Cipek

Użytkownicy
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Cipek

 • Rank
  Użytkownik

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  Enduro

Dodatkowe

 • Smartfon
  RN4 3\64 MTK

Recent Profile Visitors

234 profile views
 1. Cipek

  Telefon nie chce się ładować

  U mnie miałem ten sam problem tylko po wymianie płytki nie ma żadnej poprawy. Nie ma znaczenia czy dociskam taśmy itd tak jakby problem z softem, bateria? Miał ktoś taki problem? Nie będe nigdzie telefonu odsyłał ponieważ micenter sobie z tym nie poradzi. po wymianie gniazdka teleofn i tak jest zależny od ułozenia kabla. Testowane różne kable i ładowarki więc tak jakby coś w telefonie nie łączyło ale to nie gniazdko..
 2. Cipek

  ładowanie note 4

  Mój był 3 razy Za pierwszym razem został zmieniony moduł usb (Oczywiście płatnie, gwarancja odrzucona) i to pomogło. Po zaledwie TYGODNIU telefon całkowicie przestał reagować na ładowarke i znów poszedł do serwisu. Po powrocie podziałał przez miesiąc i znów się &&&&&. Obecnie czas ładowania 5-6 godzin, wcześniej około 2h. Polonizowałbym z tym, czy nie pracują tam ziomki z osiedla Mam wrażenie, że robią to byleby podziałało aż się gwarancja skończy.
 3. Cipek

  Micenter

  Miesiąc temu serwis MICenter we Wrocławiu wymienił mi moduł usb . Zgodziłem się na płatną wymianę, lecz od kilku dni znów mam problemy z gniazdem i mikrofonem. Zarówno mikrofon i gniazdo przerywa. Na necie przeczytałem, że oba moduły są razem.Na chwile obecna naładowanie telefonu jest niemalże niemożliwe tak jak rozmowa. Jak wygląda proces reklamacji? Czy coś takiegiego w ogóle istnieje? Nie mogę nigdzie znaleźć o tym informacji.
 4. U mnie to samo!! Dzisiaj wyskoczyło info o drenażu... 30% w 30 minut!? Bez wifi i gps
 5. Cipek

  Etui i szkło Rn4

  Nie pamiętam dokładnie już opakowanie ale wyglądą jak ta: https://www.etuo.pl/xiaomi-redmi-note-4x-szklo-hartowane-9h.html Poniżej zdjęcia jak wygląda u mnie
 6. Cipek

  Etui i szkło Rn4

  Udaj się do jakiegoś większego punktu z akcesoriami gsm gdzie mają szkiełka i przymierzaj. U mnie szło dolega bardzo dobrze i jest na szerokość wyświetlacza bez czarnych pasków.
 7. Cipek

  Dostępna aktualizacja globala

  Jakim cudem na oficjalnej jest dalej 8.5.3.0 dla mtk
 8. Cipek

  Dostępna aktualizacja globala

  Dzisiaj dostałem 8.5.6.0 dla MTK. Kiedy ta 9 ...
 9. Właśnie szybkie padanie baterii, długie ładowanie i zdarzało się, że potrafił zwiększyć % baterii bez ładowania (według wykresu użycia baterii) Kilka dni temu rozładował się całkiem i nie mogłem go naładować. Po podłączeniu stał na 0% i działał tylko z podpiętą ładowarką. Po kilku godzinach braku ładowania chciałem zgrać dane, więc podłączyłem go pod pc i nagle ruszył. Naładował się i działa prawidłowo do teraz, nawet bateria jakoś dłużej trzyma.. Kontaktowałem się już z serwisem i mimo wszystko za niedługo wyślę go do Wrocka.
 10. Od zawsze były problemy z aktualizacją andka dla MTK. Dałem się w niego wrobić głównie przez niewiedzę i brak wersji na snapie ( w tamtym czasie). Ogólnie procesor jest dosyć udany i liczyłem na mały przełom w aktualizacjach, ale nie ma co narzekać. Przez 11 miesięcy moim jedynym problemem była bateria, a dokładnie jej ładowanie
 11. Cipek

  Redmi note 4 bateria nie ładuje się!

  Xioami ... U mnie to samo padł do 0 i nie chce się naładować. Działa z podpiętą ładowarką
 12. Nie będzie aktualizacji androida dla MTK
 13. Cipek

  Redmi Note 4 - dyskusja ogólna.

  Ile czasu trwa u was naładowanie go do pełna?