Jump to content

dasJedrzej

Użytkownicy
 • Posts

  22
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

dasJedrzej's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

2

Reputation

 1. a jak ma się szkło baseus do czujników/aparatów? nie wpływa negatywnie? działa face unlock?
 2. a widział ktoś kiedykolwiek oryginane MSVII do redmi 3 nie-pro? bo jedyne jakie mogę znaleźć są bez napisu więc raczej podróby np http://s.aliexpress.com/bQjEVzMv ...
 3. czy ktoś z posiadaczy MSVII się wypowie jak się on ma do powiększania rozmiaru telefonu oraz jakości dźwięku? bo miałem ipaky (chyba podróbę trafiłem, na allegro kupowałem...) i strasznie głośnik pierdział, a i telefon był jednak trochę klocem przez to... i kolejne pytanie - czy ktoś wie gdzie można takie cudo zamówić do wersji bez czytnika odcisków palca (nie pro)?
 4. Panowie, jak tam nowe devy chodzą? ja siedzę cały czas na 6.11.3 bo co czytam changelogi to tylko nougat tu, mi 5 to, mi 5 tamto...są jakieś usprawnienia dla nas? i jak wydajność i bateria?
 5. Mogą, dlatego proponuję. Po prostu pod taką nazwą jest w tekście, chodzi o ułatwienie orientacji:)
 6. Też jest skrypt do przechodzenia z fasboot do download dla tych co mają bootloopa, może ci pomoże
 7. i jeśli teraz wgram to temporary i supersu to ono wejdzie w miejsce tego już wgranego i będzie git? czy najpierw wgrywac stockowe recovery?
 8. to z poradnika przez skrypt...próbowałem wgrać jeszcze raz skryptem, ale to chyba nie działa, bo nawet języka na angielski nie zmieniło...może zainstaluje cofface?
 9. wszystko fajnie, jest rom global, zdjęty bootloader, zainstalowane twrp....no i właśnie od tego momentu bootloop przy próbie otwarcia systemu...mogę normalnie wejść do recovery ale gdy tylko daje reboot system to bootloop. czy to dlatego że zainstalowałem roota jak mnie zapytało? w poradniku było że już można...instalować od nowa twrp? czy instalacja romu z zip pomoże (dopiero mi się ciągnie ostatni dev, ale 60kB/s, potrwa to parę godzin,...)
 10. wyłączałem, to nie to. przeinstalowałem windowsa, zobaczył telefon, udało się zaflashować. dziękuję wszystkim tu zebranym za pomoc! jesteście w porządku!;) teraz trzymam kciuki żeby się podniósł, ale kropeczki mrygają, niech sobie mieli:)
 11. teoretycznie zrobiłem wszystko jak w poradniku, ale nie jestem pewien czy zadziałało szczerze mówiąc, bo żeby zaktualizować ww sterowniki nie mogę wskazać folderu, tylko wybrać pliki podane przez widnowsa...ale jest tam qualcom więc dalej nie drążyłem...
 12. to już robiłem x razy...w ogóle zauważyłem też zależność, że komputer widzi telefon w download tylko jeśli przechodzę na ten tryb z fastboota/adb , jeśli potem telefon odłączę i podłączę to nie rozpoznaje urządzenia (działo się tak też już wczoraj...). i to też jak już widzi, to jako urządzenie uniwersalnej magistrali, a nie port, każdorazowo muszę aktualizować sterowniki wg intrukcji przesłanej przez @cukru, problem w tym że potem i tak nie działa....grrrr...nie wiem, może windowsa przeinstaluje na nowo...chociaż znając moje szczęście to będzie znowu jakiś problem z licencją albo czymś innym:/
 13. kolejna ciekawostka- jak wisi na logo to widać go w adb ale ma numer 0123456789....coś to podejrzanie wygląda...ale do edl można wejść za to w fastboocie ma normalny numerek....
 14. najpierw to, po chwili błąd open serial port com 40 failed nadmienię że wcześniej to był bodajże COM 3 a nie 40....
×
×
 • Create New...