Skocz do zawartości

Dostępna aktualizacja globala


teddy58

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ukazała się dla RN4 MTK nowa wersja roomu V8.5.3.0.MBFMIED. Czy ktoś już aktualizował do tej wersji room, jak się sprawuje fon. Pytam ponieważ używam wersji 8.2.1.0 MBFMIDL która działa poprawnie i zastanawiam się czy aktualizować do nowszej wersji ? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 29.09.2017 o 08:07, akej napisał:

Witam. Ukazała się dla RN4 MTK nowa wersja roomu V8.5.3.0.MBFMIED. Czy ktoś już aktualizował do tej wersji room, jak się sprawuje fon. Pytam ponieważ używam wersji 8.2.1.0 MBFMIDL która działa poprawnie i zastanawiam się czy aktualizować do nowszej wersji ? Pozdrawiam

Może i działa poprawnie ale jak jadę autem czasem GPS szaleje, wywala mnie z trasy i nawigacja głupieje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i działa poprawnie ale jak jadę autem czasem GPS szaleje, wywala mnie z trasy i nawigacja głupieje...

Na dniach powinna się ukazać aktualizacja do 8.5.7

http://en.miui.com/forum.php?mod=viewthread&tid=924753&extra=page%3D1&mobile=2

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
55 minut temu, Lukasz922 napisał:
 Zrobiłem trase około 50 km  i idealnie trzyma fixa nie zrywa i szybko lapie mam wersje ze snapdragonem 

Jak masz na snapie, to raczej nie masz wersji romu MB.

 

Mam oba i muszę powiedzieć, że zarówno na snapie jak i MTKu łapią szybko fixa, jednak MTK jest trochę dokładniejszy (dokładność do 3m) i to na wszystkich romach które porównywałem. Obecnie MTKa mam na najnowszym dev i jest dobrze, ale równie dobrze było i na nowym globalu.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.11.2017 o 10:31, pkonrad napisał:
Dokładnie. Też posiadam taki telefon. 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Myślę, że to zamieszanie wynika z nieodpowiednio nazwanych działów forum dotyczących telefonów RN4 i RN4x. Sam mam oba te telefony i dokładnie odwrotnie oznaczone niż ma to związek z nazwami działów. Postuluje, dla uniknięcia dalszych nieporozumień, dopisać (choćby w nawiasie) nazwę procesora.

Litera x (lub jej brak), przy RN4 nic nie mówi, a może wprowadzać w błąd. Nowi posiadacze tych telefonów mogą mieć z tego powodu czasami niemałe problemy.

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam pytanie o miui9. W zeszłym tygodniu pojawiła się do pobrania aktualizacja /bardzo lekka, ważyła tylko 240MB/ teoretycznie się pobrała i zainstalowała, jednak po restarcie nic się nie zmeiniło i dalej jest miui 8, niestety nie ma już dostępnej aktualizacji doi pobrania i instalacji. ktoś coś w temacie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...