grzeg

Użytkownicy
 • Content Count

  68
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

About grzeg

 • Rank
  Zaawansowany

Dodatkowe

 • Smartfon
  mi 1 s
 1. Witam. Jak wybrać plik do ręcznej aktualizacji na 10.2.3.0po wyborze w aktualizatorze trzech kropek nie ma opcji wyboru pliku, na 10.2.4.0 jest wybór.
 2. Witam. Dostaliście tą aktualizację ota? U mnie nie ma.Może muszę zmienić region?
 3. Witam mógłbyś sprawdzić czy działa na tym modelu Fortnite?
 4. No trochę inaczej wygląda ale to miui, ale piekielnie szybko działa. Nie ma.
 5. Mi jeszcze nie pękło. Zobaczymy,ale jest to szkło które najlepiej wygląda z wszystkich jakie mialem(miałem mniejsze od ekranu, miałem z tym płynem co się dookoła wciska, miałem barwione po bokach z efektem tęczy) według mnie to i tak jest najlepsze z wszystkich jakie miałem.
 6. http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7263058115 Polecam to wypróbować, jest całkiem niezłe. Ma na krawędzi zaokrąglenie, jak wyświetlacz. Przyjemne w dotyku. Palcuje się dosyć mocno. Według mnie nie jest źle. Mocolo mam na note 5 i gorzej się prezentuje(widać że nie dolega na krawędziach) nie duże pieniądze a wygląda ok. A potlucze się każde przy upadku.
 7. Te co polecam maja klej na całej powieżchni.
 8. http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7263058115 Polecam to wypróbować, jest całkiem niezłe. Ma na krawędzi zaokrąglenie, jak wyświetlacz. Przyjemne w dotyku. Palcuje się dosyć mocno.
 9. http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7359606539 To jest takie sobie, poza tym drogie http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7410947129 To podejrzewam będzie lepsze(ponieważ takie posiadam na redmi note 4 x) jest zaokrąglone po bokach jak oryginalna szybka. Klej po całości.
 10. Witam. Poszukuję szkła do redmi not 4x,ale takiego zmiejszonego o krzywiznę ekranu, mam już dość tych białych ramek dookoła szkielka. Ma ktoś jakieś namiary?
 11. Mam global version stable aktualizacje ota, telefon w sieci Play już ponad rok i nie zauważyłem problemu, u mnie jest ok.
 12. Jak masz androida 7 to chyba tak, przynajmniej u mnie tak było.