teddy58

Dostępna aktualizacja globala

Recommended Posts

10 minut temu, Nezumi napisał:

Bo model na MTK nie dostał aktualizacji do 8.5? Czekaj na 9.0/9.1....

Mam znajomego co ma MTK i on dostał aktualizacje 8.5.2

Przed chwilą, markus12 napisał:

Mam znajomego co ma MTK i on dostał aktualizacje 8.5.2

To mu współczuj. 8.5 został wycofany, kawał czasu temu, z powodu problemów z kartą SIM, GPS i kilkoma innymi problemami...

14 minut temu, Nezumi napisał:

To mu współczuj. 8.5 został wycofany, kawał czasu temu, z powodu problemów z kartą SIM, GPS i kilkoma innymi problemami...

dziekuje za info

Witam. Ukazała się dla RN4 MTK nowa wersja roomu V8.5.3.0.MBFMIED. Czy ktoś już aktualizował do tej wersji room, jak się sprawuje fon. Pytam ponieważ używam wersji 8.2.1.0 MBFMIDL która działa poprawnie i zastanawiam się czy aktualizować do nowszej wersji ? Pozdrawiam

Dnia 29.09.2017 o 08:07, akej napisał:

Witam. Ukazała się dla RN4 MTK nowa wersja roomu V8.5.3.0.MBFMIED. Czy ktoś już aktualizował do tej wersji room, jak się sprawuje fon. Pytam ponieważ używam wersji 8.2.1.0 MBFMIDL która działa poprawnie i zastanawiam się czy aktualizować do nowszej wersji ? Pozdrawiam

Może i działa poprawnie ale jak jadę autem czasem GPS szaleje, wywala mnie z trasy i nawigacja głupieje...

Dnia 10.10.2017 o 17:49, T_O_M_E_K napisał:

Może i działa poprawnie ale jak jadę autem czasem GPS szaleje, wywala mnie z trasy i nawigacja głupieje...

Dzięki za wiadomość. Ponieważ codziennie korzystam z nawigacji w takim razie nie będę aktualizował.

A pytanie. Mój RN4 MTK nie wykrywa aktualizacji przez OTA do 8.5.3.0. Czy jak wgram poprzez "3 kropki" to moje pliki i wszystkie ustawienia zostaną czy polecą ? 

Witam ponownie. Jak się sprawuje Wam telefon po aktualizacji do wersji V8.5.3.0.MBFMIED (MIUI8)  ?
U mnie zauważalnie lepiej trzyma bateria.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Lepiej ? U mnie właśnie gorzej z baterią. 
Lepiej. Zazwyczaj wytrzymywał od 6 do 22 gdzie zostawało niecałe 10% teraz zostaje 30%.

Widzę że zdania są podzielone jeśli chodzi o baterię, a jak sprawuje się GPS bo to mnie interesuje, słyszałem że nie za bardzo ? 

Dnia 29.10.2017 o 19:32, akej napisał:

Widzę że zdania są podzielone jeśli chodzi o baterię, a jak sprawuje się GPS bo to mnie interesuje, słyszałem że nie za bardzo ? 

Zrobiłem trase około 50 km  i idealnie trzyma fixa nie zrywa i szybko lapie mam wersje ze snapdragonem 

55 minut temu, Lukasz922 napisał:
 Zrobiłem trase około 50 km  i idealnie trzyma fixa nie zrywa i szybko lapie mam wersje ze snapdragonem 

Jak masz na snapie, to raczej nie masz wersji romu MB.

Mam oba i muszę powiedzieć, że zarówno na snapie jak i MTKu łapią szybko fixa, jednak MTK jest trochę dokładniejszy (dokładność do 3m) i to na wszystkich romach które porównywałem. Obecnie MTKa mam na najnowszym dev i jest dobrze, ale równie dobrze było i na nowym globalu.

Dzięki za podpowiedź, Ja mam RN4 na MTK z oryginalnym globalem, więc trzeba będzie zaktualizować do najnowszej wersji 8.5.3.0

Dnia 3.11.2017 o 10:31, pkonrad napisał:
Dokładnie. Też posiadam taki telefon. 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Myślę, że to zamieszanie wynika z nieodpowiednio nazwanych działów forum dotyczących telefonów RN4 i RN4x. Sam mam oba te telefony i dokładnie odwrotnie oznaczone niż ma to związek z nazwami działów. Postuluje, dla uniknięcia dalszych nieporozumień, dopisać (choćby w nawiasie) nazwę procesora.

Litera x (lub jej brak), przy RN4 nic nie mówi, a może wprowadzać w błąd. Nowi posiadacze tych telefonów mogą mieć z tego powodu czasami niemałe problemy.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Cześć, mam pytanie o miui9. W zeszłym tygodniu pojawiła się do pobrania aktualizacja /bardzo lekka, ważyła tylko 240MB/ teoretycznie się pobrała i zainstalowała, jednak po restarcie nic się nie zmeiniło i dalej jest miui 8, niestety nie ma już dostępnej aktualizacji doi pobrania i instalacji. ktoś coś w temacie??

witam,

ponoć ukazała się oficjalna wersja MIUI 9 Global Stabil, 2 listopada, a u mnie do dziś się nie pojawiłą ( telefon kupiony w Sferis )

wie możę ktoś co jest nie tak ?

pozdrawiam Grzegorz

3 godziny temu, mariusz.ur napisał:

@Grzegorzkos jeśli masz note 4 z snapdragonem to zmień region na Niemcy i aktualizacja się pojawi . Po aktualizacji wrócisz do regionu Polska 

Również dziękuję za wskazówkę :) miui 9 już na pokładzie note'a. Pozdrawiam i udanej niedzieli życzę :)

4 godziny temu, Madekp napisał:
5 godzin temu, Cipek napisał:
Dzisiaj dostałem 8.5.6.0 dla MTK. Kiedy ta 9 ...

Jakim cudem na oficjalnej jest dalej 8.5.3.0 dla mtk

MTK.png

Edited by Cipek

Mam pytanko po przejściu na miui 9 zniknęły nazwy ikonek na dolnym pasku, macie na to jakiś patent?

Screenshot_2017-11-21-21-04-35-801_com_miui_home.thumb.png.f32f1caf67bd42e647a5ea49aa22c370.png

Edited by pqp

Po aktualizacji na 9.0.3.0 zmienilo mi sie grupowanie sms. Kazdy dzien jest osobno i tylko w danym dniu.grupuje wedlug kontaktu. Czy ktos wie jak przywrcic poprzednia.opcje ? W ustawieniach tego nie znalazlem.