NotExist

Redmi Stable 15

Recommended Posts

Witam mam pytanie odnośnie kolejnego stable romu :) kiedy się pojawi czy coś wiadomo ? :)

Talkowane z mojego Redmi :)

Ok dzięki wielkie :) jak pisałem post na stronie było jeszcze 13 :)

No i zainstalowałem Stable 15 teraz czas na testy :P

Talkowane z mojego Redmi :) Edited by NotExist

Zauważyłem pierwszy problem z tym stable, mianowicie apka od muzyki uruchamia się sama, nie uruchamia muzyki ale wrzuca na belkę ikonę odtwarzania :)

Mi póki co jeszcze nic takiego się nie stało. 

Ale.. Po restarcie cały czas wyskakuje, powiadomienie z Monitora Danych, aby ustawić limity, chociaż są.. :P

Dwa, powiadomienie o zakończeniu rozmowy (czas, koszt itd.) nie jest w stylu Miui jak dawniej tylko w stylu Holo. :P

Ja instalowałem całkiem czysty, choć Kopię MIUI z Ultimate przywróciłem, to wszystko ok, poza tym, że mam zaokrąglone rogi, których nie mogę wyłączyć, i nie działa mi Engineer Mode MTK :c

Ale.. Po restarcie cały czas wyskakuje, powiadomienie z Monitora Danych, aby ustawić limity, chociaż są.. :P

Dwa, powiadomienie o zakończeniu rozmowy (czas, koszt itd.) nie jest w stylu Miui jak dawniej tylko w stylu Holo. :P

U mnie tak samo, pokazuje się powiadomienie z Monitora Danych, także przy wykorzystaniu kilku MB z pakietu też kwiczy, mimo ustawionego limitu na 10GB. SMSy z kosztami połączenia tak samo. W dodatku mam cały czas info o podłączonym nośniku USB na pasku powiadomień (znika po podłączeniu zewnętrznej pamięci przez hosta USB). Zaokrąglone rogi wyłączają się bez problemu, ale Engineer Mode MTK nie działa. Update romu z początku marca.

Ja nie mam problemu z monitorem danych a żadnego limitu nie ustawiłem :) co do podłączenia USB często temat poruszany , wystarczy przytrzymać i kliknąć żeby nie pokazywało na pasku :) z tego co pamiętam to jedyny sposób na wyłączenie :)

Pisałem już w innym poście, ja mam uciętą klawiaturę od PIN-u.
Zainstalowałem jeszcze raz i zrobiłem format cache i dalvik.
Nie pomogło.

post-1874-0-99037800-1401775932_thumb.pn

Edited by Graffy

A spróbuj wczytać inny theme i wrócić do obecnego.

Ja też na początku miałem dolne klawisze ucięte ale jakoś wczoraj po obejrzeniu kilku themów klawiatura przy wprowadzaniu pinu zaczęła być wyświetlana poprawnie.

post-2555-0-40736700-1401725177_thumb.pn

Poprzełączałem się między kilkoma themami,resetowałem telefon i wróciłem do tego co używam - default ze zmienionymi tapetami i ikonami.

Niestety nie pomogło :(

Kolejny znaleziony błąd, gdy włączymy 10 minutową drzemkę gdy budzik dzwonił , a w czasie tych 10 minut ktoś do nas zadzwoni to po zakończeniu rozmowy włącza się sygnał budzika i nijak nie idzie go wyłączyć, dopiero pomaga restart, czy może ktoś sprawdzić czy ma taki sam problem ? :)

Kolejny znaleziony błąd, gdy włączymy 10 minutową drzemkę gdy budzik dzwonił , a w czasie tych 10 minut ktoś do nas zadzwoni to po zakończeniu rozmowy włącza się sygnał budzika i nijak nie idzie go wyłączyć, dopiero pomaga restart, czy może ktoś sprawdzić czy ma taki sam problem ? :)

Potwierdzam.

Błąd występuje nawet po dłuższym czasie. Bardzo denerwujące. Da się wyłączyć poprzez usunięcie zegara z oczekujących procesów ukrytych pod "domkiem".

goromadska z redrice/hongmi

Witam. U mnie też występuje bug z alarmem. Rozwiazalem go instalujac z play store aplikacje z alarmem, którą używam zamiast stockowej aplikacji.

Jak będę miał dostęp do komputera to wyśle Buga na en.xiaomi.com póki co szukam ich więcej, jest jeszcze kolejny z clientami torrent. Pozdrawiam ,szukajcie więcej bugów i piszcie tutaj w końcu może uda się całą listę ułożyć a także proszę o dodanie dopisku "bugi" do tematu. :)

Nieee.... nie en.miui.com.. tam nie czytają niczego. Przecież chinole nie rozumieją angielskiego.
Zgłoś o ile masz dostęp na miui.com tam na forum jest sekcja Bugs (po przetłumaczeniu). I tam cały czas ktoś jest i nadaje sprawom priorytety. Tak zgłosiliśmy szumy w nagrywaniu: http://www.miui.com/thread-1788479-1-1.html

Nie zgodzę się, że nie czytają, bo mamy teraz klasyfikację bugów zrobioną przez AndroidFuchsa i pośrednik między nami a devami, Meredith, przekazuje im najpoważniejsze błędy, dostajemy często odzew gdy nie potrafią odtworzyć danego buga itp.

Czy ktoś jeszcze ma to dziwne czarne tło pod ikonami w Sklepie Play w wersji 4.8.20?

Panowie mam banalny problem.. :P

Wiem, że gdzieś było na forum ale nie mogę tego znaleźć.

Zrobiłem wipe, zainstalowałem wszystko na nowo i nie mogę pozbyć się powiadomienia "Nośnik USB Podłączony". :/

https://drive.google.com/file/d/0B37tIkL0hqYpTlJnYlk4SVJULWs/edit?usp=sharing

https://drive.google.com/file/d/0B37tIkL0hqYpdkpfSHIxbVNBZnM/edit?usp=sharing

Opcja powiadomienia jest nieaktywna.. :(

No ten sposób nie działa, choć jest inny. Trzeba w Ustawienia->Pamięc odłączyć i podłączyć Kartę SD, trzeba tak co każdy restart.

Hmm, no zawsze coś, aczkolwiek przed zrobieniem wipe nie pokazywało mi tego co restart. :P Ale nie pamiętam jak to kiedyś zrobiłem. ;)

Kiedyś właśnie była opcja wyłączenia powiadomień systemowych, w 15 jest wyłączone jak sam pokazałeś

Czy ktoś jeszcze ma to dziwne czarne tło pod ikonami w Sklepie Play w wersji 4.8.20?

Tak, myślałem że to jakieś glitche graficzne, potem że to google zmieniło rodzaj ikon i u większości zostały stare (mniejsze, a skrypt dorabia czarne wypełnienie). Potem myślałem że to wina motywów. Ostatecznie jak widać jest to problem romu.

Guest
This topic is now closed to further replies.