Skocz do zawartości

Oczekiwanie na Mi5 4/128 Ceramic Black


daniel.swider79

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 21.06.2016 o 14:33, Snaco napisał:

Ja właśnie zrezygnowałem. Teraz czekam na zwrot kasy. jeśli do piątku ją dostane to kupuje S7 Edge. (dołożę tylko małe co nie co -już ładnie staniał). Będę miał na weekend.

Pozdrowienia dla czekających i życzę wytrwałości.

Dziś dostałem info od Isabelli że procedura zwrotu kasy jeszcze nie nastąpiła i czy przypadkiem nie chce jej anulować gdyż w przeciągu 2 dni mi wyslą mi5 pro czarny.

Albo chcieli mnie przesunąć w kolejce żeby nie tracić kasy (tel kupiony 27.03) albo spodziewają się dużej ilości.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Snaco napisał:

Dziś dostałem info od Isabelli że procedura zwrotu kasy jeszcze nie nastąpiła i czy przypadkiem nie chce jej anulować gdyż w przeciągu 2 dni mi wyslą mi5 pro czarny.

Albo chcieli mnie przesunąć w kolejce żeby nie tracić kasy (tel kupiony 27.03) albo spodziewają się dużej ilości.

 

I co zdecydowałeś?

Jeśli czekasz na zamówienie nadal - zmieniasz DHL na singapore post? Bo ja się właśnie zastanawiam ale chyba nie zmieniam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja definitywnie zrezygnowałem. Już nie mam powrotu ... od środy mam S7Edge . Myślałem nawet żeby jednak wziąć i z kimś się dogadać kto będzie jeszcze długo czekał na swojego....ale ostatecznie stwierdziłem że nie będę kombinował bo potem się okaże że zostanę na lodzie z dwoma telefonami....a kasa na s7 pożyczona na poczet zwrotu z PayPal więc gdybym się bujał ze sprzedaża mi5pro to miałbym problem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Wydaje mi się że cena po jakiej kupiliśmy mi5 pro jest na tyle dobra że szło by go sprzedać bez straty, ale... może faktycznie w Twojej sytuacji lepiej nie ryzykować, bo potencjalny zarobek byłby bardzo mały. Ech, wszyscy te S7 kupują. Gdyby to było innej firmy niż Samsung to też zastanowiłbym się :P

Mam nadzieję w takim razie że mi wyślą paczkę niedługo, bo też 27-ego zamawiałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja we wtorek też zdecydowałem się na refund, ale dzisiaj po tym co napisał Snaco, zapytałem Niky czy coś wie na temat dostępności mi5 pro. Odpowiedział mi że dostali dzisiaj 20 sztuk i że jeśli nadal jestem zainteresowany to mam dać znać. Zdecydowałem się poczekać bo widzę że już dosyć regularnie dostają te mi5pro więc mam nadzieję że nie pożałuję :) Zamówienie składałem 24.02, zapłaciłem 29.02

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, baku1991 napisał:

Co do pytania kogoś powyżej to nie zmieniajcie z dhl na singapore, ani NL bo w Polsce trwa strajk celników i przesyłki wiszą na wer Warszawa od ponad dwóch tygodni.

To dlatego mi paczki nie dochodzą z chinlandii :/ Dzięki za info!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, baku1991 napisał:

Co do pytania kogoś powyżej to nie zmieniajcie z dhl na singapore, ani NL bo w Polsce trwa strajk celników i przesyłki wiszą na wer Warszawa od ponad dwóch tygodni.

Dokładnie, no i DHL jest szybki. Nie spodziewałem się, że w kilka dni będzie paczka.  Trzeba tylko 70zl VAT zapłacić ale oczywiście IBG ma tą kasę zwrócić.

Screenshot_20160625-013443.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24 czerwca 2016 o 11:17, Popa napisał:

Ja we wtorek też zdecydowałem się na refund, ale dzisiaj po tym co napisał Snaco, zapytałem Niky czy coś wie na temat dostępności mi5 pro. Odpowiedział mi że dostali dzisiaj 20 sztuk i że jeśli nadal jestem zainteresowany to mam dać znać. Zdecydowałem się poczekać bo widzę że już dosyć regularnie dostają te mi5pro więc mam nadzieję że nie pożałuję :) Zamówienie składałem 24.02, zapłaciłem 29.02

Tak się przedstawia sytuacja w moim przypadku :)

Zrzut ekranu 2016-06-27 o 10.47.49.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, m4ci3k_sz napisał:

No to zrób, oddadzą ci kasę i tyle. Dla mnie to dość głupie, jak już tyle się czeka to bym poczekał do końca.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 Pro przy użyciu Tapatalka

Dość głupie to jest czekanie czwarty m-c. Odbiorę kasę i zamówię jak będzie dostępny od ręki.. nie chcę się dalej wkurzać tym czekaniem. No chyba że sterta maili wysłanych wczoraj spowoduje jakiś zwrot akcji..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, stanislaw.stepniak napisał:

Dość głupie to jest czekanie czwarty m-c. Odbiorę kasę i zamówię jak będzie dostępny od ręki.. nie chcę się dalej wkurzać tym czekaniem. No chyba że sterta maili wysłanych wczoraj spowoduje jakiś zwrot akcji..

 

No nie wiem, ja tam czekałem i się doczekałem. (no, czekam teraz aż dojdzie). Widać że mają już prawie codziennie dostawy po kilkanaście-kilkadziesiąt sztuk.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dość głupie to jest czekanie czwarty m-c. Odbiorę kasę i zamówię jak będzie dostępny od ręki.. nie chcę się dalej wkurzać tym czekaniem. No chyba że sterta maili wysłanych wczoraj spowoduje jakiś zwrot akcji..

 

Ale wiesz że jak będzie dostępny od ręki to zapłacisz sporo więcej? Tym bardziej jeśli kupowałeś w dniu premiery bo wtedy było naprawdę tanio

Wysłane z mojego Redmi Note 3 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...