Cipek

Użytkownicy
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Cipek

 • Rank
  Użytkownik

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  Enduro

Dodatkowe

 • Smartfon
  RN4 3\64 MTK

Recent Profile Visitors

257 profile views
 1. U mnie miałem ten sam problem tylko po wymianie płytki nie ma żadnej poprawy. Nie ma znaczenia czy dociskam taśmy itd tak jakby problem z softem, bateria? Miał ktoś taki problem? Nie będe nigdzie telefonu odsyłał ponieważ micenter sobie z tym nie poradzi. po wymianie gniazdka teleofn i tak jest zależny od ułozenia kabla. Testowane różne kable i ładowarki więc tak jakby coś w telefonie nie łączyło ale to nie gniazdko..
 2. Mój był 3 razy Za pierwszym razem został zmieniony moduł usb (Oczywiście płatnie, gwarancja odrzucona) i to pomogło. Po zaledwie TYGODNIU telefon całkowicie przestał reagować na ładowarke i znów poszedł do serwisu. Po powrocie podziałał przez miesiąc i znów się &&&&&. Obecnie czas ładowania 5-6 godzin, wcześniej około 2h. Polonizowałbym z tym, czy nie pracują tam ziomki z osiedla Mam wrażenie, że robią to byleby podziałało aż się gwarancja skończy.
 3. Miesiąc temu serwis MICenter we Wrocławiu wymienił mi moduł usb . Zgodziłem się na płatną wymianę, lecz od kilku dni znów mam problemy z gniazdem i mikrofonem. Zarówno mikrofon i gniazdo przerywa. Na necie przeczytałem, że oba moduły są razem.Na chwile obecna naładowanie telefonu jest niemalże niemożliwe tak jak rozmowa. Jak wygląda proces reklamacji? Czy coś takiegiego w ogóle istnieje? Nie mogę nigdzie znaleźć o tym informacji.
 4. U mnie to samo!! Dzisiaj wyskoczyło info o drenażu... 30% w 30 minut!? Bez wifi i gps
 5. Nie pamiętam dokładnie już opakowanie ale wyglądą jak ta: https://www.etuo.pl/xiaomi-redmi-note-4x-szklo-hartowane-9h.html Poniżej zdjęcia jak wygląda u mnie
 6. Udaj się do jakiegoś większego punktu z akcesoriami gsm gdzie mają szkiełka i przymierzaj. U mnie szło dolega bardzo dobrze i jest na szerokość wyświetlacza bez czarnych pasków.
 7. Jakim cudem na oficjalnej jest dalej 8.5.3.0 dla mtk
 8. Dzisiaj dostałem 8.5.6.0 dla MTK. Kiedy ta 9 ...
 9. Właśnie szybkie padanie baterii, długie ładowanie i zdarzało się, że potrafił zwiększyć % baterii bez ładowania (według wykresu użycia baterii) Kilka dni temu rozładował się całkiem i nie mogłem go naładować. Po podłączeniu stał na 0% i działał tylko z podpiętą ładowarką. Po kilku godzinach braku ładowania chciałem zgrać dane, więc podłączyłem go pod pc i nagle ruszył. Naładował się i działa prawidłowo do teraz, nawet bateria jakoś dłużej trzyma.. Kontaktowałem się już z serwisem i mimo wszystko za niedługo wyślę go do Wrocka.
 10. Od zawsze były problemy z aktualizacją andka dla MTK. Dałem się w niego wrobić głównie przez niewiedzę i brak wersji na snapie ( w tamtym czasie). Ogólnie procesor jest dosyć udany i liczyłem na mały przełom w aktualizacjach, ale nie ma co narzekać. Przez 11 miesięcy moim jedynym problemem była bateria, a dokładnie jej ładowanie
 11. Xioami ... U mnie to samo padł do 0 i nie chce się naładować. Działa z podpiętą ładowarką
 12. Ile czasu trwa u was naładowanie go do pełna?