Jump to content

Krzywy911

Użytkownicy
  • Posts

    4
  • Joined

  • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Krzywy911's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

  1. Witam, ostatnio na imprezie zbiłem wyświetlacz w moim Redmi Pro, nic nie widać a dotyk nie działa. Czy jest szansa na odzyskanie danych (wiekszosc odzyskałem z chmury jednak zdjęcia z feralnej imprezy nie zdążyły się na nią wysłać)... Telefon się uruchamia i jest podłączony do sieci wifi ponieważ słyszę jak dostaję wiadomości na facebooku. Niestety był zablokowany kodem i po podłączeniu do komputera nie wyświetla zawartości. Debugowanie mam chyba wyłączone Posiadam kabel usb otg (usb-c -> usb).
  2. Zrobiłem tak jak napisałeś i się udało.. Jednak na innej karcie SD bo moja dalej odmawiała posłuszeństwa. Pozdrawiam
  3. Wgrałem TWRP od nowa, sformatowałem kartę SD (próbowałem FAT32 i NTFS) i wgrałem na nowo MIUI. Przy wgrywaniu TWRP wpisałem również fastboot format userdata i teraz w ogóle nie pokazuje mi plików na karcie Jak myślicie to wina SD czy telefon raczej nadaje się już na śmietnik?
  4. Siemanko mam problem. Posiadam telefon Redmi Pro. Robię wszystko po kolei tak jak w poradniku (https://miuipolska.pl/instalacja-miui-2016-2/) i dochodzę do punktu 4 podpunktu nr. 3. Klikam na "xiaomi.eu_multi_HMPro_6.9.22_v8-6.0.zip" i uruchamia się instalacja a po sekundzie telefon wraca do menu recovery. Dodam że pliki instalacyjne mam na karcie pamięci bo na początku przeoczyłem informację że trzeba je umieścić na telefonie przed instalacją a niestety telefon nie chce się już uruchomić... Jedyne co mi się wyświetla to logo "MI" Bootloader i Recovery uruchamia się bez problemu. TWRP: TWRP_omega.zip ROM: xiaomi.eu_multi_HMPro_6.9.22_v8-6.0.zip
×
×
  • Create New...