teddy58

Dostępna aktualizacja globala

Recommended Posts

Mam podobną sytuację, wersja 8.0.4 i nie znajduje aktualizacji. Gdy kliknąłem żeby pobrać aktualizację ( w prawym górnym rogu aplikacji) coś mi się zainstalowało. Okazało się że wersja wciąż ta sama, ale dodało mi MI remote.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Z tego co wyczytałem w internecie to nowsze wersje dostali losowi użytkownicy ale miały negatywne opinie więc zostały wycofane. Oficjalnie 8.0.4 jest najnowszą wersją i niedługo powinna się pojawić wersja 8.2. Można też chyba znaleźć w internecie paczkę zip i zainstalować, widziałem nawet wersje 8.1.10, ale nie wiem czy to będzie działać.

Ja też dostałem powiadomienie , na stronie jest oficjalna informacja że 8.1.6 to aktualna wersja.

Przecież masz wyżej screen ode mnie zawierający informacje odnośnie zmian w aktualizacji. Mi telefon trzyma średnio 1.5 do 2 dni. Przy ostrym nacisku (Gra internetowa + Muzyka w tle) udało mi się go rozładować po 9 godzinach.

Ustawienia > informacje o telefonie > sprawdź dostępne aktualizacje. Wszystko zrobisz z poziomu telefonu. Ściągaj przez Wi-Fi i pamiętaj, żeby przed aktualizacją naładować telefon. Aktualizacja trwa 5-10 min. 

Zrobiłem tak i nie przeszło. Niby się wgrywało ale później wyskoczyło, że muszę pobrać pełny pakiet czy coś. I już się telefon uruchomił ponownie to dalej byłem na v8.0.4.0. Dlatego pytam i sposób przez aplikację i "3 kropki".

2 godziny temu, bednar93 napisał:

Zrobiłem tak i nie przeszło. Niby się wgrywało ale później wyskoczyło, że muszę pobrać pełny pakiet czy coś. I już się telefon uruchomił ponownie to dalej byłem na v8.0.4.0. Dlatego pytam i sposób przez aplikację i "3 kropki".

Witam

U mnie również występuje problem z aktualizacją. Nie mogę jej zainstalować ani przez OTA ani przez te "3 kropki"

Tak samo miałem gdy chciałem zrobić update na v8.0.4.0, dopiero wgranie przez kompa poskutkowało.

Witam, u mnie ten sam problem z aktualizacją, ściągnąłem już 6 razy i za każdym razem po uruchomieniu ponownie wyskakuje, że nie mogło zaktualizować i należy śćiągnąć wersje zip. Dodatkowo coś szwankuje mi synchronizacja i ani messenger ani whatsup nie wyświetlają powiadomień o wiadomościach. Dopiero jak włączę którąś z tych aplikacji zaczyna się odświeżać i pokazuje nowe wiadomości. Wiecie może czym to może być spowodowane ?

lolek102 miałeś rację. Coś jest nakopane i nie działa aktualizacja ani OTA ani przez 3 kropki. Zostaje mi wgrywanie przez kompa. 

8.1.6 działa lepiej niż tygodniowe dev. Telefon wyraźnie szybciej pracuje i bateria ciut dłużej wytrzymuje, choć to są niewielkie różnice wg mnie. Jako minus jest to, że global ma mniej funkcji niż dev.

Po ostatnich aktualizacjach zaczął mi poprawnie działać tryb jednoręczny czyli zmniejszenia całego interfejsu wcześniej po jego uruchomieniu była totalna pustka

Witam. O co chodzi z tymi aktualizacjami. Ostatnio była wersja 8.1.6, którą pobrałem, a teraz na stronie en.miui.com znów jest wersja 8.0.4 ? Co jest z tymi wersjami, czyżby 8.1.6 była jakaś trefna ?

• Haha 1

Wiem że wersja 8.1.6.0 chodzi chyba dobrze, tylko jak to jest z tymi Chińczykami, wydają aktualizację 8.1.6.0, a po pewnym krótkim czasie wracają do wersji 8.0.4.0 ? Czyżby wynaleźli jakiś spory błąd i szybko wrócili do starej wersji ?

Trochę nie ogarniam, dlaczego na MIUI Polska jest wersja xiaomi.eu 7.4.14 a tutaj mówicie o 8. xx?

Bo wersje dev mają numer z datą kiedy wyszły, w tym przypadku 14 kwietnia 2017.

Witam. Czy ktoś już aktualizował globala do wersji  8.1.7.0 ? Jeśli tak, to jak się sprawuje ta wersja ?

Ja także nie dostałem aktualizacji przez ota , czy pobranie z strony mi i instalacja przez trzy kropki z pliku ZIP. jest bezpieczne ?

Screenshot_2017-04-28-10-45-26-149_com.android.updater.png

Ja pobrałem na telefon z kompa i zainstalowałem z pliku ZIP poprzez 3 kropki. Tel śmiga ok. Dodano dwie aplikacje google duo i miui forum.com. Z innych rzeczy to inny dźwięk przy wzbudzaniu tel po blokadzie. Jest jeszcze parę innych rzeczy. Narazie o baterii nic nie piszę bo wczoraj to zrobiłem.

6 godzin temu, Madekp napisał:

Ja pobrałem na telefon z kompa i zainstalowałem z pliku ZIP poprzez 3 kropki. Tel śmiga ok. Dodano dwie aplikacje google duo i miui forum.com. Z innych rzeczy to inny dźwięk przy wzbudzaniu tel po blokadzie. Jest jeszcze parę innych rzeczy. Narazie o baterii nic nie piszę bo wczoraj to zrobiłem.

Zainstalowałeś wersje 8.1.7.0? Przez plik ZIP? Mam pytanie laika, dlaczego mi jak chce to zrobić wyskakuje błąd?

8 minut temu, Madekp napisał:

Ściągnąłem na kompa, przerzucilem na tel i zaznaczyłem folder z którego ma zainstalować. I poszło.

Skąd dokładnie pobrales, może coś źle robię, pierwszy raz interesuje się jakimikolwiek aktualizacjami więc wszystko możliwe :D Trzeba mieć odblokowany bl?