grzeg

Użytkownicy
 • Content Count

  66
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

About grzeg

 • Rank
  Zaawansowany

Dodatkowe

 • Smartfon
  mi 1 s
 1. Witam. Dostaliście tą aktualizację ota? U mnie nie ma.Może muszę zmienić region?
 2. Jest już ota ta aktualizacja w regionie naszym?
 3. grzeg

  Mi 8 Lite - dyskusja ogólna

  Witam mógłbyś sprawdzić czy działa na tym modelu Fortnite?
 4. No trochę inaczej wygląda ale to miui, ale piekielnie szybko działa.
 5. grzeg

  Szkło hartowane / folia

  Mi jeszcze nie pękło. Zobaczymy,ale jest to szkło które najlepiej wygląda z wszystkich jakie mialem(miałem mniejsze od ekranu, miałem z tym płynem co się dookoła wciska, miałem barwione po bokach z efektem tęczy) według mnie to i tak jest najlepsze z wszystkich jakie miałem.
 6. grzeg

  Szkło hartowane / folia

  http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7263058115 Polecam to wypróbować, jest całkiem niezłe. Ma na krawędzi zaokrąglenie, jak wyświetlacz. Przyjemne w dotyku. Palcuje się dosyć mocno. Według mnie nie jest źle. Mocolo mam na note 5 i gorzej się prezentuje(widać że nie dolega na krawędziach) nie duże pieniądze a wygląda ok. A potlucze się każde przy upadku.
 7. grzeg

  Jakie szkło hartowane?

  Te co polecam maja klej na całej powieżchni.
 8. grzeg

  Szkło hartowane / folia

  http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7263058115 Polecam to wypróbować, jest całkiem niezłe. Ma na krawędzi zaokrąglenie, jak wyświetlacz. Przyjemne w dotyku. Palcuje się dosyć mocno.
 9. grzeg

  Jakie szkło hartowane?

  http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7359606539 To jest takie sobie, poza tym drogie http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7410947129 To podejrzewam będzie lepsze(ponieważ takie posiadam na redmi note 4 x) jest zaokrąglone po bokach jak oryginalna szybka. Klej po całości.
 10. grzeg

  Szkło hartowane / folia

  Witam. Poszukuję szkła do redmi not 4x,ale takiego zmiejszonego o krzywiznę ekranu, mam już dość tych białych ramek dookoła szkielka. Ma ktoś jakieś namiary?
 11. Mam global version stable aktualizacje ota, telefon w sieci Play już ponad rok i nie zauważyłem problemu, u mnie jest ok.
 12. grzeg

  Dostępna aktualizacja globala

  Jak masz androida 7 to chyba tak, przynajmniej u mnie tak było.
 13. grzeg

  Dostępna aktualizacja globala

  Czy na global stable mogę wgrać global dev? Bez odblokowania bl? I bez kasowania wszystkiego w telefonie?
 14. grzeg

  Nie można połączyć z Aparatem

  Z redmi3s było tak że jak się postukalo w aparat dość mocny półce lub lekko o coś twardego to działał a za jakiś czas zimowy był komunikat nie można połączyć z aparatem, na moje masz zepsuty aparat, ja miałem z Chin wolałem sam wymienić niż wysyłać i czekać i cło zapłacić.