Skocz do zawartości

Oczekiwanie na Mi5 4/128 Ceramic Black


daniel.swider79

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Acid napisał:

Bo mam to dla siebie i tylko chciałem poinformować, że nie ma tu czarnej magii i jak ktoś poczyta dokładnie to instalacja romu to 10 minut (dwie komendy z fastboota i reszta w adb shell twrp). Skrypt to tylko automat, który może napisać każdy.

Oczywiście masz racje, sam pamiętam instalacje romów na telefonach lg które zajmowały 2 linijki, ale niestety nie każdy w ogóle ma pojęcie jak otworzyć wiersz poleceń, wiec równie dobrze mogłeś zamknąć swoją wypowiedź w 2 zdaniach że instalacja nie jest skomplikowana i można stworzyć własny skrypt, bez przechwalania się ile to zajęło i z jakimi wersjami to jest kompatybilne bo i tak to nikomu nic pomaga, z wyrazem szacunku dla całej Twojej pracy ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Czy otrzymując telefon trzeba jeszcze coś wgrywać..?! Czy to jest do ogarnięcia dla laika? Jaki jest domyślny język..?

Ja już tu siedzę jak na szpilkach i wyczekuję maila ze zmianą statusu na "on the way" ale mam przeczucie że jeszcze jakieś przygody mnie czekają ze zmianą/wgraniem jakiegos softu.. 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Czy otrzymując telefon trzeba jeszcze coś wgrywać..?! Czy to jest do ogarnięcia dla laika? Jaki jest domyślny język..?

Ja już tu siedzę jak na szpilkach i wyczekuję maila ze zmianą statusu na "on the way" ale mam przeczucie że jeszcze jakieś przygody mnie czekają ze zmianą/wgraniem jakiegos softu.. 

pzdr

będziesz musiał wejść na stronę mi unlock poprosić od zgodę na odblokowanie bootloader dostaniesz sms po 2 dniach. potem ściągasz plik 1.4gb. tgz i program mi flash. pozdrawiam podłączysz pod PC wygrasz ten nowy system i będziesz miał dobrom komurkem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.05.2016 o 20:41, daniel.swider79 napisał:

Wersja biała ze szkłem jest ponoć dostępna od reki, ale ja się nie skusze. Z reszta to ciekawe czy wysyłają ta białą wersje tak od razu, czy tez każą czekać.

niestety nie jest dostępna od ręki

tak mi odpisali

Hi konrad,

Yeah, and when we back to office, we did not got  the phone yet/.

We will try  best to get it sooner, would you please wait for it?

 

 

Best regards,

Niky

a potem zapytalem jak dlugo trzeba czekać

Hi konrad,


The supplier did not tell us, so I am not sure now,  sir

 

 

Best regards,

Niky

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na marginesie to NIKY z IBG odpisał mi na pytanie czy to prawda że ruszyła się realizacja zamówień..: Yeah, that is true, we have shipped out 30 phones last week, and we will ship out the other orders in turned.."
30szt. to nie jest powalająca ilość.. w takim tempie to może potrwać jeszcze sporo czasu biorąc pod uwagę że zamawiałem na początkku kwietnia a premiera  była w lutym.. ale może po tym święcie dragon boat festival kac im przeminie i ruszą pełną parą..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, stanislaw.stepniak napisał:

A tak na marginesie to NIKY z IBG odpisał mi na pytanie czy to prawda że ruszyła się realizacja zamówień..: Yeah, that is true, we have shipped out 30 phones last week, and we will ship out the other orders in turned.."
30szt. to nie jest powalająca ilość.. w takim tempie to może potrwać jeszcze sporo czasu biorąc pod uwagę że zamawiałem na początkku kwietnia a premiera  była w lutym.. ale może po tym święcie dragon boat festival kac im przeminie i ruszą pełną parą..:)

ale jest juz po swięcie.

napisał mi że po powrocie do biura

Yeah, and when we back to office, we did not got  the phone yet/.

 

We will try  best to get it sooner, would you please wait for it?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie jak ogólne wrażenia z czarnego Pro? Jak ta ceramika wygląda i jaka jest w dotyku?

Ogólnie wrażenia bardzo dobre , tylko plecki od palców wyglądają jak by je ktoś smalcem wysmarował . Biały mniej się palcuje a czarny powinien dostać w standardzie ściereczkę. Jestem bardzo zadowolony z mojego Pro Black.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się nie doczekałem i wziąłem Mi5 3/64gb w kolorze czarnym.  Mam go 2 tygodnie.  I wiecie co? Jest za***isty! Mi5 to jest to nie ważne jaka wersja! Jaram się nim tak samo jak jaralem się przez 3 msc oczekiwania na wersję pro;) bateria trzyma 7h sot to jest dla mnie szok;) a nawet nic się nie bawiłem w oszczędzanie energii ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, stereo0 napisał:

A ja się nie doczekałem i wziąłem Mi5 3/64gb w kolorze czarnym.  Mam go 2 tygodnie.  I wiecie co? Jest za***isty! Mi5 to jest to nie ważne jaka wersja! Jaram się nim tak samo jak jaralem się przez 3 msc oczekiwania na wersję pro;) bateria trzyma 7h sot to jest dla mnie szok;) a nawet nic się nie bawiłem w oszczędzanie energii ;)

7h to szok? Jak dla mnie to nie jest jakieś mega osiągnięcie jak na tą baterie..

Co trzeba robić żeby zamęczyć tak dużą baterię w 7 h..?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, stanislaw.stepniak napisał:

stereo0 i tak wykończyłeś 100% baterii?
ile czasu wgrywałeś miuipolska? to mnie mocno zaskakuje bo mój galaxy alpha który ma baterie prawie połowę mniejszą wytrzymuje niemal cały dzień z dużą ilością fb, maili i innych pierd

 

To czekamy na screen z czasem włączonego ekranu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, stanislaw.stepniak napisał:

stereo0 i tak wykończyłeś 100% baterii?
ile czasu wgrywałeś miuipolska? to mnie mocno zaskakuje bo mój galaxy alpha który ma baterie prawie połowę mniejszą wytrzymuje niemal cały dzień z dużą ilością fb, maili i innych pierd

 

pisałem już tu na forum. Wyjąłem z pudełka, zrobiłem zdjęcie zestawowi, pobrałem wszystkie potrzebne pliki, podłączyłem telefon, odblokowałem BL i wgrałem miuipolska. Czas 10 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, stanislaw.stepniak napisał:

Czy na pewno był w pełni naładowany? zazwyczaj telefon po wyjęciu z pudełka nie ma baterii naładowanej w 100% może nie zwróciłeś uwagi na to..

 

 

rozmawiacie o dwóch różnych rzeczach w tym momencie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, stanislaw.stepniak napisał:

Czy na pewno był w pełni naładowany? zazwyczaj telefon po wyjęciu z pudełka nie ma baterii naładowanej w 100% może nie zwróciłeś uwagi na to..

 

 

Ja już się pogubiłem xd

Miał 55% baterii i to wystarczyło do procedury odblokowania i instalacji softu. 

Tamten czas na baterii to od 100% do 3% na bodaj 5 dzień kiedy go miałem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...