Acid

Xiaomi Hongmi/Redmi Beta

Recommended Posts

W 15.2 naprawili Heartbleed :) przynajmniej to wynika z tego, że "Fix - OpenSSL vulnerability"

A czy rozwiązali problem z samo- włączającym się sie gps gdy karta danych jest ustawiona w trybie HSPA?

Możecie też sprawdzić czy naprawili bug z alarmem? tj. czasem po połączeniu alarm sam się włączał i tylko resetem szło to wyłączyć.

A czy rozwiązali problem z samo- włączającym się sie gps gdy karta danych jest ustawiona w trybie HSPA?

Takiego problemu nigdy nie miałem ani ja, ani nikt, więc to jedynie Twój telefon. Coś musiałeś popsuć.

Wiadomo kiedy będzie jakaś stabilna aktualizacja? Ten 4.6.12 już trochę jest a żre mi baterię niesamowicie. Na ultimate dłużej trzymała.

Wysłano z Xiaomi Redmi przy użyciu Tapatalka.

No nie wiem. Mi na Ultimate za to gorzej, tu mogę ponad 10 godzin na wifi chatować, ciągle włączony ekran

Dzisiaj zmienili z 15.2 na 16.0, niedługo stable choć dużych zmian nie ma.

• Like 1

Nic, zmienili tylko numer z 15.2 na 16 bo uznali że stabilny. Czyli nowości w stosunku do 15 to poprawa SD, nowszy kernel i naprawa OpenSSL.

A oczywiście nowości w sofcie zero. A kupowałem ten telefon na premierze z myślą że "Xiaomi takie fajne, updejty takie cotygodniowe, wiele usprawnień i nowości, wow" a skończyło się jak zawsze.

Niestety, seria Redmi nie ma cotygodniowych dev. Teraz już wszyscy wiedzą na co liczyć...

Bo Redmi to kuszenie żeby kupić flagowca. Też zacząłem od tego a przymierzam się do Mi3 Jeszcze zastanawiam się nad One Plus One.

Dzisiaj 16 zmieniony na Stable, będzie dzisiaj lub jutro, Acid pewnie wrzucił jutro ;)

Jest 16 stable przecież.

Mam 4.6.12 sprawdzam aktualizacje i "nie znaleziono aktualizacji".

W telefonie nigdy nie będziesz mieć powiadomienia, musisz patrzeć w każdy piątek na stronie czy wyszła.

Edited by DrDee

Czyli za każdym razem pobierać ze strony? Trochę słabo, liczyłem że aktualizacje będą przychodziły na fona.

Tak, za każdym razem. Jednak raz na dwa miesiące to nie jest taki wysiłek. Każdy ROM poza oficjalnym i ewentualnie Ultimate nie ma OTA.

Tak, za każdym razem. Jednak raz na dwa miesiące to nie jest taki wysiłek. Każdy ROM poza oficjalnym i ewentualnie Ultimate nie ma OTA.

Jak tam DrDee? Coś wiadomo o nowym stable? :( Ten telefon jest już poważnie do tyłu.

Lol. Jak do tyłu. Przecież raptem z 3 tygodnie temu był update 16.0.

Do tyłu względem reszty telefonów tak, pod względem częstości jest ok. Myślę, że dostaniemy z 1-2 update i pod koniec roku jako ostatni V6, jeśli w ogóle...

Lol. Jak do tyłu. Przecież raptem z 3 tygodnie temu był update 16.0.

Changelog był tak żałosny, że nawet bym nie wspominał o tym 16.0. :P

Na horyzoncie kolejny update, obecnie 16.5. Niestety, bugfixów praktycznie wcale, jedynie dodane kilka "funkcji" z tygodniówek. ROM z 4 czerwca, czemu Xiaomi tak się ociąga z ich wydawaniem?...

Edit: O dziwo boot logo zostało zmienione, a raczej dodane nowe przed istniejącym, takie jak na innych urządzeniach. Może to jakieś przygotowania pod MIUI 6 czy KitKata...

Edit 2: Jednak sporo nowości i zmian, na plus. Wszystko pod maską, changelogi mówią ledwo co o update...

Edit 3: No no... Najlepszy update jaki istniał dla Redmi, lepszy management RAMu, nowy silnik przeglądarki, nowe apki poczty, kalendarza itp. Xiaomi ogarnęło chyba MediaTeka, bo takiego update od początku nie było...

Edit 4: Już przemianowane na Stable 17, choć na razie tylko dla testerów. Myślę, że za tydzień w piątek Acid już zrobi wersję MIUIPolska.

Nic, ciiisza... Niedługo ma być pogadanka z Xiaomi, ale nic jeszcze nie wiadomo, raczej do MIUI 6 nic ważnego nie dostaniemy.

• Like 1

Auto jasność chyba działa, wiadomości w chmurze i synchro też. Nowe screeny startu systemu, włączania w kieszeni (które niestety obecnie nie blokuje MiKey, ale działa cały czas, a nie tylko dopóki nie puścisz), ładowania po wipe cache i restartu. Dodany ad blocker w przeglądarce. Szybciej wygasza ekran. O dziwo jest pokazywanie procesu instalacji i kropka obok nowej apki jak w MIUI 6 ale tylko z MiMarket, przynajmniej na oficjalnym, u nas od Acida może ruszy ze Sklepem Play...

Guest
This topic is now closed to further replies.