Skocz do zawartości

Ok Google - nie wykrywa komendy


wilczewicz

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Telefon to Mi4c. Mam problem z wykrywaniem komendy "ok google". Telefon nie jest w stanie wykryć tej komendy w przeglądarce i Google Now Launcher. Po wciśnięciu mikrofonu wykrywa głos, jednak nie wykrywa komendy "ok google". Co może być tego przyczyną?

Aplikacje mają dostęp do mikrofonu, w ustawieniach mam wszystko włączone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ale działa Ci wyszukiwanie komend po Polsku czy tylko angielsku, bo mnie po komendzie ok google otwiera się google now i jak po wydanej komendzie np otwórz muzyka to otwiera przeglądarkę z hasłem otwórz muzyka. Gdy usunę język angielski i otworzę google now otwiera aplikacje normalnie>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Dnia 21.05.2016 o 23:01, grizzly napisał:

U mnie prawidłowo rozpoznaje komendy, ale nie może np uruchomić aplikacji bo urządzenie jest zablokowane:

 

u mnie to samo pani mówi, mimo to podpowiada rozwiązanie do naciśnięcia palcem...

o, jak poprosiłem panią żeby zadzwoniła to zadzwoniła, pojawił mi się monit systemu z prośbą o pozwolenie, jak pozwoliłem to już jest ok i smsy i aplikacje też wchodzą. cud.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.05.2016 o 23:01, grizzly napisał:

U mnie prawidłowo rozpoznaje komendy, ale nie może np uruchomić aplikacji bo urządzenie jest zablokowane:

 

Wyłącz blokadę na wzór i daj na PIN sprawdź czy działa. Jak działa możesz wrócić do blokady na wzór.

Edytowane przez meleager
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.07.2016 o 16:08, grizzly napisał:

To pomaga do pierwszego restartu.

Nie wiem dlaczego to działa do pierwszego restartu u Ciebie,  u mnie po tej operacji google Now działa poprawnie także po restarcie i bez grzebania już poza tym pierwszym razem o którym pisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...