Jump to content

teddy58

Użytkownicy
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About teddy58

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja mogę polecić zamiast stockowego dialera - Drupe. https://play.google.com/store/apps/details?id=mobi.drupe.app&hl=pl Używałem wcześniej na Pocophone F1, teraz na Mi 9t pro i już nie mogę się odzwyczaić, jeden ekran do wszystkich komunikatorów, motywy, dodatkowe możliwości prosto spod palca. Świetnie się integruje z miui 11, nie mam z nim żadnych problemów. Jest nawet nagrywanie rozmów, które zostało wyłączone zgodnie z polityką Googla, blokowanie spamu telefonicznego i mnóstwo innych rzeczy.
 2. Z poziomu telefonu. Aktualizacja ściągała się bardzo długo, chyba przeszło godzinę (1,3 gb), zapomniałem, że dałem aktulizację więc troche ściągało się po wifi, trochę po lte. Przebiegła bezproblemowo, restarty i powrót do normalnej pracy - nic nie straciłem z zapisanych danych. A na światowym forum opinie sa różne. Niektórzy twierdzą, że 8.0.3 jest lepsza od 8.0.4 bo telefon szybciej pracuje czyli ilu użytkowników tyle opinii
 3. Ja mam 8.0.4.0. Zmiany są niedostrzegalne, choć wydaje mi się , że nie ma drenażu baterii. Niestety, za krótko miałem wersję z trójką w nazwie by powiedzieć to kategorycznie. Teraz na nowym ROM-ie czasami mam dni, że pożera mi tylko 25 procent baterii w 24 godziny. Sporo dzwonię, używam internetu na okrągło, programu SNAP Camera i mam komórkę sprzęgniętą z moją siecią lokalną przez wifi, nie gram bo od tego mam konsole PS3 i PS4. W nocy ubytek 1 procent to max.
 4. teddy58

  nie aktualizuje

  Sprawdź jaką masz sygnaturę w tym globalu, jeżel masz tam literki CN czyli China może to być tylko przetłumaczony chiński rom, który zanim pokazał się prawdziwy global uchodził za wersję international. I tu może być problem.
 5. Global jest już od miesiąca, powinni chyba mieć.
 6. Nie wolisz zamówić wersję z globalem? Do przechodzenia przez wersje potrzebny jest odblokowany bootloader.
 7. Dlatego taka wysoka frekwencja w tematach. Może userzy się boją.... Aktualizacja z trudnymi do zauważenia zmianami, choć po kilku dniach wydaje mi sie, że bateria dłużej trzyma (choć wcześniej nie było z tym kłopotu). Na forum światowym miui niektorzy raportowali, że po aktualizacji OTA mieli bootloop, z którego nie było wyjścia - tylko ponoć flashowanie pomogło. Mam nadzieję, że coś wniosłem do tematu świeżego
 8. Dzisiaj rano pokazała się aktualizacja OTA na romie globala 8.0.3.0 - tym razem wersja ma oznaczenie 8.0.4.0. Ściągam.....W opisie tylko "fixed bugs". 1,5h później...... Aktulizacja zainstalowała się poprawnie, teraz szukam zmian
 9. Może źle szukasz winowajcy. Może to ładowarka ma jakiś problem...
 10. Od tygodnia używam RN4 (wcześniej przez rok RN2) i nie żałuję decyzji zmiany. Jedyna rzecz, która mnie wkurza w nowym phonie to przełącznik "Kolory i kontrast". W moim egzemplarzu temperaturę barw mam trochę za ciepłą, sęk w tym, że mogę przełączać ją jedynie w ustawieniu "Automatyczny", w pozostałych "Zwiększony" i "Standardowy" jest to nieosiągalne (przełącznik jest nieaktywny). Mój ROM to Global 8.0.3.0. Chyba, że robię coś źle ale w RN2 były one aktywne.
 11. Dzisiaj rano pojawiła się aktualizacja Mi Fit o czym poinformowała mnie sama aplikacja Mi Fit. Co ciekawe aktualizacji podlegał również firmware Mi band. Obecna wersja Mi Fit to 2.1, choć w Google Play jeszcze jest wersja 2.0.10. Nie mogę nigdzie znaleźć co nowego lub co poprawionoo, na razie wydaje mi sie, że bardziej stabilnie trzyma się połączenie bt z opaską. Ale podkreślam - "wydaje mi się".
 12. Może za szybko zwątpiłeś w 5.10.8 Trudno na odległość coś doradzać. Faktem jest, że odblokowanie działa u mnie rewelacyjnie a miałem spore obawy chociażby po lekturze różnych forów.
 13. Mam RN2 i nie potwierdzam. Kupiłem Miband w wersji z białymi diodami (bez pulsometru) właśnie po to by odblokowywała mi telefon. I działa to bez zarzutu, chyba poniżej jednej sekundy. Mam wgrane jakieś starożytne MIUI7 wersja rozwojowa 5.10.8.
 14. Potwierdzam. Myślałem, ze jest to oczywiste. Zresztą, podobne zachowanie baterii obserwuje się praktycznie we wszystkich modelach telefonów, nie tylko Xiiaomi. Jak czytałem, winny jest system android, który wyświetla przy ładowaniu 100 procent zanim bateria ten stan osiągnie. Pewnie po to by pokazywać w marketingu krótsze czasy ładowania. Pamiętam na jednym z forum androida pomiary , które pokazywały, że jeszcze chyba z godzinę po osiągnięciu 100 procent bateria jest ładowana. I potem dłużej trzyma na owym mitycznym "100 procent".
×
×
 • Create New...