Jump to content

AdBloczek

Użytkownicy
 • Posts

  207
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by AdBloczek

 1. Właśnie ściągam unlockera. Mam nadzieję, że przekonam się do większego rozmiaru, bo rozmiarowo Redmi 3 bardziej mi pasuje. Gdyby nie cebula to bym nie kupił, ale w końcu będę widział diodę led na czarnej ramce + nowszy android bez rezygnacji z miui.
 2. Cebula trafiła się za 125 dolarów, aż żal było nie skorzystać. Szkoda, że nie widzę w tym dziale jakiegoś zbiorczego poradnika krok po kroku jak przejść na Miui Polska
 3. Przyszedł do mnie dzisiaj nowy Redmi Note 4x z Gearbestu. Czy możecie powiedzieć mi czy mam sufmiui, czy originalny global?
 4. Przytrzymaj jednocześnie wszystkie trzy przyciski po prawej stronie obudowy
 5. Ma się świetnie W czerwcu zrezygnowałem z MiBand 2, bo w żadnym romie nie było poprawy, a na 7.1.3 siedzieć nie miałem zamiaru.
 6. Co mają z tego użytkownicy Mi2 i innych starych modeli? Chociażby szansę, że w przyszłości uciążliwe błędy zostaną załatane. Takiej nadziei inni producenci nie dają swoim klientom przez tak długi czas. Jak po 5 miesiącach nie widzisz ŻADNEJ różnicy, to może to świadczyć o problemach ze wzrokiem. Wolałbyś aby Mi2 zostało na Miui 6 lub 7? A błędy były, są i będą. Niektóre zostają naprawione, na ich miejsce pojawiają się inne. Trzeba przyznać, że ogólnie rzecz biorąc aktualizacje w wydaniu Xiaomi nie są idealne, ale przynajmniej nie ma sytuacji, że zostanie wydana wersja nie nadająca się do użytku i nic z tym nie można zrobić, bo nie będzie już aktualizacji.
 7. Większość producentów wspiera głównie flagowce, a i tak zazwyczaj nie dłużej niż 2 lata i ludzie narzekają z tego powodu. Xiaomi wspiera nawet 5 lat i... ludzie też narzekają. Masakra. To, że wspierają starsze modele nie musi znaczyć, że nowsze na tym cierpią.
 8. Po cenach widać od razu, że to jakiś wałek. Ceny niższe od tych w chinach
 9. Nie szuka nikt z was matowego szkła hartowanego z szybką wysyłką z Polski? Kiedyś omyłkowo zamówiłem do Redmi Note 3 zamiast Redmi 3 i czas najwyższy aby się go pozbyć. http://allegro.pl/show_item.php?item=6725545465 Zamówiłem za 5 dolarów, więc dla osoby z forum mogę obniżyć cenę do 21-22 zł.
 10. @paveu Zgadza się, ale moje Redmi 3 nie ma czytnika, więc mnie ten problem nie dotyczy. Mi Band mi w pełni zastępuje czytnik ;p Orientujecie się może, czy w innych smartfonach Xiaomi też występuje aż tak duży drenaż podczas korzystania z bluetooth? Na romach wyższych niż historyczny 7.1.3 bateria spada... 3 razy szybciej niż bez opaski. Jest to jedyny powód dla którego czasami zastanawiam się nad zmianą telefonu, ale z drugiej strony wydajność jest tutaj wystarczająca, a dopłacać kilka stówek dla tej jednej rzeczy trochę szkoda
 11. To zależy od ładowarki i/lub kabla. Podczas ładowania oryginalną ładowarką na oryginalnym kablu nie ma u mnie tego problemu. Miałem wcześniej powerbank Xiaomi 10400 mAh i również nie było tego problemu. Teraz kupiłem mniejszy powerbank, również Xiaomi (5000 mAh) i ekran świruje niesamowicie.
 12. Ja nie liczę na aktualizację do wyższej wersji androida Z jednej strony szkoda, z drugiej to i tak bez znaczenia. Już minął ponad rok odkąd mam Redmi 3 i bez wątpienia był to mój jeden z najlepszych zakupów. Szkoda tylko, że niesamowicie wcina baterię w połączeniu z Mi Bandem, przez co nie wyróżnia się na tle innych telefonów (bez Mi Banda)... Coś za coś - z opaski na pewno nie zrezygnuję, bo za bardzo się przyzwyczaiłem
 13. Polecam najnowszy rom 7.1.5, szczególnie osobom posiadającym MiBanda. 22 godziny pracy, w tym tylko 1h SOT i 71% zostało. To nie jest super wynik dla osób które nie mają opaski, ale MiBand w Redmi 3 zawsze wyjątkowo drenował baterię. Na ostatnim romie telefon rozładowywał mi się w 10-15h z zerowym czasem włączenia ekranu.
 14. Ostatni rom 6.9.15 działa z MiBandem na prawdę nieźle. Nie jest tak dobrze jak na 7.1.3, ale jest to pierwszy rom od prawie 9 miesięcy na którym bateria nie trzyma u mnie tragicznie
 15. Nie mam pojęcia, nigdy tego zegara nie używałem. Ogólnie teraz jestem na tych nowszych romach. Bateria trzyma tragicznie na nich jak na Redmi 3, ale nie potrafię na jednym romie długo usiedzieć
 16. Na odblokowanym bootloaderze chyba tak samo dobrze trzyma (nie ważne czy China, czy Xiaomi.eu)
 17. Szkoda, że jest to jedyny rom na którym bateria tak dobrze działa w połączeniu z MiBandem ;/
 18. Jeżeli chodzi o MiBanda, to jest to jedyny słuszny rom dla osób którym zależy na baterii. Potem wszystkie mają coś skopane.
 19. To wyłącznie wina Romu. Ściągnij sobie xiaomi.eu 7.1.3. Historyczny rom, ale bateria na nim trzyma 2 razy lepiej jak ma się MiBanda.
 20. U mnie global częściowo zablokował bootloadera. Chciałem wrócić na xiaomi.eu, wgrałem twrp, wgrałem supersu i potem już więcej do twrp wejść nie mogłem. Przy próbie wejścia pojawiał się czarny ekran. Ponowna instalacja twrp niczego nie zmieniała. Wgrałem dev rom i ponownie odblokowałem bootloader i wszystko jest teraz ok.
 21. 7.1.3 powinno według mnie zostać. Jeżeli ktoś używa Mi Banda i chce mieć najlepszy czas pracy na baterii, to ten rom jest wciąż bezkonkurencyjny.
 22. Tak, uruchomiłem. Zauważyłem, że jednak wyświetla się tam błąd, w stylu: target reported max download size of 1073741824 bytes (ilość bajtów jakaś inna)
 23. Robię zgodnie z poradnikiem, automatycznie przełącza mnie do trybu fastboot, "instaluje" TWRP i wyświetla się w konsoli komunikat, że ma mnie przełączyć do TWRP, ale telefon zostaje w trybie fastboot. Wiesz może o co chodzi?
 24. No tak, ten komunikat też mi się wyświetlał i zacząłem grzebać w internecie i wywnioskowałem, że mimo wszystko jest zablokowany. Czyli mam odblokowany jednak? Spróbuję wgrać twrp i roota;)
 25. Szkoda, że mam problem z odblokowaniem bootloadera na najnowszym globalu Pozwolenie mam, bo już kiedyś to robiłem, ale wyświetla się słynny komunikat "Couldn't verify device"
×
×
 • Create New...