bo na kartę się nie zgrało czy jest jakiś sposób żeby zgrać kontakty z nie działającego telefonu który podpina się normalnie pod komputer.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...