Skocz do zawartości

Gry - Xiaomi Redmi Pro 3/64


Patrekxian

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, @GUTEK@ napisał:

Fifa nie wiem, ale takie gry jak: Asphalt 8, Asphalt Extreme, Samorost 3, Leo's Fortune, Radiation Island, Oddworld Stranger's Wrath działają bez problemów.

Telefon bardzo się przy nich nagrzewa? Xiaomi Redmi Pro jako telefon wydaje mi się okej, niestety naczytałem się sporo negatywnych opinii o MTK i trochę się waham.

Mam w planach kupić go za 999zł czy według Ciebie telefon ten jest tyle warty? Czy raczej nie polecasz? Z góry dziękuję za informacje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również nie zauważyłem najmniejszych oznak grzania, nawet przy intensywnym użytkowaniu a dodatkowo telefon mam w silikonie co w pewnym stopniu potęgowało by potencjalne nagrzewanie. Z drugiej strony nie gram w wymagające gry tylko jeśli już to gierki typu puzle czy układanki =)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na na swoim X25 2,5Ghz gram we fifę17 i działa bez problemów. Nie uruchamiam nawet trybu wydajny :)

Co do nagrzewania, dla mnie jest bardzo spoko, ale wcześniej miałem podkręconego Samsunga S4, który nawet na yt parzył ręce, więc odniesienia dobrego nie ma :P 

Jest zima, i bardzo przyjemnie ciepło w ręce przy fifa17 :P

PS. Ale za 1000zł bym go nie kupił, teraz kupisz wersje 3/64 z Helio X25

Goldway - poniżej 800zł, roczna gwarancja w Chinach

IBG- ok 820-850zł, 2 letnia gwarancja we Wrocławiu 

Pozdro

Edytowane przez JachuWojtan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, JachuWojtan napisał:

Na na swoim X25 2,5Ghz gram we fifę17 i działa bez problemów. Nie uruchamiam nawet trybu wydajny :)

Co do nagrzewania, dla mnie jest bardzo spoko, ale wcześniej miałem podkręconego Samsunga S4, który nawet na yt parzył ręce, więc odniesienia dobrego nie ma :P 

Jest zima, i bardzo przyjemnie ciepło w ręce przy fifa17 :P

Pozdro

Masz na myśli fife mobile tak? a czy fifa16 która była jednak trochę bardziej wymagająca chodziła równie płynnie? Pytam bo jestem fanem fify i chce wiedzieć czy Redmi Pro sobie z nią poradzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Patrekxian napisał:

Masz na myśli fife mobile tak? a czy fifa16 która była jednak trochę bardziej wymagająca chodziła równie płynnie? Pytam bo jestem fanem fify i chce wiedzieć czy Redmi Pro sobie z nią poradzi.

O cholera, rzeczywiście FIFA mobile, sorry za błąd.

Ale poczytałem komentarze i sądząc na jakich telefonach chodzi płynnie to na Redmi Pro powinna śmigać.  

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, galakty napisał:

Tryb wydajny nie zwiększy wydajności w grze, tak gwoli wyjaśnienia.

No tu raczej nie mogę się zgodzić :P Na Mi4, miałem do czynienia z kilkoma grami, które miały dodatkowe ustawienia grafiki np. Beach Buggy Racing. Gra potrafiła gubić klatki nawet na zwykłych ustawieniach, gdy ustawiłem wszystko na Hight, to wtedy już może było ze 20-25 fps/s i widoczne klatkowanie, po ustawieniu trybu wydajnego gra była znośnie płynna i dawała frajdę :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, wojtekmarchewka napisał:

No tu raczej nie mogę się zgodzić :P Na Mi4, miałem do czynienia z kilkoma grami, które miały dodatkowe ustawienia grafiki np. Beach Buggy Racing. Gra potrafiła gubić klatki nawet na zwykłych ustawieniach, gdy ustawiłem wszystko na Hight, to wtedy już może było ze 20-25 fps/s i widoczne klatkowanie, po ustawieniu trybu wydajnego gra była znośnie płynna i dawała frajdę :D

Może Mi4 albo RN2 jest specjalne, bo po włączeniu tego trybu u mnie nie było żadnej zmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, galakty napisał:

Może Mi4 albo RN2 jest specjalne, bo po włączeniu tego trybu u mnie nie było żadnej zmiany.

Właśnie przetestowałem ww. Grę na Redmi Pro w obu przypadkach chodzi płynnie. FPS zmierzone programem FPS Meter, hight  detail od 35- 42 Fps/s Profil "Normalny", Profil "Wydajny" to tylko ok 3 - 5 klatek więcej, więc o jakimś znaczącym skoku nie może być mowy. wygląda na to że Mi4 mające 35 tyś antutu, musiało się nieźle napocić aby płynnie wyświetlić tę grę. Redmi Pro mając ponad 80 tyś robi to bez stresu i dlatego być może nie ma znaczących różnic w przełączaniu profili. Ale to tylko taka moja luźna teoria :D

Edytowane przez wojtekmarchewka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Dnia 1.01.2017 o 22:58, XiaoRén napisał:

Będzie dobrze ciągnąć gry. ~85k w antutu mówi samo za siebie. Z tego co pamietam to jest to pierwsza 50 wszystkich aktualnie sprzedawanych telefonów.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dwa urządzenia o takim samym wyniku Antutu mogą inaczej radzić sobie w grach - inne GPU. W jednym np. mocniejszy jest procesor, a w drugim gpu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, galakty napisał:

Dwa urządzenia o takim samym wyniku Antutu mogą inaczej radzić sobie w grach - inne GPU. W jednym np. mocniejszy jest procesor, a w drugim gpu. 

Nie ma się co spuszczać i porównywać wyniki oraz taktowania cpu/gpu. Gry na redmi pro x20/x25 śmigają bardzo dobrze i nie nagrzewają zbytnio telefonu nawet po 2-3 h grania w rpg online!

Edytowane przez chaos666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...