maXelerty

Użytkownicy
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About maXelerty

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam, Chciałem uzyskać informacje na temat funkcji "szyfrowanie telefonu", z licznych komentarzy wynika, że w procesie szyfrowania często występują błędy, które doprowadzają do "unieruchomienia" telefonu. Czy ktoś sprawdzał na bieżącej wersji miui jak wygląda sytuacja ?
 2. Z tego co teraz czytam to Mi Unlock nie obsługuje Mi Pada. To nie kwestia sterowników MiFlash wykrywa, fastboot też.
 3. Jesteś pewien, że nie trzeba ponownej zgody? Aktualnie po zalogowaniu do Unlockera nie wykrywa mi MiPada. Teraz nie wiem czy to wina po mojej stronie czy brak [email protected]
 4. Mam dziwny problem, albo jestem już nie w temacie. Jakiś czas wypełniałem formularz o odblokowanie dla MI5. Wszystko ładnie się udało. Teraz chciałem wysłać kolejną prośbę o odblokowanie dla MIPad 2 i po kliknięciu "Unlock Now" przenosi mnie do Download Mi Unlock. Ktoś coś wie na ten temat ?
 5. W oczekiwaniu na wydanie zgody na odblokowanie Mi5 PRO, wgrałem ROM Chin/dev - MIUI 8 6.6.23. Chciałem już sobie pobrać TWRP - link z poradnika https://www.androidfilehost.com/?w=files&flid=50678 Moje pytanie jest, która paczkę wybrać? Wiem nazwa kodowa gemini ale [TWRP+BOOT_gemini.zip, TWRP_gemini_6.5.7+.zip czy TWRP_gemini_MIUIv8.zip].
 6. 29 lutego, numer zamówienia: 20160229235408126
 7. Panowie i Panie stało się. Paczka wysłana !
 8. Jest ktoś kto zamawiał 29 lutego i ma w drodze? Mój numer zamówienia: 20160229235408126 dalej status "Paid"