Jump to content

Redmi 3s kilka pytań przed zakupem

Recommended Posts

• Replies 157
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

1. wibruje. Choć wibracja do najmocniejszych nie należy.  2. ja miałem przeboje z Goldwayem przy pierwszym Redmi, więc nie polecam. Zamówiłem z Geekbuiyng i jestem zadowolony.  3. jest dobra

Na razie tak, a czy będzie global i kiedy to nie wiadomo.   A jak wyłączysz w opcjach programistycznych optymalizację Miui to się może jeszcze poprawić. Prawie na pewno nie, sam mus

Witam serdecznie, tutaj to mój pierwszy post ale na dużym forum z android jestem od wielu lat także mam nadzieję, że i tu nie przysporzę zanadto kłopotów Ponieważ jestem biegły jeśli chodzi o and

Posted Images

Używam od kilku dni wersji 3s, po przejściu z one plus one telefon jest średni, miuipolska działa bez problemu wszystko jak trzeba niestety brakuje mu prędkości, miałem mi2s i miui działało płynnie a tu wszystko jest stabilne ale lag jest odczuwalny do tego odblokowanie palcem czasem laguje ale telefon został wybrany dla baterii , myślę że jak za te pieniądze to nie jest źle, szkoda że ramu nie można poszerzyć o kartę sd bo nam 64gb

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Witam.

Właśnie odebrałem mój Redmi 3s i mam z nim mały problem. Zabrałem się za instalacje MIUIPolska i czekając na odblokowanie bootloadera chciałem zainstalować DEV'a. Jednak nie mogę tego zrobić z .zip'a. Nie mogę nawet wykonać zwykłej aktualizacji online, za każdym razem wyskakuje komunikat "can't verify update". 

Generalnie aplikacja Updater nie chce łączyć się z internetem.

Jakieś pomysły?

5 minut temu, bergmen napisał:

Skoro Updater działa tylko na oryginalnych ROMach od xiaomi to jaki ROM ma mój telefon, skoro dopiero co rozpakowywałem go z folii. Możliwe że telefon jest nie oryginalny?

Edited by FloWirus

Ja za to zauwazylem chyba buga w wersji 8smej, bo info o tel. wyswietlalo cpu 1.2mHz i ogolnie zamulalo mocno telefon natomiast zrobilem downgrade do wersji 7.5 i jest lepiej i pokazuje juz 1.4 do tego dochodzi fakt ze mam wrazenie iz dziala plynniej na  miui  7.5

19 minut temu, mart napisał:

Zastanawiam się nad zakupem redmi 3s i duża jest różnica w granym sofcie xiaomi global, a np. xiaomi.eu lub miuipolska? Głównie zależało, by mi stabilności i małej ilości błędów. 

Akurat dla 3s to nie masz raczej wyboru bo na razie nie ma romu global. A rom xiaomi.eu to ten sam rom co miuipolska, nawet linki do pobierania są te same. A na stabilności i małej ilości błędów to chyba wszystkim zależy i całe to forum głównie o tym (no może jeszcze o bateriach ile trzymają).

8 minut temu, FromWP napisał:

Akurat dla 3s to nie masz raczej wyboru bo na razie nie ma romu global. A rom xiaomi.eu to ten sam rom co miuipolska, nawet linki do pobierania są te same. A na stabilności i małej ilości błędów to chyba wszystkim zależy i całe to forum głównie o tym (no może jeszcze o bateriach ile trzymają).

Dzięki za odpowiedź. Czyli redmi 3s jest tylko w wersji chińskiej?  

najnowsza aktualizacja xiaomi.eu dla 3S chyba wniosła sporą poprawę. Albo to że przestałem pozwalać zarządzać softowi oszczędzaniem baterii :) ttelefon ożył i mniej bateria schodzi.

xiaomi.eu jest po polsku.

Edited by bergmen
6 minut temu, mart napisał:

Dzięki za odpowiedź. Czyli redmi 3s jest tylko w wersji chińskiej?  

Na razie tak, a czy będzie global i kiedy to nie wiadomo.

5 minut temu, bergmen napisał:

najnowsza aktualizacja xiaomi.eu dla 3S chyba wniosła sporą poprawę. Albo to że przestałem pozwalać zarządzać softowi oszczędzaniem baterii :) ttelefon ożył i mniej bateria schodzi.

xiaomi.eu jest po polsku.

A jak wyłączysz w opcjach programistycznych optymalizację Miui to się może jeszcze poprawić.

2 minuty temu, mart napisał:

Czyli kupując 3s np. z IBG powinienem mieć stabilną wersje z wgranym językiem polskim, zgadza się? ;) 

Prawie na pewno nie, sam musisz odblokować bl i wgrać rom miuipolska.

• Like 2
3 minuty temu, mart napisał:

Super odpowiedź dzięki wielkie @FromWP :) Rozumiem, że tak samo wygląda sytuacja z redmi 3 note?

Jak się zastanawiasz nad Redmi Note 3 to tylko wersja pro bo na Snapdragonie i w takiej być może będziesz miał oficjalnego globala wgranego od razu/

21 minut temu, bergmen napisał:

i takie konkrety lubię :) Dzięki  FromWP

Znaczy trochę zażartowałem, ale taką poradę znalazłem na en.miui od moderatora w odpowiedzi na to co zrobić z nadmiernym drenażem baterii i podobno w wielu przypadkach pomaga. Sprawdziłem sam, na pewno nie szkodzi.

To już kwestię języka i softu rozumiem :) Ogólnie co do samego zakupu, to pod względem gwarancji i pewności najlepiej kupić w ibuygou, gdyż telefon będzie naprawiany jak coś w Polsce, można przedłużyć gwarancję za 5$ do 2 lat i nie ma raczej problemów z tym sklepem. Z vatem żeby było mniejsze prawdopodobieństwo naliczenia najlepiej żeby szło darmową przesyłką pocztową. Tak to w miarę wygląda, czy w czymś mam błędne informacje? ;)

32 minuty temu, mart napisał:

A w Redmi 3s pro jest możliwość global roma? Bo z tego co czytałem, to warto dopłacić do wersji 3gb ramu i gdyby był od razu rom pl to bym się nie zastanawiał ;)

Od dwóch tygodni jest global dla Redmi 3 i Redmi 3pro bo te tel mają ten sam rom.. Nazwa Redmi 3s pro to jakiś wymysł sprzedawców, żeby odróżnić wersję Redmi 3s  2/16Gb od wersji Redmi 3s z 3/32Gb. Tą drugą nazywają pro.